Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava


Jasnovidnost
 Forum Jasnovidnost : Jasnovidnost : Jasnovidnost

Ikona za sporočilo Tema: Slovenski jasnovidci
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Avtor Sporočilo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 03/November/2018 ob 17:41
Originalno objavil(-a) Astro

Originalno objavil(-a) gostja

Astro ali Moj tarot,verjetno vam je ze zoprno,ker vecina sprasuje za ljubezen.Sem samska,zanima me,ce me caka kaksna veza ali novo poznanstvo,me ze ubija ta samskost,cist direkt povedano.Sicer niti ne iscem,niti nimam kje,mogoce cakam na cudez.Torej,se bo kaj premaknilo?Hvala,nocko


Tole vprašanje pa ni bilo zastavljeno ob najboljšem času in ga ni smotrno interpretirati. Poskusite kdaj kasneje.
Da je prezgodaj (ascendent na prvih treh stopinjah), pomeni, da spraševalec odgovor čuti že sam in je uvid torej nesmiseln, ali pa da se odgovora ne da z gotovostjo zatrditi. Malo pojasnila za tiste, ki laično obsojajo, da smo tu sami šalabajzerji. :)



Pozdravljeni,kdaj bi bilo najboljse,da vam zastavim vprasanje.Ne,ne cutim nic oziroma nimam obcutka,da poznam odgovor,drugac vas ne bi sprasevala.Ne vem,kako si naj razlagam vse skupaj.Ker upanje imam vedno,da bom zopet v vezi.A je to krivo oz.motece,ne vem,kako se naj vprasam.Napisala sem,kot mislim in cutim.A ste vi videli,da jaz vem,da bom vedno samska al kako.Ni mi cist jasno,brez zamere.Saj zato sem vprasala vas,ker sama ne vem odgovora in ne morem tocno reci,kaj cutim.Koliko se poznam,ne cutim,da bom vedno sama,al kako.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Astro
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Astro Odgovorbullet Objavljeno: 03/November/2018 ob 18:10
Te karte veljajo za 3-6 mesecev, ne za vedno. Da bi ostali sami, je panika odveč.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Astro
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Astro Odgovorbullet Objavljeno: 03/November/2018 ob 18:28
Za naprej, nekaj pojasnil glede metode, ki jo uporabljam tu. Da bomo vsi bolj zadovoljni in veseli.

Horarna astrologija se ukvarja z odgovori na konkretna, jasno (!) postavljena vprašanja. Le na jasno vprašanje je mogoče hitro in natančno odgovoriti.

Horarno vprašanje lahko postavimo za katerokoli področje, pomembno je le, da ga postavimo čim bolj naravno, kratko, jedrnato in seveda spontano. V kolikor stranka ne misli resno in zavaja astrologa, slednji nima jasne slike; če ga stranka preverja oz. postavlja vprašanja za zabavo, ni jasnega odgovora.

Če ni drugače opredeljeno, je delovanje horarne astrologije omejeno na tri mesece naprej in prav toliko nazaj, kajti v življenju je stalno v igri cela vrsta neznank, ki v daljšem obdobju temeljito spremenijo osnovno vprašanje. Drugače je seveda, če spraševalec postavi nek daljši časovni okvir, n.pr. pol leta ali leto.

Načeloma naj posameznega vprašanja ne bi ponavljali prej kot v treh mesecih, razen če so se medtem okoliščine bistveno spremenile. Dogaja se namreč, da skuša kdo dobesedno »izsiliti« ugoden odgovor.

Horarne karte ne moremo brati, če je ASC zelo zgoden (0-3 stopinje), ali zelo pozen (27-0). Kadar predse dobimo tako karto, obstajata 2. možnosti in sicer, da spraševalec odgovor čuti že sam in je uvid torej nesmiseln, ali pa da se odgovora ne da z gotovostjo zatrditi.

Ko enkrat postavimo horarno karto, naj ne bi delali ponovnega branja, preden je odgovor znan.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 03/November/2018 ob 18:56
Je kdo klical Marusko
IP IP shranjen Prijavi objavo
Maya
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Maya Odgovorbullet Objavljeno: 03/November/2018 ob 19:11
Originalno objavil(-a) Astro

Originalno objavil(-a) Maya

Astro ali Moj Tarot. Če katera "začuti", da mi odgovori, bom vesela...
Vprašanje: mogoče se malo čudno sliši; so energije, ki jih zaznavam od ljudi plod neke moje interpretacije dogodkov ali so resnične? Po domače povedano, te lahko neka oseba tako energetsko pritegne, da v življenju obstaneš na mestu? Iz tega izhaja moje direktno vprašanje; 4 leta nazaj,moška oseba na R, se kdaj oglasi sam od sebe v bližnji prihodnosti (letos, pol leta),da razrešiva določena odprta vprašanja, mi obrazloži, zakaj se je umaknil? So bila takratna čustva zgolj z moje strani?
Hvala


To je tisti večni problem, ko ne znamo nikoli poslušati intuicije oz. razum prevlada. Lahko je pa tudi plod domišljije.

Poglejmo, kaj pravi karta za tole vprašanje ...
Uh, nič kaj posebnega ni glede čustev. Nič vzpodbudnega ne morem reči. Vi se precej osredotočate na dejstva iz preteklosti, ta imajo še velik vpliv na vas. Kaže se velik idealizem, konflikt med občutki in razumom. Žal se dejanska povezava ne obstaja. Včasih te telepatske povezave res obstajajo, se je tudi meni že zgodilo, ampak na žalost v vašem primeru bolj kaše na produkt misli.
Raje se osvobodite, ker na splošno za ljubezen vam lepo kaže. Trdnost, zveza, vse bo.


Astro, hvala iz srca.. vse kar ste napisala, drži. Na žalost mi je moj notranji občutek želel ves čas dopovedati enako. Da se preveč oprijemam dogodkov, analiziram, čakam itd... in imate tudu prav, še vedno sama sebe prepričujem, da mogoče ni vse samo plod moje domišljije. Ko ste napisala, naj se osvobodim, tukaj je problem. Priznam. Ne znam se. Mogoče si ne priznam poraza, ker mi nekaj ni uspelo. Vedno sem imela nekako dobre občutke za ljudi okoli mene, sem jim svetovala, imela v večini prav. V mojem primeru pa sem pogrnila na celo črti. Ne iščem izgovorov, ampaj v tistem času sem obiskala in preklicala tudi vse živo in mogoče si v tistem stanju, kot sel bila in z raznimi napovedmi v smislu: počakajte, opis celih dogodkov, energije so močne med vama, stvari si ne domišljate itd.. itd.. nebi več metala peska v oči in sama sebe prepričevala v nekaj, kar se ni nikoli zgodilo. In priznam, težko mi je še danes, iz tega nekako ne znam, me še vedno "zaboli", ko ga vidim, jezna sem na ves čas, ki sem ga vrgla stran, ko sem čakala, da se zgodi, pa se ni. Sem že apatična glede tega, kar ne verjamem, da me bo kdaj še tko zadelo, da bom čutila, kot sem za njega. In da me bo kdo tko fasciniral, kot on. Se oproščam za ta odgovor, vendar sem želela povedati, da imate vse prav, kar ste napisala, pa čeprav so me vaše besede "zbodle" pri srcu. Ne zaradi vas, zaradi tega, ker tako dejansko je. Brez olepšavanja. Hvala!

Za vse ostale.. na forumu sem že mnogo let. Pred 4 leti,ko se je ta kaos začel v mojem življenu, mi je bilo res hudo. In preklicala sem vse živo, obiskala osebno par ljudi. Pišem dobronamerno za vse tiste, ki ste doživljali ali pa še doživljate enako... poslušajte sebe. Dejanja štejejo mnogo več, kot besede. Če kdo najde kup izgovorov, zakaj ne more oziroma ne zna pojasniti, kar ga sprašujete, nekaj ne štima. Enostavno niste vi ta oseba, za katero se bo odločil. Mu ni pač do vas. V tem je vsa resnica. Ni izgovorov, če si nekdo želi biti z vami. Čas se vedno najde, tudi ob nemogočih trenutkih. Od tistih, ki so meni že v štartu želeli dopovedati, da iz te moke kruha ne bo, so bili: Miša, Meta, Maruška in Bojan. Če komu kaj pomaga.. Selena ni slaba, je pa v mojem primeru videla bolj takratno stanje in za obdobje 3 mesecev. Ostalih ne bom komentirala. Med njimi so bili tisti, najbolj opevani in danes vidim, da v mojem primeru, najslabši.
IP IP shranjen Prijavi objavo
betkaa
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom betkaa Odgovorbullet Objavljeno: 03/November/2018 ob 19:17
Astro, a se vas da kako drugače kontaktirat, bi nekaj  zelo osebnega vprašala
IP IP shranjen Prijavi objavo
Astro
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Astro Odgovorbullet Objavljeno: 03/November/2018 ob 19:32
Originalno objavil(-a) Maya

Originalno objavil(-a) Astro

Originalno objavil(-a) Maya

Astro ali Moj Tarot. Če katera "začuti", da mi odgovori, bom vesela...
Vprašanje: mogoče se malo čudno sliši; so energije, ki jih zaznavam od ljudi plod neke moje interpretacije dogodkov ali so resnične? Po domače povedano, te lahko neka oseba tako energetsko pritegne, da v življenju obstaneš na mestu? Iz tega izhaja moje direktno vprašanje; 4 leta nazaj,moška oseba na R, se kdaj oglasi sam od sebe v bližnji prihodnosti (letos, pol leta),da razrešiva določena odprta vprašanja, mi obrazloži, zakaj se je umaknil? So bila takratna čustva zgolj z moje strani?
Hvala


To je tisti večni problem, ko ne znamo nikoli poslušati intuicije oz. razum prevlada. Lahko je pa tudi plod domišljije.

Poglejmo, kaj pravi karta za tole vprašanje ...
Uh, nič kaj posebnega ni glede čustev. Nič vzpodbudnega ne morem reči. Vi se precej osredotočate na dejstva iz preteklosti, ta imajo še velik vpliv na vas. Kaže se velik idealizem, konflikt med občutki in razumom. Žal se dejanska povezava ne obstaja. Včasih te telepatske povezave res obstajajo, se je tudi meni že zgodilo, ampak na žalost v vašem primeru bolj kaše na produkt misli.
Raje se osvobodite, ker na splošno za ljubezen vam lepo kaže. Trdnost, zveza, vse bo.


Astro, hvala iz srca.. vse kar ste napisala, drži. Na žalost mi je moj notranji občutek želel ves čas dopovedati enako. Da se preveč oprijemam dogodkov, analiziram, čakam itd... in imate tudu prav, še vedno sama sebe prepričujem, da mogoče ni vse samo plod moje domišljije. Ko ste napisala, naj se osvobodim, tukaj je problem. Priznam. Ne znam se. Mogoče si ne priznam poraza, ker mi nekaj ni uspelo. Vedno sem imela nekako dobre občutke za ljudi okoli mene, sem jim svetovala, imela v večini prav. V mojem primeru pa sem pogrnila na celo črti. Ne iščem izgovorov, ampaj v tistem času sem obiskala in preklicala tudi vse živo in mogoče si v tistem stanju, kot sel bila in z raznimi napovedmi v smislu: počakajte, opis celih dogodkov, energije so močne med vama, stvari si ne domišljate itd.. itd.. nebi več metala peska v oči in sama sebe prepričevala v nekaj, kar se ni nikoli zgodilo. In priznam, težko mi je še danes, iz tega nekako ne znam, me še vedno "zaboli", ko ga vidim, jezna sem na ves čas, ki sem ga vrgla stran, ko sem čakala, da se zgodi, pa se ni. Sem že apatična glede tega, kar ne verjamem, da me bo kdaj še tko zadelo, da bom čutila, kot sem za njega. In da me bo kdo tko fasciniral, kot on. Se oproščam za ta odgovor, vendar sem želela povedati, da imate vse prav, kar ste napisala, pa čeprav so me vaše besede "zbodle" pri srcu. Ne zaradi vas, zaradi tega, ker tako dejansko je. Brez olepšavanja. Hvala!

Za vse ostale.. na forumu sem že mnogo let. Pred 4 leti,ko se je ta kaos začel v mojem življenu, mi je bilo res hudo. In preklicala sem vse živo, obiskala osebno par ljudi. Pišem dobronamerno za vse tiste, ki ste doživljali ali pa še doživljate enako... poslušajte sebe. Dejanja štejejo mnogo več, kot besede. Če kdo najde kup izgovorov, zakaj ne more oziroma ne zna pojasniti, kar ga sprašujete, nekaj ne štima. Enostavno niste vi ta oseba, za katero se bo odločil. Mu ni pač do vas. V tem je vsa resnica. Ni izgovorov, če si nekdo želi biti z vami. Čas se vedno najde, tudi ob nemogočih trenutkih. Od tistih, ki so meni že v štartu želeli dopovedati, da iz te moke kruha ne bo, so bili: Miša, Meta, Maruška in Bojan. Če komu kaj pomaga.. Selena ni slaba, je pa v mojem primeru videla bolj takratno stanje in za obdobje 3 mesecev. Ostalih ne bom komentirala. Med njimi so bili tisti, najbolj opevani in danes vidim, da v mojem primeru, najslabši.


Zdaj ste že naredili korak naprej. Mislim, da vas vežejo najbolj ta neodgovorjena vprašanja. Običajno izvemo vse, ko nam ni več mar za tisto zvezo, ki nas takrat tako obremenjuje ... Kar pojdite naprej, vse lepo vas čaka, samo tole breme odvrzite.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Astro
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Astro Odgovorbullet Objavljeno: 03/November/2018 ob 19:33
Originalno objavil(-a) betkaa

Astro, a se vas da kako drugače kontaktirat, bi nekaj  zelo osebnega vprašala


Saj nas nihče ne pozna pod skritimi imeni.
IP IP shranjen Prijavi objavo
betkaa
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom betkaa Odgovorbullet Objavljeno: 03/November/2018 ob 19:52
Seveda to je res, samo če imaš specifično in občutljivo
situacijo zna bit da te kdo prepozna..






IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 03/November/2018 ob 20:43
Astro pizdravljeni                                    Pri meni je res tako, da so vse sile proti.. Celo sanjalo se mi je, da leži v postelji med nama oficir iz 2.sv.vojne in se ena starejša gospa z železno lojtro. Oba sta me hotela prepričat, da moram vstran. Se pred tem pa spet ene osebe, ki so hotele na vsak način preprečiti zvez le da niso mogle do mene. To so res nore stvari, ki so nazadnje res mogoče vsilile nekaj, kar se ne da tukaj napisati. Raje sva bila oba tako pametna in se oddaljila.. Oba sva nekaj čutila, česar ni znal nihče pojasniti, ampak tako je bilo še najboljše. Dneva, ki sva ga preživela na določenem mestu ne bom nikoli pozabila tako je bil grozen po eni strani. Nikoli nisem verjela v magijo, pa te carule, tokrat sem pa vseeno pomislila. Katere sile se tako borijo proti tej zvezi meni res ni jasno? Sami ste napisali, kot da ne moreva bit skupaj..in to je že vseskozi... Je pa kljub temu sedaj veliki napredek ne glede na vse, ni pa v redu oz tako, kot bi moralo biti, ker so se ostale zadeve... Obstaja res kaka višja sila ali so to notranji sabo ter ji?...Hvala Astro vnaprej, če je na to sploh možen kak odgovor.       
IP IP shranjen Prijavi objavo
Astro
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Astro Odgovorbullet Objavljeno: 03/November/2018 ob 21:04
Originalno objavil(-a) Gostja

Astro pizdravljeni                                    Pri meni je res tako, da so vse sile proti.. Celo sanjalo se mi je, da leži v postelji med nama oficir iz 2.sv.vojne in se ena starejša gospa z železno lojtro. Oba sta me hotela prepričat, da moram vstran. Se pred tem pa spet ene osebe, ki so hotele na vsak način preprečiti zvez le da niso mogle do mene. To so res nore stvari, ki so nazadnje res mogoče vsilile nekaj, kar se ne da tukaj napisati. Raje sva bila oba tako pametna in se oddaljila.. Oba sva nekaj čutila, česar ni znal nihče pojasniti, ampak tako je bilo še najboljše. Dneva, ki sva ga preživela na določenem mestu ne bom nikoli pozabila tako je bil grozen po eni strani. Nikoli nisem verjela v magijo, pa te carule, tokrat sem pa vseeno pomislila. Katere sile se tako borijo proti tej zvezi meni res ni jasno? Sami ste napisali, kot da ne moreva bit skupaj..in to je že vseskozi... Je pa kljub temu sedaj veliki napredek ne glede na vse, ni pa v redu oz tako, kot bi moralo biti, ker so se ostale zadeve... Obstaja res kaka višja sila ali so to notranji sabo ter ji?...Hvala Astro vnaprej, če je na to sploh možen kak odgovor.       


Magija ne obstaja. Največje gorje, ki nam ga lahko povzroči, je sama ideja o njenem obstoji. Če mislimo, da je nad nami neka magija, se s tem dobesedno sami obsedemo. Raje pomislite, zakaj je pa morda dobro, da niste s tem človekom prišli skupaj. Sem prepričana, da boste izvedeli nekoč.
Sama sem bila tudi enkrat v taki, zelo podobni situaciji. Pa bi zdaj rekla, da je bilo prav, da se ni izšlo po mojih takratnih željah, ker sem kasneje izvedela, da bi se lahko znašla v veliki nevarnosti.

Poskusite oblikovati čim bolj enostavno in jasno vprašanje ...
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 03/November/2018 ob 21:15
Astro,ne govorite o stvareh,ki jih ne poznate.Ko boste razsirili obzorja,videli raznorazne obrede po svetu,boste drugace mislili.In ne vsiljujte in ne prepricujte ljudi v nekaj,cemur niste dorasli.Sem marsikaj videla na Haitiju,Balkanu in v Afriki,tako,da raje molcite.Na zalost tudi posledice.
Je pa res,da na sreco vsak tega ne zna,so situacije,ko ne najdemo odgovora in si mislimo,da je vmes magija in nekateri sami sebe prepricajo,da je res tako.To je napacno mnenje.
Je pa res,da obstaja.Dejstvo.Tako da,Astro,svetujem vam,da glede na to,da vam casovno gre brez problema skozi,glede na to,da ste vedno ba razpolago in verjetno brez bilokaksne zaposlitve in prihodnosti,vam svetujem,da se podate na pot po svetu in boste spoznali in videli marsikaj.Kar pa ne poznate,pa raje molcite.
IP IP shranjen Prijavi objavo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.05
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide