Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava


Jasnovidnost
 Forum Jasnovidnost : Jasnovidnost : Jasnovidnost

Ikona za sporočilo Tema: Slovenski jasnovidci
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Avtor Sporočilo
Gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gost Odgovorbullet Objavljeno: 26/December/2018 ob 08:35
Moj Tarot, tudi mene zanima glede ljuvezni ali spoznam partnerja za skupno zivljenje in kdaj, kje in pabkako mi kaze glede financ. hvala
IP IP shranjen Prijavi objavo
Moj Tarot
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Moj Tarot Odgovorbullet Objavljeno: 26/December/2018 ob 13:18
Originalno objavil(-a) Gostja

Moj tarot,prosim če mi lahko pogledate kako bo s posegom,ki naj bi ga imela v mesecu avgustu 2019,zelo se bojim,če bo vse v redu.

Po kartah sodeč, poseg bo uspešen, v vas je tisti strah, dvom, ampak ne skrbite. Bo uspešno, vse lepo.

Lep pozdrav!
MT
***P.S. Odgovarjam le še do konca decembra 2018
.***
IP IP shranjen Prijavi objavo
Moj Tarot
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Moj Tarot Odgovorbullet Objavljeno: 26/December/2018 ob 13:25
Originalno objavil(-a) Gostja

vprasala sem kaj vidite v letu 2019 z osebo na crko d...se mi javi....

Odprla se mi je karta kjer se kaže, da vi imate zelo močno željo po tem človeku, če bi ga znali že od začetka obdržati po naravni poti in ne po drugačnih straneh/poti (bi se še javil), on se vam odmika, izmika.
Je zelo zmedena oseba in ne ve kje bi zacel/koncal.
Lahko da se še javi, ampak (uradno) zarad nekaterih zadev, custev z njegove strani tukaj ne vidim.


Vse dobro,
Lep pozdrav!
MT
***P.S. Odgovarjam le še do konca decembra 2018
.***
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gost Odgovorbullet Objavljeno: 26/December/2018 ob 14:09
Moj Tarot, zanima me, zanima me na splošno o moji ljubezni ali bo kaj novega? Oziroma ali se bom zbližal z ljubeznijo iz preteklosti..? Hvala I srečno novo leto
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gost Odgovorbullet Objavljeno: 26/December/2018 ob 19:35
Moj Tarot zanima me ali bom kdaj iimela otroka? hvala
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 26/December/2018 ob 20:31
Moj tarot,zanima me,če bo moj partner kdaj ljubeč do mene,če mu je vse drugo bolj pomembno od mene.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 26/December/2018 ob 22:30
njegova custva so bila zelo mocna tko da tuki stw kiksnla in vem da so se sigurno peisotna...ampak on si je vbil v glavo da nikol ne bo razdiral moje druzine in se odmaknil...
IP IP shranjen Prijavi objavo
Moj Tarot
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Moj Tarot Odgovorbullet Objavljeno: 26/December/2018 ob 23:27
Originalno objavil(-a) Gostja

njegova custva so bila zelo mocna tko da tuki stw kiksnla in vem da so se sigurno peisotna...ampak on si je vbil v glavo da nikol ne bo razdiral moje druzine in se odmaknil...

Jaz sem vam odgovorila na vprašanje kakršno je bilo (splošno), pol pa če veste da so prisotna, zakaj potem dvomite?
Vaše deužine ne bo nobeden razdiral, zato so se takšne karte odprle, on se odmika. Še enkrat sem odprla karte samo zanj in se odpira, da njegovo srce je drugod, pri vas je bilo zaradi spoštovanja če kaj veste tu jaz ne vem. In ta odmik je zarad ali druge osebe/lahko tudi službeno povezano. Ali se vi kregate z njim? Karta mi nakazuje tud na nekakšne prepire skozi leto vso 2018, za novo leto vaju skupaj jaz ne vidim.
Zal

Vse lepo
Lep pozdrav!
MT
***P.S. Odgovarjam le še do konca decembra 2018
.***
IP IP shranjen Prijavi objavo
Dora
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Dora Odgovorbullet Objavljeno: 27/December/2018 ob 07:20
Pozdravljena
Glede na to, da se bliža konec vaših prijaznih odgovorov bi še jaz postavila vprašanje.
Hči živi s partnerjem. Zdi se mi, da ni iskren, da ni pravi? Se motim?
Ostane z njim kot življenskim partnerjem, soprogom?
Hvala za odgovor in vse dobro v prihajajočem letu.
Lp
IP IP shranjen Prijavi objavo
Mia
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Mia Odgovorbullet Objavljeno: 27/December/2018 ob 07:28
Originalno objavil(-a) Moj Tarot

Originalno objavil(-a) Mia

Moj Tarot, prosim za vpogled, kako mi bo šlo v novi službi, s katero začnem v novem letu.
In hvala za vse prispevke. Dobrim ljudem si naredila dobro, slabim ne bo pomagalo nič.

Vprašanje na str. 280.
Karte kažejo dobre obete, resnici na ljubo, nekako v smislu 'business as usual'. Ni videti, da bi se kaj hudega dogajalo, nasprotno, zdi se, da se boš v delo uvajala povsem normalno, kaže se tudi zadovoljstvo, stabilnost, naklonjenost, najbrž bo delovno okolje povsem korektno, zdi se, da bo nadrejena oseba (ali tisti, od katerega boš sprva odvisna) če že ne simpatična, pa vsaj 'v redu'. Pokazalo se je precej 'denarnih', 'praktičnih' kart - delo v računovodstvu, trgovini ali kaj podobnega? To omenim samo mimogrede. Glede same službe se torej kaže dobra pot, en res rahel odtenek pa nakazuje možnost zapletov ali zadreg neposlovne (čustvene, zasebne) narave, kar se bo razvilo skozi čas, ne takoj (najbrž s poglabljanjem odnosov v kolektivu). Zaenkrat se je pokazala taka tendenca, nič pa določnega.

Upam, da bo šlo vse dobro.
Lep pozdrav!
MT
***P.S. Odgovarjam le še do konca decembra 2018.***


Hvala vam za odgovor in opravičujem se za pozen feedback.

Prvi vtisi so res zelo pozitivni. Delo je res iz področja prodaje in tudi narejena se zdi simpatična, a profesionalna.
Kasneje upam tudi na napredovanje.
Kar se tiče pa mešanja z zasebnim, zanimivo, da vam je pokazalo ... V prejšnji službi smo mnenja preveč bili odprti drug z drugim glede zasebnih zadev, kar se na koncu sprevrže v situacijo, ko so za vsako potezo v službi krive zesebne stvari. Čeprav je to le odraz nezrelega managementa ...
Bi mi lahko še pogledali glede napredovanja? Je možnost precej višje pozicije. Mi bo uspelo in v cca. kakšnem času?

IP IP shranjen Prijavi objavo
Rija
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Rija Odgovorbullet Objavljeno: 27/December/2018 ob 09:34
Pozdravljeni moj tarot ker vem da ne boste vec odgovarjali imam vprasanje partnerstvo v naslednjem letu..in finance posli..hvala in lepe praznike
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 27/December/2018 ob 09:39
zaradi spostovanja on sigurno ni bil z mano ampak zato ker me je imel rad je pa res da je bilo 2017 za naju grozno leto polno prepirov obtozevanj z njegove strani in potem je res sel sluzbeno v nemcijo zdaj pa ne vem ker ga pustim pri miru...zato sem vprasala ce se mogoce javi on...hvala
IP IP shranjen Prijavi objavo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.05
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide