Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava


Jasnovidnost
 Forum Jasnovidnost : Jasnovidnost : Jasnovidnost

Ikona za sporočilo Tema: Slovenski jasnovidci
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Avtor Sporočilo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 02/November/2018 ob 00:47
Originalno objavil(-a) Moj Tarot

Originalno objavil(-a) za moj tarot

 Moj tarot imam ljubimca. Ali kdaj izvejo za naju? moji/njegovi? da ali ne? Hvala

Ne vem, kako si predstavljaš dogajanje v primeru, da izvedo. Mogoče tako, da bi bilo polno vika in krika? Po kartah tega ne morem reči. Lahko pa rečem, da se je pokazal vajin napor, da zvezo ohranjato skrito. A pokazalo se je tudi, da je/bo kljub temu uhajalo navzven. Nekje vajina zveza ni/ne bo vodotesna, in karte namigujejo, da sta/bosta pravzaprav vidva tista, ki ne bosta (vsaj nekaj časa) vedela, da nekdo ve. Potencialni kandidat za osebo, ki že ve/bo izvedela, je moška oseba.

Upam, da se obrne v dobro!
Lep pozdrav!
MT


Daj spokaj ze enkrat,gnoj manipulatorski,raje si isci sluzbo,smrdljivka nevedna.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Moj Tarot
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Moj Tarot Odgovorbullet Objavljeno: 02/November/2018 ob 01:28
Originalno objavil(-a) gostja

Daj spokaj ze enkrat,gnoj manipulatorski,raje si isci sluzbo,smrdljivka nevedna.

Samo tole hočem, da veš: NE, ne bom spokala! In tvoji nevrotični zapisi in grožnje in obtožbe in prijave in pritožbe in primitivna govorica me ne ganejo niti za mišjo dlako!
Od tu dalje se na tvoje zapise ne odzivam več pod nobenim pogojem.

MT
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 02/November/2018 ob 02:38
Jeznoriti šlogarci , se spet kodrajo živci.  Seveda njene primitivne žalitve ne ganejo. Z njimi največ pove o sebi. Pač vredna le pomilovanja. Hudo!
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gost Odgovorbullet Objavljeno: 02/November/2018 ob 07:39
Astro, Moj TArot, kdaj me čaka srečea v ljubezni?
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 02/November/2018 ob 08:38
Originalno objavil(-a) Moj Tarot

Originalno objavil(-a) gostja

Daj spokaj ze enkrat,gnoj manipulatorski,raje si isci sluzbo,smrdljivka nevedna.

Samo tole hočem, da veš: NE, ne bom spokala! In tvoji nevrotični zapisi in grožnje in obtožbe in prijave in pritožbe in primitivna govorica me ne ganejo niti za mišjo dlako!
Od tu dalje se na tvoje zapise ne odzivam več pod nobenim pogojem.

MT



Ocitno te ganejo realni komentarji konkretno bolj kot za bilokaksno dlako.Pa nehaj se ze enkrat pretvarjat,da obvladas karte,ce nimas pojma.Nezrela osebnost,da ne sprejmes kritike.Sluzbe ni,lenoba pa to,raje nategujes folk po netu kot pa da zacnes delat in cuzat drzavo.Socialka ti ocitno disi.He he,te be gane,a ne?In ocitno imas jeznorito nesposobno PR pod tvojim postom.Se ne cudim,da ne obvlada druge besede,ce cel lajf sama poslusa,ko njej govorijo jeznorita in ta beseda ji je tko kul,da jo mora vedno uporabljat.Tut njej bi bolj koristilo iskanje sluzbe kot pa smesenje neke low life jeznorite psihoticne gmote.

Cel forum vas ze ima cez glavo,tale pa se kr prbita. Taka carica nisi,da te be ganejo vsi kriticni posti,jeznoritka,ze gres ocitno vsem na zivce.Uboga tvoja okolica,da te mora prenasat.Astro/tarot/jeznorita.
Ce ze toliko pametujes drugim,daj poglej ,kdaj in ce sploh,dobis kak siht in kdaj prides k pameti.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 02/November/2018 ob 08:39
Originalno objavil(-a)

Astro, Moj TArot, kdaj me čaka srečea v ljubezni?


Nikoli.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Astro
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Astro Odgovorbullet Objavljeno: 02/November/2018 ob 09:29
Originalno objavil(-a) za astro

Astro imam ljubimca. Ali kdaj izvejo za naju? moji/njegovi? da ali ne? Hvala


Trenutno ni videti, da bi se že vedelo, ste pa vi bolj pod pritiskom, kot on. Vam je tudi težje usklajevati obveznosti in srečevanja oz. ste glede tega bolj obremenjeni. Sicer čustva med vama so lepa, edino kar je, je to, da vas drži nazaj strah pred razkritjem. Zavedate se narave zveze in to vam kvari prijetne občutke.
Veliko je na kocki. Kaže se opozorilo, da bi lahko prišlo na ušesa vašemu partnerju, in sicer preko kroga nekih znancev/prijateljev.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 02/November/2018 ob 09:48
[QUOTE=gostja] Glede Zibe,tudi sama sem bila pri njej,videla tut zacetnice imen,videla ful podrobnosti o locitvi.Videla je skrivne telefone bivsega moza,vse,kar je pocel,kar se je pozneje,s casom tudi potrdilo,opisala ga v nulo,tako opticno,kot karakterno.Vsega se vec niti ne spomnim,je ze pet let nazaj.Meni je bila res huda,ni sans,da bi blefirala,ker je res vedela take stvari,ki sem jih vedela samo jaz in so bile cist specificne.Je pa tako,za vsakega po moje ni,ker pove direkt in moras bit mocan karakter,da predelas in pozres vso svinjarijo,ki jo je dejansko videla.Se mi zdi,da so te tetke od spodaj boljse v teh zadevah,kot da imajo ta dar prirojen,je pa tudi tako,da se prenasa iz roda v rod in jih ucijo ze od malega,pa tut otroci gledajo zraven in se ucijo.Tko da men je bila top,zmotilo me je edino,ker je hotela vedno vec denarja.

Ravno Ziba je bila najslabsa slogarca v moji zgodovini. V zivljenju nisem srecala vecje nakladacice in manipulatorke. Take je klanfala, da je edina, ki ji nisem placala. Kot prvo sprasevala do nezavesti, potem pa govorila o mojem pokojnem mozu, da ima veze z mafijo, da ima ljubice, on pa na inv. vozicku in zelo bolan. Se potem, ko sem ji to povedala, je gonila svoje. Take neumnosti je govorila, da sem samo vstala, ji dala 2 eur za tisto kavo in odsla. Pokvarjena zenska do amena.
Odsvetujem.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gost Odgovorbullet Objavljeno: 02/November/2018 ob 10:33
Moj Tarot sprašujem glede sina, ki se je razšel z ženo, ali bo zveza z novo partnerko bolj uspešna? Hvala za odgovor.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 02/November/2018 ob 10:40
Kot je videti Ziba enim sede, drugim pač ne. To je že znano pri vedeževalkah, da ene vidijo komu, drugemu pa ne. Kolko pa računa za osebni obisk?
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 02/November/2018 ob 11:03
Astro,ste spregledala moje vprasanje?
IP IP shranjen Prijavi objavo
Astro
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Astro Odgovorbullet Objavljeno: 02/November/2018 ob 12:47
Originalno objavil(-a) Gostja

Astro,ste spregledala moje vprasanje?

Katero? Očitno res ...
Če je bilo tisto glede sreče v ljubezni ... Biti mora za 3-6 mesecev.
IP IP shranjen Prijavi objavo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.05
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide