Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava


Jasnovidnost
 Forum Jasnovidnost : Jasnovidnost : Jasnovidnost

Ikona za sporočilo Tema: Slovenski jasnovidci
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Avtor Sporočilo
Gostja21
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja21 Odgovorbullet Objavljeno: 02/November/2018 ob 13:30
Astro in Tarot ne se pustit primitivnemu folku. Tole, da se trudita in brezplačno odgovarjata je zelo lepo in srčno od vaju. Jaz cenim. Če komu ne paše pa naj ne sprašuje. Vzami ali pusti. Ko pa linije 090 klicarijo in jim odžirajo po 2 do 4 eur na minuto je pa vse ok. Njih pa noben ne prijavi ane. Hja dobrota je sirota, od vedno bila.

jaz sem plačevala za razne Cvetke, Selene, Vladimirja, Dubravke, Taishe... vsi tok mimo da joj. Edino Maruška, Barbara Šmarje,Anita Vič,Gordana astrologinja pa UROŠ Vid in še ene par s FB so mi pravilno videli v nulo napovedi. Se že dogaja vse.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 02/November/2018 ob 14:35
Zdi se mi da Ziba računa 30€. Vsaj takrat je bilo toliko, ko sem bila pri njej.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 02/November/2018 ob 16:12
Ne ni bilo to vprasevala sem glede ene skrivne zveze z mlajsim moskim..ste rekla da trenutno ni videti da bi se spet dobivala..zanima pa me ce me pogresa..ce se spomni na naju ce me bo kontaktiral..kaj pravijo karte
IP IP shranjen Prijavi objavo
Astro
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Astro Odgovorbullet Objavljeno: 02/November/2018 ob 18:33
Originalno objavil(-a) Gostja

Ne ni bilo to vprasevala sem glede ene skrivne zveze z mlajsim moskim..ste rekla da trenutno ni videti da bi se spet dobivala..zanima pa me ce me pogresa..ce se spomni na naju ce me bo kontaktiral..kaj pravijo karte


Ne, on žal odhaja stran od vas. Ne bi na vašem mestu čakala na kakšen kontakt.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 02/November/2018 ob 20:21
Meni ste Astro pravilno ugotovili. Vse.... V zvezi z odnosom z r sem spraševala. Pismo, res ste dobri. Verjamem, da tud moj tarot mora biti ok... .. So pa v igri vedno različni scenariji... Meni bi se lahko odvijali se kaki drugi...spoznala sem kr nekaj novih potencialcev, vendar T brihtni ljudje vidimo celotno sliko kaj lahko od zveze potegneš... Zanimivo je, da me je ena slavna tle gor hotela na silo prepričat v nekaj tretjega, kar bi bilo zame brez perspektive, to pa, kar je zame absolutno perspektivnejse pa hotela izničit..poklicala sem za stos se eni dve, a sta mi obe znegirali to isto zadevo, ki ima podlago že leta. Kako se pa lahko naveze konkretnejši stik z vami Astro?
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 02/November/2018 ob 21:24
Astro on se je ze odmaknil od naju ze leto in pol se nisva videla samo kak sms to je bse...tako da me odgovor ni presenetil..se vedno pa sem imela neko upanhe ker vem da me je imel rad in sploh nisva dorekla zadnje on je samo zginil...pa se se kdaj pojavi in prideva v stik..poglejte prosim
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 03/November/2018 ob 00:15
Originalno objavil(-a) Gostja21

Astro in Tarot ne se pustit primitivnemu folku. Tole, da se trudita in brezplačno odgovarjata je zelo lepo in srčno od vaju. Jaz cenim. Če komu ne paše pa naj ne sprašuje. Vzami ali pusti. Ko pa linije 090 klicarijo in jim odžirajo po 2 do 4 eur na minuto je pa vse ok. Njih pa noben ne prijavi ane. Hja dobrota je sirota, od vedno bila.

jaz sem plačevala za razne Cvetke, Selene, Vladimirja, Dubravke, Taishe... vsi tok mimo da joj. Edino Maruška, Barbara Šmarje,Anita Vič,Gordana astrologinja pa UROŠ Vid in še ene par s FB so mi pravilno videli v nulo napovedi. Se že dogaja vse.


Kaj ti pomaga brezplacna napoved,ce je zgresena.Raje placam in grem k svoji preverjeni.Dobrota je sirota??No,ne vem,kako vezo ima tukaj dobrota.Saj dobiva socialko in otroske,ce ima pamze,tako da ni sirota.Z zgresenimi napovedmi si pa clovek nima kaj pocet,ce zgresi 6 vprasanj.Njej ni zguba casa,saj je tolk lena,da raje nateguje folk z zgresenimi napovedmi kot pa da bi se spravila lenoba smrdljiva delat.Sej 24/7 sloni tle.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 03/November/2018 ob 00:18
Evo,slucajno sem prebrala Urosevo napoved od nekaj mesecev nazaj.Takrat se mi ni zdelo mozno,ta teden pa se je uresnicilo.Za ljubezen pa je zgresil,ampak okej,nekaj je vseeno videl prav.Sem ze pozabila na vse,kar je napovedal,ampak ta zadeva ta teden...noro,kapo dol,Uros.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 03/November/2018 ob 00:35
Kaj ti pomaga brezplacna napoved,ce je zgresena.Raje placam in grem k svoji preverjeni.Dobrota je sirota??No,ne vem,kako vezo ima tukaj dobrota.Saj dobiva socialko in otroske,ce ima pamze,tako da ni sirota.Z zgresenimi napovedmi si pa clovek nima kaj pocet,ce zgresi 6 vprasanj.Njej ni zguba casa,saj je tolk lena,da raje nateguje folk z zgresenimi napovedmi kot pa da bi se spravila lenoba smrdljiva delat.Sej 24/7 sloni tle.[/QUOTE]
Prašič

IP IP shranjen Prijavi objavo
nataska
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom nataska Odgovorbullet Objavljeno: 03/November/2018 ob 00:41
Astro, bi prosim pogledala še meni za ljubezen. Če bo kaj novega.

hvala, lp
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 03/November/2018 ob 01:34
Astro ali Moj tarot,verjetno vam je ze zoprno,ker vecina sprasuje za ljubezen.Sem samska,zanima me,ce me caka kaksna veza ali novo poznanstvo,me ze ubija ta samskost,cist direkt povedano.Sicer niti ne iscem,niti nimam kje,mogoce cakam na cudez.Torej,se bo kaj premaknilo?Hvala,nocko
IP IP shranjen Prijavi objavo
Moj Tarot
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Moj Tarot Odgovorbullet Objavljeno: 03/November/2018 ob 01:55
Originalno objavil(-a)

Astro, Moj TArot, kdaj me čaka srečea v ljubezni?

Mislim, da tu odgovor na vprašanje "kdaj" ne leži na kaki časovnici (naprimer: spomladi, poleti ipd.), ampak v razvoju določene situacije. Jedrnat odgovor bi se glasil: ko odideš stran in pustiš nekaj za sabo. Kaj točno, težko rečem, ampak vse karte so pokazale nekaj, od česar je treba ali stran, ali se temu upreti, zoperstaviti, ali se postaviti na svoje noge in ne biti več odvisen od nekoga/nečesa.


Je kaj na tem?
Lep pozdrav!
MT
IP IP shranjen Prijavi objavo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.05
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide