Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava


Jasnovidnost
 Forum Jasnovidnost : Jasnovidnost : Jasnovidnost

Ikona za sporočilo Tema: Slovenski jasnovidci
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Avtor Sporočilo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 31/Oktober/2018 ob 15:04
Originalno objavil(-a) gostja

Originalno objavil(-a) Gostja

Originalno objavil(-a) gostja

Astro,ojla,upam,da se gledate.Bo veza oz.odnos z moskim,s katerim se videvam nadaljevala in ce so njegova custva pristna.Mogoce je zadnje vprasanje nepotrebno,ker je zame naredil in uredil neke zadeve in se je resnicno zrtvoval,ceprav to ni vedno znak ljubezni,ampak cutim njegovo naklonjenost in ljubezen.Hvala in lp


Nikoli ne bosta skupaj. S teboj se damo ugra glede na to da ima doma gospo. Skoda casa za idiota ki ga namaka v zeno in vate fuj. Pa.si sploh ti zelis moskega ki vara?????


Ufff,ja,noro.A ti si ena izmed cistunk,ki jo dec vara???Ej najboljsi sex ever imam.
noup me.ne vara.noce dobit aidsa zarad ljubic... itak najboljsi sex da mas ce se te 1x na mesec usmili haha
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gost Odgovorbullet Objavljeno: 31/Oktober/2018 ob 15:50
2x sem postavla vprasanje za enakega moskega 2x kr nek odgovor. Nevem zakaj si ta astro pa tarot ne naredita emaila ali karkoli da se lahko tukaj pogovarjamo o izkusnjas z vedezevalci
IP IP shranjen Prijavi objavo
betkaa
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom betkaa Odgovorbullet Objavljeno: 31/Oktober/2018 ob 18:26
Moj tarot ali Astro,

vprašala bi, kako se bo razrešil odnos med mano in mojo pubertetnico. Zakaj me zavrača in ali se bo vrnila k meni.

hvala, lp
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 31/Oktober/2018 ob 18:49
Originalno objavil(-a)

2x sem postavla vprasanje za enakega moskega 2x kr nek odgovor. Nevem zakaj si ta astro pa tarot ne naredita emaila ali karkoli da se lahko tukaj pogovarjamo o izkusnjas z vedezevalci


No,tu jaz.Obema 2x ensko vorasanje,vedno razlicni odgovori in bluzenje,v bistvu sam nek nateg in trobezljanje.Sem pa tudi sama dala prijavo za zacetek,da se ustavi ta norija,bomo videli,kdaj bodo ukrepali.Se poolnoma strinjam s posti,ki jih postavijo v realno luc in naj odgovarjajo za morebitne posledice.Obtozevat nekoga varanja,potem se vleci nazaj in neko bluzenje o interpretaciji,hvala kepa,naj si raje sama pogkeda,kdaj bo dobila kako sluzbo.Pokvarjen folk,neverjetno,kam seze cloveska zloba.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 31/Oktober/2018 ob 18:51
O,nas je ocitno vec glede prijave.Tut mene zanima,kako dolgo bosta se nonsalantno "odgovarjale"na vprasanja.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Astro
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Astro Odgovorbullet Objavljeno: 31/Oktober/2018 ob 20:03
Originalno objavil(-a) Gostja

Astro pozdravljeni,imam eno vprasanje pred tremi leti sem v sluzbi spoznala dosti mlajsega moskega oba sva se zaljubila imela sva se noro rada naj pripomnem on je bil samski js porocena ..skupaj sva bila dobro leto potem so se zacele tezave on se je odmaknil zdaj je ze leto in pol odkar se nisva videla...kaj pravite vi naju se vidite kdaj skupaj kot dva ki se dobivata na skrivaj..hvala vam


Lepo se pokaže, da je bila zveza zelo tajna, a trenutno ni videti, da bi se spet dobivala. Saj vi imate lep zakon, vaš mož je čudovit, zelo družinski. Če imate otroke, je tudi zelo dober oče - če pa še ne, si pa tega zelo želi in bo vlogo očeta vzel zelo resno. Malo vam misli spet uhajajo k temu moškemu, neka rutina vas je spravila v to. Ne, da doma ne bi bili zadovoljni, a tisto razburjenje, strast, globoka občutja, to včasih pogrešate. Morda ste celo razmišljali o kontaktu tik pred kratkim (če ga niste celo kontaktirali). Radi bi začinili svoje čustveno življenje, a pazite, da si ga ne zakomplicirate.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 31/Oktober/2018 ob 20:04
Je mogoce kdo bil pri Zibi v Mengsu?Mislim bolj sveze informacije.lp
IP IP shranjen Prijavi objavo
Moj Tarot
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Moj Tarot Odgovorbullet Objavljeno: 31/Oktober/2018 ob 20:11
Originalno objavil(-a) betkaa

Moj tarot ali Astro,vprašala bi, kako se bo razrešil odnos med mano in mojo pubertetnico. Zakaj me zavrača in ali se bo vrnila k meni.

Zanimivo vprašanje, posebej zato, ker je tako znano in ima tudi znane odgovore, ki jih pozna vsakdo, ki je dal skozi puberteto oz. je imel opravka s pubertetniki, pa je seveda na delu radovednost, kako se na to odzovejo karte.
Pravzaprav ne vem, koliko te lahko razočaram, ker pri najboljši volji so se odprle karte, ki se prilegajo 'tipični' puberteti. Tvoja pubertetnica preprosto zori, odkriva sebe in se ima, seveda, za velepomembno, kar pa se ne sklada z njenimi zdajšnjimi zmožnostmi razumevanja sveta. Odtod potegnjenost vase, iskanje po sebi, beganje med hitrimi možnostmi, ki jih uspe procesirati le počasi. Če je kak poseben namig v kartah, je ta, da se oddaljuje od tebe zato, ker bi se rada zbližala z nekom drugim oz. ga poiskala, in pri najboljši volji lahko le tipično rečem, da z očetom ali neko očetovsko figuro, ker se je odprla taka karta. Nobenih čudaštev ni videti, nobenih nenormalnosti.

Upam, da gre vse v dobro smer!
Lep pozdrav!
MT
IP IP shranjen Prijavi objavo
Astro
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Astro Odgovorbullet Objavljeno: 31/Oktober/2018 ob 20:21
Originalno objavil(-a) betkaa

Moj tarot ali Astro, vprašala bi, kako se bo razrešil odnos med mano in mojo pubertetnico. Zakaj me zavrača in ali se bo vrnila k meni


Med vama je do trenja prišlo že pred časom in trenutno se ona od vas stran obrača. Pretežno zaradi ponosa, ega ... Vas je to zelo prizadelo, veliko se ukvarjate s preteklostjo, ste v brezupu in ne veste, kako bi ravnali vnaprej. Prihajajo boljši časi za ponovno komunikacijo in iskanje rešitve. Videti je, da na koncu družina zmaga, bo se vrnila k vam. Tudi sama počasi v sebi že vidi, da je ravnala prenagljeno in da zdaj le ni vse tako lahko in idealno, kot si je namislila v času najhujše trme.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gost Odgovorbullet Objavljeno: 31/Oktober/2018 ob 20:48
Šlogarce že imajo krizne sestanke. Zaradi zmanjšanja dohodkov na podlagi sesanja denarja od naivnih ljudi, bojo lahko tudi stavkale. To bo seveda lahko tudi prizadelo njihove zveste stranke.Neodobravanje
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 31/Oktober/2018 ob 20:56
A ti resno mislis,da nekoristne in zgresene napovedi vplivajo na celotne vedezevalke?Ne me smejat no,sicer pa imas res bujno fantazijo.Kaj ti pomagajo napovedi,ce so nekoristne in fejk.To je isto,kot da bi jaz dajala neke napovedi,ko nimam pojma o teh zadevah.Tko da nic se ne sekiraj in zivciraj,posveti se sebi,bo boljse.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 31/Oktober/2018 ob 22:08
Astro,pa on razmislja kaj o meni..naju..me ima se rad..kaj pravite.hvala
IP IP shranjen Prijavi objavo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.05
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide