Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava


Jasnovidnost
 Forum Jasnovidnost : Jasnovidnost : Jasnovidnost

Ikona za sporočilo Tema: Slovenski jasnovidci
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Avtor Sporočilo
Moj Tarot
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Moj Tarot Odgovorbullet Objavljeno: 03/November/2018 ob 01:57
Originalno objavil(-a) gost

Moj Tarot sprašujem glede sina, ki se je razšel z ženo, ali bo zveza z novo partnerko bolj uspešna? Hvala za odgovor.

Če pod "bolj uspešna" razumeš to, da se z novo partnerko prav tako ne razide, potem se kaže res v smeri, da je z novo partnerko bolj usklajen. Zdi se, da je v njej našel nekakšen poživljajoč ali tudi omehčajoč vir, sploh če je on bolj stroga, racionalna, obvladana oz. tehnična oseba. Morda ga/ju čaka tudi nekaj premetavanja, nemirne vožnje v skupni zvezi, vendar karte morda namigujejo, da bo vzrok tega nemira med njima nič drugega kot zamisel o poroki! Kakorkoli, za zdaj se pred njima kaže usklajeno nadaljevanje po skupni poti.

Boš videla, kako bo!
Lep pozdrav!
MT
IP IP shranjen Prijavi objavo
Maya
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Maya Odgovorbullet Objavljeno: 03/November/2018 ob 02:06
Astro ali Moj Tarot. Če katera "začuti", da mi odgovori, bom vesela...
Vprašanje: mogoče se malo čudno sliši; so energije, ki jih zaznavam od ljudi plod neke moje interpretacije dogodkov ali so resnične? Po domače povedano, te lahko neka oseba tako energetsko pritegne, da v življenju obstaneš na mestu? Iz tega izhaja moje direktno vprašanje; 4 leta nazaj,moška oseba na R, se kdaj oglasi sam od sebe v bližnji prihodnosti (letos, pol leta),da razrešiva določena odprta vprašanja, mi obrazloži, zakaj se je umaknil? So bila takratna čustva zgolj z moje strani?
Hvala
IP IP shranjen Prijavi objavo
gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gost Odgovorbullet Objavljeno: 03/November/2018 ob 12:43
Spoštovani tarot,

hvala vam za odgovor, ki mi da misliti in se ravnati po vašem nasvetu..Prosim vas se za en vpogled, kako mi kaže v bodoče..(ljubezen, zdravje, otroci).
Hvala za vašo prijaznost in razumevanje in čas lepo pozdravljam in ostale na forumu.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gost Odgovorbullet Objavljeno: 03/November/2018 ob 12:48
Originalno objavil(-a)

Pozdravljen tarot,
veliko vprašanj za vas vsi pričakujejo odgovor in upanje na najbolje.. dovolite mi, da vam zastavim vprašanj kako se bo končala vojna z mojo bivšo ženo, katera ne izbira manipulacij in sredstev proti meni še več izkorišča in izrablja tudi najine otroke za maščevanje meni.. hvala za vaš odgovor, če boste uspeli mi odgovoriti.Lep pozdrav vsem na forumu.

Vezan na moje vprašanje vam zgornji mail


IP IP shranjen Prijavi objavo
radovedna
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom radovedna Odgovorbullet Objavljeno: 03/November/2018 ob 15:53
Prosim, če mi lahko pogledate, če se bo kaj  dogajalo na ljubezenskem področju
IP IP shranjen Prijavi objavo
Astro
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Astro Odgovorbullet Objavljeno: 03/November/2018 ob 16:51
Originalno objavil(-a) Gostja

Astro on se je ze odmaknil od naju ze leto in pol se nisva videla samo kak sms to je bse...tako da me odgovor ni presenetil..se vedno pa sem imela neko upanhe ker vem da me je imel rad in sploh nisva dorekla zadnje on je samo zginil...pa se se kdaj pojavi in prideva v stik..poglejte prosim


Kot sem že rekla, on se odmika, kar pomeni, da je tudi kontakt bolj kot ne nemogoč ...
IP IP shranjen Prijavi objavo
Katarina
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Katarina Odgovorbullet Objavljeno: 03/November/2018 ob 16:56
Edina,ki mi je prav napovedala prihodnost je jasnovidka Sara,med skoraj vsemi omenjenimi na tem forumu.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Astro
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Astro Odgovorbullet Objavljeno: 03/November/2018 ob 16:57
Originalno objavil(-a) nataska

Astro, bi prosim pogledala še meni za ljubezen. Če bo kaj novegahvala, lp


Ja, lahko se kaj pojavi, kaže se nek srednji rok. Je pa možnost spoznanja ali preko nekega družinskega člana ali v domačem okolju. Kljub temu, da trenutno ni najboljši čas za ta ljubezenska vprašanja, je za vas karta kar vzpodbudna, kar me veseli.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 03/November/2018 ob 16:58
Originalno objavil(-a) Katarina

Edina,ki mi je prav napovedala prihodnost je jasnovidka Sara,med skoraj vsemi omenjenimi na tem forumu.


A to ta na 0904411?
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 03/November/2018 ob 17:01
Originalno objavil(-a) gostja

Originalno objavil(-a) Katarina

Edina,ki mi je prav napovedala prihodnost je jasnovidka Sara,med skoraj vsemi omenjenimi na tem forumu.


A to ta na 0904411?


Klicala pred leti,vse mimo.Poleg tega sem zagonila 10€,ker se sploh ni javila ona,ko pa sem vpradala,kdaj dela,pa je ta tako zavlacevala,da mi je pozrlo € za brezveze.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Astro
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Astro Odgovorbullet Objavljeno: 03/November/2018 ob 17:10
Originalno objavil(-a) gostja

Astro ali Moj tarot,verjetno vam je ze zoprno,ker vecina sprasuje za ljubezen.Sem samska,zanima me,ce me caka kaksna veza ali novo poznanstvo,me ze ubija ta samskost,cist direkt povedano.Sicer niti ne iscem,niti nimam kje,mogoce cakam na cudez.Torej,se bo kaj premaknilo?Hvala,nocko


Tole vprašanje pa ni bilo zastavljeno ob najboljšem času in ga ni smotrno interpretirati. Poskusite kdaj kasneje.
Da je prezgodaj (ascendent na prvih treh stopinjah), pomeni, da spraševalec odgovor čuti že sam in je uvid torej nesmiseln, ali pa da se odgovora ne da z gotovostjo zatrditi. Malo pojasnila za tiste, ki laično obsojajo, da smo tu sami šalabajzerji. :)

IP IP shranjen Prijavi objavo
Astro
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Astro Odgovorbullet Objavljeno: 03/November/2018 ob 17:29
Originalno objavil(-a) Maya

Astro ali Moj Tarot. Če katera "začuti", da mi odgovori, bom vesela...
Vprašanje: mogoče se malo čudno sliši; so energije, ki jih zaznavam od ljudi plod neke moje interpretacije dogodkov ali so resnične? Po domače povedano, te lahko neka oseba tako energetsko pritegne, da v življenju obstaneš na mestu? Iz tega izhaja moje direktno vprašanje; 4 leta nazaj,moška oseba na R, se kdaj oglasi sam od sebe v bližnji prihodnosti (letos, pol leta),da razrešiva določena odprta vprašanja, mi obrazloži, zakaj se je umaknil? So bila takratna čustva zgolj z moje strani?
Hvala


To je tisti večni problem, ko ne znamo nikoli poslušati intuicije oz. razum prevlada. Lahko je pa tudi plod domišljije.

Poglejmo, kaj pravi karta za tole vprašanje ...
Uh, nič kaj posebnega ni glede čustev. Nič vzpodbudnega ne morem reči. Vi se precej osredotočate na dejstva iz preteklosti, ta imajo še velik vpliv na vas. Kaže se velik idealizem, konflikt med občutki in razumom. Žal se dejanska povezava ne obstaja. Včasih te telepatske povezave res obstajajo, se je tudi meni že zgodilo, ampak na žalost v vašem primeru bolj kaše na produkt misli.
Raje se osvobodite, ker na splošno za ljubezen vam lepo kaže. Trdnost, zveza, vse bo.
IP IP shranjen Prijavi objavo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.05
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide