Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava


Jasnovidnost
 Forum Jasnovidnost : Jasnovidnost : Jasnovidnost

Ikona za sporočilo Tema: Slovenski jasnovidci
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Avtor Sporočilo
Astro
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Astro Odgovorbullet Objavljeno: 03/November/2018 ob 21:31
Hvala za skrb in mnenje.
Službo imam pa še tako si jo lahko organiziram, da mi ostane čas za pomoč tistim, ki pomoč želijo in zanjo biti hvaležni.
Ne bodite tako negativni, boste bolj dovzetni za magijo.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 03/November/2018 ob 21:44
Originalno objavil(-a) Astro

Hvala za skrb in mnenje.
Službo imam pa še tako si jo lahko organiziram, da mi ostane čas za pomoč tistim, ki pomoč želijo in zanjo biti hvaležni.
Ne bodite tako negativni, boste bolj dovzetni za magijo.


Nic bat zame,se me ne bo prijela,brez skrbi.

Pomoc pa je bolj tko,ne pomaga nic,ce je zgresena.In ne,nisem negativna,samo realna.Bi morali biti tudi vi bolj realni glede vasih(ne)sposobnostih.Pametujete in razpredate,polno praznih besed,pa nic pametnega od vas.Torej,sluzba,vasa,namisljena, ocitno ne pije vode,bo treba pljuniti v roke in narediti nekaj iz svojega zivljenja,ne pa samo zavajati za tako obupanega folka...v vami vred.Torej,sluzbe so,samo najti jo je treba.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Astro
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Astro Odgovorbullet Objavljeno: 03/November/2018 ob 21:52
Gremo dalje.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Moj Tarot
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Moj Tarot Odgovorbullet Objavljeno: 04/November/2018 ob 01:06
Originalno objavil(-a) Maya

Astro ali Moj Tarot. Če katera "začuti", da mi odgovori, bom vesela...
Vprašanje: mogoče se malo čudno sliši; so energije, ki jih zaznavam od ljudi plod neke moje interpretacije dogodkov ali so resnične? Po domače povedano, te lahko neka oseba tako energetsko pritegne, da v življenju obstaneš na mestu? Iz tega izhaja moje direktno vprašanje; 4 leta nazaj,moška oseba na R, se kdaj oglasi sam od sebe v bližnji prihodnosti (letos, pol leta),da razrešiva določena odprta vprašanja, mi obrazloži, zakaj se je umaknil? So bila takratna čustva zgolj z moje strani?
Hvala

Najprej vprašanje, čeprav je tudi že Astro povedala svoje. Z moje strani bi šlo takole: dejansko se kaže možnost, da se v tvojem življenju ta oseba spet pojavi, in kot praviš: sama od sebe. To mi je bil nekako ključ pri razumevanju, saj se je odprla karta, ki se nanaša prav na tako ravnanje: nekaj storiti po svoji iniciativi, svoji odločitvi. Zdi se, da se je v preteklosti, ki jo omenjaš, dogajalo nekaj težkih zadev, lahko da zanj, in teh zadev ni najbolj pripravljen pogrevati in odpirati na novo. Karte se zaokrožijo z namigom, da prav veliko razlag od njega ne boš slišala, tudi vprašanje, če in za koliko dolgo se bosta 'usedla dol', da se pogovorita. Če se res že 'usedeta', ne bo za dolgo. Zdi se, da bo ostalo precej neiz- oz. nedo-rečenega, zlasti z njegove strani.

Kar pa zadeva tvoje opažanje o tem, kako te lahko nekdo "energetsko potegne": ja, to ni tako nenavaden pojav. Gre pa za popolnoma človeško psihološko magijo. Kaj se dogaja s takim človekom, lahko prebereš tudi v knjigi z naslovom "Love and Limerence", avtorica Dorothy Tennov. "Limerence" je njen izraz, neologizem, in bi nekako ustrezal našemu "zaljubljenost", s tem poudarkom, da je "limereten človek" (torej tisti, ki čuti, da ga je nekdo "energetsko potegnil") lahko v takem stanju tudi 15 in več let, pri čemer psihološko ne čuti 'metuljčkov' kot pri zaljubljenosti, pač pa neko veliko večjo in težjo pomembnost, ki mu jo vzbuja druga oseba. Definitivno pa to ni magija v smislu ljudskega čarovništva, urokov itd.

Upam, da se obrne v dobro!
Lep pozdrav!
MT
IP IP shranjen Prijavi objavo
Moj Tarot
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Moj Tarot Odgovorbullet Objavljeno: 04/November/2018 ob 02:18
Originalno objavil(-a) gost

Spoštovani tarot,

hvala vam za odgovor, ki mi da misliti in se ravnati po vašem nasvetu..Prosim vas se za en vpogled, kako mi kaže v bodoče..(ljubezen, zdravje, otroci).
Hvala za vašo prijaznost in razumevanje in čas lepo pozdravljam in ostale na forumu.

Novo vprašanje je po eni strani specifično (navedeš točna področja), po drugi strani pa vsebuje vse tisto, kar ponavadi vsebujejo splošna vprašanja. Zato odgovor kart ni 'legel' na vsako področje posebej, ampak je pokazal, kaj bo lahko aktualno na vseh treh področjih. Čeprav od prej poznam situacijo pri tebi, se niso odprle nobene 'bojne' karte, niso pa ostale tiho. Pokazale so premetavanje, naporen čas, nemirnost, in sicer nekako v kontekstu, kjer bo aktualno vprašanje 'ostati ali oditi', tudi v primeru, če si se že znašel na nekem novem terenu, ki ga še nisi prav navajen. To, da ne vržeš puške v koruzo (ali da ne pobereš šila in kopita in greš), bo od tebe zahtevalo kar nekaj moči (lahko tudi v smislu, da ti komu to preprečiš). Vendar karte zgodbo zaokrožijo - in upam si to reči, ker me te karte še nikoli niso razočarale - na najboljši možni način. Kaj točno to pomeni, težko rečem (ljubezen? zdravje? otroci?), a zna biti, da boš to etapo življenja zaključil z občutkom, kot da si dobil lep dar, z občutkom izravnave, poravnave, poplačila in dobrega upanja. Vem, da se sliši abstraktno, a ne pozabi, da se to lahko uresniči tudi v podobi navidez povsem navadnih, vsakdanjih stvari.

Boš videl, kako bo!
Lep pozdrav!
MT
IP IP shranjen Prijavi objavo
betkaa
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom betkaa Odgovorbullet Objavljeno: 04/November/2018 ob 08:44
Astro,

prosim, če bi mi lahko pogledala razplet na sodišču in kako naj se spopadem z vso žalostjo in bolečino v sebi. Kako naj znova zaživim
IP IP shranjen Prijavi objavo
gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gost Odgovorbullet Objavljeno: 04/November/2018 ob 09:17
Novo vprašanje je po eni strani specifično (navedeš točna področja), po drugi strani pa vsebuje vse tisto, kar ponavadi vsebujejo splošna vprašanja. Zato odgovor kart ni 'legel' na vsako področje posebej, ampak je pokazal, kaj bo lahko aktualno na vseh treh področjih. Čeprav od prej poznam situacijo pri tebi, se niso odprle nobene 'bojne' karte, niso pa ostale tiho. Pokazale so premetavanje, naporen čas, nemirnost, in sicer nekako v kontekstu, kjer bo aktualno vprašanje 'ostati ali oditi', tudi v primeru, če si se že znašel na nekem novem terenu, ki ga še nisi prav navajen. To, da ne vržeš puške v koruzo (ali da ne pobereš šila in kopita in greš), bo od tebe zahtevalo kar nekaj moči (lahko tudi v smislu, da ti komu to preprečiš). Vendar karte zgodbo zaokrožijo - in upam si to reči, ker me te karte še nikoli niso razočarale - na najboljši možni način. Kaj točno to pomeni, težko rečem (ljubezen? zdravje? otroci?), a zna biti, da boš to etapo življenja zaključil z občutkom, kot da si dobil lep dar, z občutkom izravnave, poravnave, poplačila in dobrega upanja. Vem, da se sliši abstraktno, a ne pozabi, da se to lahko uresniči tudi v podobi navidez povsem navadnih, vsakdanjih stvari.

Boš videl, kako bo!
Lep pozdrav!
MT

Pozdravljeni,

hvala za vaš odgovor.Življenje teče naprej in seveda čas in dogodki pridejo.Upam, da bo tudi pri meni kaj boljše seveda pa kot pravijo brez dela ni jela..
Lep nedeljski dan želim vsem
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 04/November/2018 ob 10:39
Astro ali Moj tarot,bi prosila,ce bi mi lahko pogledaliza neke stvari.
Jaz sem samska,on vezan.Pred bekaj dnevi sva se spicila zaradi ene njegove grde lastnosti.Sem mu to tudi povedala,se je opravicil.Bova nadaljevala?V igri je tudi en projekt,kjer je on kljucnega pomena,tudi pri tem vztraja in zeli,da se spelje in da uresniciva ta projekt ali kako naj recem.Se bo izslo po planu?Hvala za morebiten odgovor obema,bi bila vesela,ce bi obe pogledali,tako Astro kot Moj tarot.Hvala in lep pozdrav
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 04/November/2018 ob 11:23
Astro imam vprašanje za vas. Se bo P. kdaj opravičil za svoja dejanja, me ima rad in bova začela spet normalno vezo?
Hvala za odgovor.
IP IP shranjen Prijavi objavo
little star
Novinec
Novinec
Avatar

Član od: 11/Marec/2017
Država: Slovenia
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 9
Odgovori skupaj z navedkom little star Odgovorbullet Objavljeno: 04/November/2018 ob 11:42
Astro ali moj tarot.
Zanima me za ljubezen na splošno, sem samska in me ali/kdaj vidiš, da spoznam koga in grem v resno vezo?
In zanima me, naslednje leto grem na operacijo (estetski poseg) ali bo pozitivno in dober rezultat?
Hvalaa obema.
Lepo nedeljo.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 04/November/2018 ob 11:43
Astro pozdravljeni,
pred 17 leti mi je oseba na črko B očitala neresnične stvari,se mi kdaj opraviči.
Hvala
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 04/November/2018 ob 12:53
Originalno objavil(-a) Astro

Originalno objavil(-a) Gostja

Astro pizdravljeni                                    Pri meni je res tako, da so vse sile proti.. Celo sanjalo se mi je, da leži v postelji med nama oficir iz 2.sv.vojne in se ena starejša gospa z železno lojtro. Oba sta me hotela prepričat, da moram vstran. Se pred tem pa spet ene osebe, ki so hotele na vsak način preprečiti zvez le da niso mogle do mene. To so res nore stvari, ki so nazadnje res mogoče vsilile nekaj, kar se ne da tukaj napisati. Raje sva bila oba tako pametna in se oddaljila.. Oba sva nekaj čutila, česar ni znal nihče pojasniti, ampak tako je bilo še najboljše. Dneva, ki sva ga preživela na določenem mestu ne bom nikoli pozabila tako je bil grozen po eni strani. Nikoli nisem verjela v magijo, pa te carule, tokrat sem pa vseeno pomislila. Katere sile se tako borijo proti tej zvezi meni res ni jasno? Sami ste napisali, kot da ne moreva bit skupaj..in to je že vseskozi... Je pa kljub temu sedaj veliki napredek ne glede na vse, ni pa v redu oz tako, kot bi moralo biti, ker so se ostale zadeve... Obstaja res kaka višja sila ali so to notranji sabo ter ji?...Hvala Astro vnaprej, če je na to sploh možen kak odgovor.       


Magija ne obstaja. Največje gorje, ki nam ga lahko povzroči, je sama ideja o njenem obstoji. Če mislimo, da je nad nami neka magija, se s tem dobesedno sami obsedemo. Raje pomislite, zakaj je pa morda dobro, da niste s tem človekom prišli skupaj. Sem prepričana, da boste izvedeli nekoč.
Sama sem bila tudi enkrat v taki, zelo podobni situaciji. Pa bi zdaj rekla, da je bilo prav, da se ni izšlo po mojih takratnih željah, ker sem kasneje izvedela, da bi se lahko znašla v veliki nevarnosti.

Poskusite oblikovati čim bolj enostavno in jasno vprašanje ...
   


Pozdravljeni Astro
Predlagali ste mi, da pravilno oblikujem vprašanje. Pred kratkim ste mi odgovorili na vprašanje"bo šlo ali ne bo šlo naprej" tako:kot da ne moreta bit skupaj, težave v okviru domačih razmer, da se pa lahko marsikaj spremeni na boljše, kar je bilo tudi res. Loči naju tudi dolga razdalja v kilometrih, res ni lahko. Nimava časa se uskladiti, zato vsak odleti na svoj konec, nakar se odločam, da mi je vsega dovolj, enkrat sem naredila tudi vsemu že konec in sva zdaj ponovno na vezi z bistvenimi spremembami, ki so se spet sprevrgle v nekaj, kar je že res vse skupaj nekak pretirano čudno, stresno pa za znoret..

Ponovno oblikovano vprašanje se glasi: Ali naj zvezo z osebo R nadaljujem ali me čaka mogoče pa sreča drugje in ne z njim? Hvala vam Astro vnaprej in upam, da se ne poslovite prekmalu iz tega foruma.                                          
IP IP shranjen Prijavi objavo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.05
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide