Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava


Jasnovidnost
 Forum Jasnovidnost : Jasnovidnost : Jasnovidnost

Ikona za sporočilo Tema: Slovenski jasnovidci
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Avtor Sporočilo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 05/November/2018 ob 12:00
Astro

Ponovno postavljam vprašanje.

Ali se naj odločim, da me prestavijo na drugo institucijo, ker tako sami zelijo? Ali naj ostanem pri tej kjer sem - gre zgolj in samo za uradne opravke. Bojim se, da se me želijo znebiti in prestaviti na slabše.

Hvala Astro. Nujno je. Odločitev bo padla v petek.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Astro
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Astro Odgovorbullet Objavljeno: 05/November/2018 ob 12:22
Originalno objavil(-a) Gostja

Astro

Ponovno postavljam vprašanje.

Ali se naj odločim, da me prestavijo na drugo institucijo, ker tako sami zelijo? Ali naj ostanem pri tej kjer sem - gre zgolj in samo za uradne opravke. Bojim se, da se me želijo znebiti in prestaviti na slabše.

Hvala Astro. Nujno je. Odločitev bo padla v petek.


Situacija je sicer zapletena, ampak bom poskusila čim več izluščiti iz karte.

Slutite, da se nekaj dogaja v ozadju in tudi sami poskušate ustvariti neko taktiko, da bi si zagotovili kar se da dober položaj. Tehtanje možnosti je zelo poudarjeno, in sicer na obeh straneh. Izgleda, kot da je odločitev že padla in bolj ta karta kaže na premestitev. Poročajte, kako bo.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 05/November/2018 ob 12:39
Hvala Astro. Pravilno ste ugotovili.

Ali bo zame boljše na drugi instituciji? Se vedno se lahko borim, da ostanem...

Hvala vam Astro.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 05/November/2018 ob 12:43
Originalno objavil(-a) Astro

Originalno objavil(-a) Gostja

Astro imam vprašanje za vas. Se bo P. kdaj opravičil za svoja dejanja, me ima rad in bova začela spet normalno vezo?
Hvala za odgovor.


Ja, res izgleda iz vaše strani kot prijateljstvo, on pa se je distanciral in trenutno nič kaj ne razmišlja o kontaktu ali novem začetku. Vaša nejevolja in zamera se bosta še stopnjevali. Ne pričakujte kaj preveč od njega.


Hvala vam z odgovor ampak žal ne bo držalo. Kot sem povedala, sem se jaz umaknila od njega, in sedaj dela kontakte ves čas in se spet približuje ampak jaz si želim opravičila.

Hvala vseeno za odgovor.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Astro
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Astro Odgovorbullet Objavljeno: 05/November/2018 ob 12:55
Karkoli počne, ni iskreno, za tem je taktika. Skriti nameni so zelo poudarjeni. V sebi je distanciran.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Astro
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Astro Odgovorbullet Objavljeno: 05/November/2018 ob 12:57
Originalno objavil(-a) Gostja

Hvala Astro. Pravilno ste ugotovili.

Ali bo zame boljše na drugi instituciji? Se vedno se lahko borim, da ostanem...

Hvala vam Astro.


Ja, nič ni dokončnega, lahko se borite. Poglejte nase.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 05/November/2018 ob 13:33
Hvala Astro.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gost Odgovorbullet Objavljeno: 05/November/2018 ob 14:20
Moj tarot pozdravljeni,mene pa zanima, če s partnerjem ostaneva skupaj ali ne.
Hvala vam za odgovor.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gost Odgovorbullet Objavljeno: 05/November/2018 ob 14:56
Originalno objavil(-a) Astro

S horarno astrologijo se res da poiskati izgubljene predmete. Super vprašanje, očitno ste se pozanimali.

Kako bo zdej? Super vprašanje, super odgovor al kako?
IP IP shranjen Prijavi objavo
betkaa
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom betkaa Odgovorbullet Objavljeno: 05/November/2018 ob 17:17
Astro, zanima me, kako se bo razpletla tožba na sodišču glede spremembe skrbništva. Toži bivši.

Zanima me tudi, kakšno bo mnenje izvedenca, ali bo realno ali pristransko .

Pa še to, če je hči zmanipulirana s strani očeta.

hvala, lp

IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja33
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja33 Odgovorbullet Objavljeno: 05/November/2018 ob 17:51
Astro lepo prosim ce mi pogledate, ali zanpsim v roku 3 do 6. Mesecev? Kot pravite se vprasanja postavijo lahko samo za tako kratko obdobje. Hvala.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja33
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja33 Odgovorbullet Objavljeno: 05/November/2018 ob 17:51
Zanosim*
IP IP shranjen Prijavi objavo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.05
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide