Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava


Jasnovidnost
 Forum Jasnovidnost : Jasnovidnost : Jasnovidnost

Ikona za sporočilo Tema: Slovenski jasnovidci
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Avtor Sporočilo
Gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gost Odgovorbullet Objavljeno: 05/November/2018 ob 08:57
Kakšne nove izkušnje z Urošom?
IP IP shranjen Prijavi objavo
Astro
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Astro Odgovorbullet Objavljeno: 05/November/2018 ob 09:01
Originalno objavil(-a) gostja

Astro ali Moj tarot,bi prosila,ce bi mi lahko pogledaliza neke stvari.
Jaz sem samska,on vezan.Pred bekaj dnevi sva se spicila zaradi ene njegove grde lastnosti.Sem mu to tudi povedala,se je opravicil.Bova nadaljevala?V igri je tudi en projekt,kjer je on kljucnega pomena,tudi pri tem vztraja in zeli,da se spelje in da uresniciva ta projekt ali kako naj recem.Se bo izslo po planu?Hvala za morebiten odgovor obema,bi bila vesela,ce bi obe pogledali,tako Astro kot Moj tarot.Hvala in lep pozdrav


Kljub temu, da nista oba vezana, se oba držita dogovora, da odnos ostane skrit.
Kar se projekta tiče, ga je možno izpeljati. On ni najbolj osredotočen na to, malo se je izgubil, vam se gre pa tudi za projekt, ker je z njim povezano tudi denarno področje.
Vam je jeza popustila in si želite nadaljevanja, njega bo pa tudi kmalu za vami minilo. Vajin privatni odnos se nadaljuje.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 05/November/2018 ob 09:22
Astro,Moj Tarot,hvala obema za odgovor glede projekta oz.zadeve.
Astro,res je,tudi denarno podrocje je vpleteno,imate prav.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gost Odgovorbullet Objavljeno: 05/November/2018 ob 10:00
Astro ali do konca leta spoznam partnerja, kje
IP IP shranjen Prijavi objavo
Astro
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Astro Odgovorbullet Objavljeno: 05/November/2018 ob 10:35
Originalno objavil(-a)

Astro ali do konca leta spoznam partnerja, kje


Žal so možnosti dokaj majhne, da to ne pomeni, da je vse izgubljeno. Neke male možnosti so, da nekoga spoznate v bližnji okolici ali preko sorojencev, bližnjih sorodnikov. A to bolj proti koncu leta. Ni treba, da zdaj zaradi odgovora izgubite upanje in postanete povsem pasivni.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 05/November/2018 ob 11:23
Originalno objavil(-a) Gostja

Astro imam vprašanje za vas. Se bo P. kdaj opravičil za svoja dejanja, me ima rad in bova začela spet normalno vezo?
Hvala za odgovor.


Astro moje vprašanje ste pa spregledali.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Astro
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Astro Odgovorbullet Objavljeno: 05/November/2018 ob 11:29
Originalno objavil(-a) Gostja

Originalno objavil(-a) Gostja

Astro imam vprašanje za vas. Se bo P. kdaj opravičil za svoja dejanja, me ima rad in bova začela spet normalno vezo?
Hvala za odgovor.


Astro moje vprašanje ste pa spregledali.


Ja, pa sem ga res.
V kakšnem odnosu ste/ste bili s to P. osebo?
IP IP shranjen Prijavi objavo
Astro
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Astro Odgovorbullet Objavljeno: 05/November/2018 ob 11:29
Originalno objavil(-a) Gostja

Originalno objavil(-a) Gostja

Astro imam vprašanje za vas. Se bo P. kdaj opravičil za svoja dejanja, me ima rad in bova začela spet normalno vezo?
Hvala za odgovor.


Astro moje vprašanje ste pa spregledali.


Pa res.
V kakšnem odnosu ste/ste bili s to P. osebo?
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 05/November/2018 ob 11:33
Astro

Prosim za odgovor. V petek imam uradni dogovor glede ene premestitve na drugo institucijo. Ali naj vztrajam pri dosedanji instituciji ali je boljše zame, da me premestijo drugam?


Nujno je. Hvala.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Astro
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Astro Odgovorbullet Objavljeno: 05/November/2018 ob 11:36
Originalno objavil(-a) Gostja

Astro

Prosim za odgovor. V petek imam uradni dogovor glede ene premestitve na drugo institucijo. Ali naj vztrajam pri dosedanji instituciji ali je boljše zame, da me premestijo drugam?

Nujno je. Hvala.


Bolj točno bo treba oblikovati vprašanje, tole je preveč kompleksno.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 05/November/2018 ob 11:45
Originalno objavil(-a) Astro

Originalno objavil(-a) Gostja

Originalno objavil(-a) Gostja

Astro imam vprašanje za vas. Se bo P. kdaj opravičil za svoja dejanja, me ima rad in bova začela spet normalno vezo?
Hvala za odgovor.


Astro moje vprašanje ste pa spregledali.


Pa res.
V kakšnem odnosu ste/ste bili s to P. osebo?


Trenutno ne vem točno kaj naj rečem, ker sem se malo odmaknila od njega. Recimo, da sva trenutno prijatelja.

Hvala.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Astro
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Astro Odgovorbullet Objavljeno: 05/November/2018 ob 11:51
Originalno objavil(-a) Gostja

Astro imam vprašanje za vas. Se bo P. kdaj opravičil za svoja dejanja, me ima rad in bova začela spet normalno vezo?
Hvala za odgovor.


Ja, res izgleda iz vaše strani kot prijateljstvo, on pa se je distanciral in trenutno nič kaj ne razmišlja o kontaktu ali novem začetku. Vaša nejevolja in zamera se bosta še stopnjevali. Ne pričakujte kaj preveč od njega.
IP IP shranjen Prijavi objavo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.05
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide