Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava


Jasnovidnost
 Forum Jasnovidnost : Jasnovidnost : Jasnovidnost

Ikona za sporočilo Tema: Slovenski jasnovidci
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Avtor Sporočilo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 04/November/2018 ob 14:41
Originalno objavil(-a) Gostja

Astro pozdravljeni,
pred 17 leti mi je oseba na črko B očitala neresnične stvari,se mi kdaj opraviči.
Hvala


Oprosti,ne zamerit,da se vmesavam,vem,da vprasanje ni namenjeno meni,Astro,Moj tarot,se opravicujem,ampak ne morem,da ne bi nekaj rekla:kako lahko tako dolgo zivis s tem in nisi sposobna dorasti,odpustiti,pozabiti ali kakorkoli,da trava preraste cez neke stvari.Jaz osebno bi verjetno znorela,da bi se toliko let ubadala s tako napomembno stvarjo.In kaj imas od tega,razen da te ze 17(!!!!!!!)let to razzira?Verjemi,on je to ze davno pozabil.Kako nisi sposobna,da se skozi leta clovek uci.Uci,raste,razvija,spreminja,gre vcasih tudi preko svojih meja,skratka nekaj naredi z zivljenjem.Ti pa se razziras,namesto da bi uzila in uzivala zivljenje.Ne mislim nic slabo,ampak dobronamerno.No,na koncu koncev pa vsak zivi kot sam hoce.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Katarina
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Katarina Odgovorbullet Objavljeno: 04/November/2018 ob 17:14
Sara Memic je edina,ki res vidi.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gost Odgovorbullet Objavljeno: 04/November/2018 ob 17:19
Halo, Astro!
Eno vprašanje zate, ful jasno, da bolj ne bi moglo bit.
Ali dobim svoj dežnik nazaj?
30. oktobra med 19. in 19:30 so mi v knjižnici ukradli dežnik. Pustil sem ga med drugimi dežniki ob vhodu. Bil je večji dežnik s kovinsko špico, moder in z ravnim ročajem iz svetlega lesa. Nekdo ga je očitno ukradel namenoma meni, ker je takrat že nehavalo deževat, ker so bili zraven drugi in tudi boljši dežniki in ker me je ta nekdo najbrž videl, preveril, da ne pridem takoj nazaj ven in je spičil moj dežnik. Zelo sem jezen in sem trdno prepričan, da dežnik dobim nazaj, ker ga bom hitro prepoznal in ga bom magari človeku izpulil iz rok. Ampak to ni vprašanje. Vprašanje je jasno in nedvoumno: ali dežnik dobim nazaj? In ni važno, a ha bom komu pulil iz rok al pa samo pobral kje.
Ajde, reci!
Tnx!
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 04/November/2018 ob 17:52
Originalno objavil(-a)

Halo, Astro!
Eno vprašanje zate, ful jasno, da bolj ne bi moglo bit.
Ali dobim svoj dežnik nazaj?
30. oktobra med 19. in 19:30 so mi v knjižnici ukradli dežnik. Pustil sem ga med drugimi dežniki ob vhodu. Bil je večji dežnik s kovinsko špico, moder in z ravnim ročajem iz svetlega lesa. Nekdo ga je očitno ukradel namenoma meni, ker je takrat že nehavalo deževat, ker so bili zraven drugi in tudi boljši dežniki in ker me je ta nekdo najbrž videl, preveril, da ne pridem takoj nazaj ven in je spičil moj dežnik. Zelo sem jezen in sem trdno prepričan, da dežnik dobim nazaj, ker ga bom hitro prepoznal in ga bom magari človeku izpulil iz rok. Ampak to ni vprašanje. Vprašanje je jasno in nedvoumno: ali dežnik dobim nazaj? In ni važno, a ha bom komu pulil iz rok al pa samo pobral kje.
Ajde, reci!
Tnx!
Jok
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 04/November/2018 ob 21:01
Originalno objavil(-a)

Halo, Astro!
Eno vprašanje zate, ful jasno, da bolj ne bi moglo bit.
Ali dobim svoj dežnik nazaj?
30. oktobra med 19. in 19:30 so mi v knjižnici ukradli dežnik. Pustil sem ga med drugimi dežniki ob vhodu. Bil je večji dežnik s kovinsko špico, moder in z ravnim ročajem iz svetlega lesa. Nekdo ga je očitno ukradel namenoma meni, ker je takrat že nehavalo deževat, ker so bili zraven drugi in tudi boljši dežniki in ker me je ta nekdo najbrž videl, preveril, da ne pridem takoj nazaj ven in je spičil moj dežnik. Zelo sem jezen in sem trdno prepričan, da dežnik dobim nazaj, ker ga bom hitro prepoznal in ga bom magari človeku izpulil iz rok. Ampak to ni vprašanje. Vprašanje je jasno in nedvoumno: ali dežnik dobim nazaj? In ni važno, a ha bom komu pulil iz rok al pa samo pobral kje.
Ajde, reci!
Tnx!



   
IP IP shranjen Prijavi objavo
Astro
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Astro Odgovorbullet Objavljeno: 04/November/2018 ob 21:21
S horarno astrologijo se res da poiskati izgubljene predmete. Super vprašanje, očitno ste se pozanimali.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 04/November/2018 ob 21:36
Originalno objavil(-a) Astro

S horarno astrologijo se res da poiskati izgubljene predmete. Super vprašanje, očitno ste se pozanimali.


Kaj pa odgovor?Kaj je zdaj z deznikom
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 04/November/2018 ob 23:59
Originalno objavil(-a) gostja

Astro ali Moj tarot,bi prosila,ce bi mi lahko pogledaliza neke stvari.
Jaz sem samska,on vezan.Pred bekaj dnevi sva se spicila zaradi ene njegove grde lastnosti.Sem mu to tudi povedala,se je opravicil.Bova nadaljevala?V igri je tudi en projekt,kjer je on kljucnega pomena,tudi pri tem vztraja in zeli,da se spelje in da uresniciva ta projekt ali kako naj recem.Se bo izslo po planu?Hvala za morebiten odgovor obema,bi bila vesela,ce bi obe pogledali,tako Astro kot Moj tarot.Hvala in lep pozdrav



Oj Astro ,moj Tarot,pliiiiis,nujno je,v torek sem zmenjena z njim,sicer za eno uradno zadevo.Res bi prosila za napoved.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Moj Tarot
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Moj Tarot Odgovorbullet Objavljeno: 05/November/2018 ob 02:26
Originalno objavil(-a) radovedna

Prosim, če mi lahko pogledate, če se bo kaj  dogajalo na ljubezenskem področju

Preprosto splošno vprašanje, a vzemi v zakup tudi temu primeren odgovor.
Karte so dale odgovor za "področje", koliko pa to zadeva konkretne situacije in ljudi, pa veš sama. Za zdaj kaže, da se na ljubezenskem področju ne bo dogajalo kaj takega, na kar bi lahko pokazali s prstom. Nakazuje se prisotnost 'podtalnih energij', torej hotenja, želje po dogajanju, lahko da tudi sama čutiš vznemirjenje, pričakovanje, napetost. A to je vse v ozadju, v ospredje zaenkrat še ne stopi nič takega, kar bi dalo ventil tem pričakovanjem (tudi če imaš npr. koga ugledanega, je zaenkrat vse še zadržano, ne bo še korakov naprej itd.). Zdi se, da bo ta (tvoja) energija zadrževana do časa, ko boš morala dati skozi neke večje ali pomembnejše družabne, poslovne, družinske ipd. opravke, take, ki so vse prej kot povezani z "ljubezenskim področjem". Če bo tako, potem bo to lahko tudi znamenje, da se od takrat naprej odprejo nova obzorja, ki pa že presegajo tokratne karte.

Boš videla, kaj bo na tem.
Lep pozdrav?
MT
IP IP shranjen Prijavi objavo
Moj Tarot
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Moj Tarot Odgovorbullet Objavljeno: 05/November/2018 ob 03:02
Originalno objavil(-a) gostja

Astro ali Moj tarot,bi prosila,ce bi mi lahko pogledaliza neke stvari.
Jaz sem samska,on vezan.Pred bekaj dnevi sva se spicila zaradi ene njegove grde lastnosti.Sem mu to tudi povedala,se je opravicil.Bova nadaljevala?V igri je tudi en projekt,kjer je on kljucnega pomena,tudi pri tem vztraja in zeli,da se spelje in da uresniciva ta projekt ali kako naj recem.Se bo izslo po planu?Hvala za morebiten odgovor obema,bi bila vesela,ce bi obe pogledali,tako Astro kot Moj tarot.Hvala in lep pozdrav

Ne vem, v kateri igri je ta vajin projekt (v ljubezenski? poslovni?) in ali je projekt eno, vajino razmerje pa drugo, zdi pa se, da se je v kartah pokazalo vse hkrati, in skoraj nič drugače, kot si opisala v vprašanju. Le ena porcija kart je potem tu, ki namiguje na razvoj stvari, in tu se kaže, da se projekt spelje. Vajinega ljubezenskega razdora ni videti, ni pa nobene prave obljube, da bo vajin odnos kaj več kot to, kar že je. Če ti to ustreza, potem po kartah sodeč dejansko prejemaš točno to, kar si želiš. Le pri tem projektu zaznavam nek odtenek, ki sicer ni nič za paničariti - kaže, da projekt speljeta -, a kakor da vama namesto rešitve oz. izpolnitve zastavljenega cilja povzroči (ali enemu od vaju) le več novega načrtovanja, iskanja, morda dvomov. Z drugimi besedami, projekt se bo peljal, a ni gotovo, da stoprocentno po začrtanem planu (ali pa ne bosta čisto prepričana, da se je izšlo stoprocentno po planu). Do tu zaenkrat karte lahko rečejo svoje.

Boš videla, kaj bo na tem.
Lep pozdrav!
MT
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 05/November/2018 ob 08:36
Moj tarot vas lahko prosim, da pogledate v karte se meni.

Zanima me ali bova z osebo, ki živi ob meji ostala skupaj?
Za odgovor hvala.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Astro
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Astro Odgovorbullet Objavljeno: 05/November/2018 ob 08:49
Originalno objavil(-a) betkaa

Astro,prosim, če bi mi lahko pogledala razplet na sodišču in kako naj se spopadem z vso žalostjo in bolečino v sebi. Kako naj znova zaživim


Za sodišče bi bilo fino, če bi postavili bolj natančno vprašanje. Kdo je vpleten, za katero področje gre itd.

Kar se pa splošnega počutja tiče, bo pa potreben čas. Trenutno ste hkrati izolirani in pod velikim stresom, življenja si sploh ne morete urediti, ena velika zmešnjava je. Na srečo imate vso moč, da to prebrodite. Ne bo vedno tako, četudi zdaj mislite. Čas ...

IP IP shranjen Prijavi objavo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.05
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide