Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava


Jasnovidnost
 Forum Jasnovidnost : Jasnovidnost : Jasnovidnost

Ikona za sporočilo Tema: Slovenski jasnovidci
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Avtor Sporočilo
Gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gost Odgovorbullet Objavljeno: 12/Avgust/2019 ob 15:43
Ojoj a je Memićki spet penenezov zmanjkalo  ...Spet je treba malo reklame naredit za blesav folk da ga bo  naprej nategovala  in pošiljala čez prag in za par minut njenega absurnega obnašanja in poniževanja. Že milijonkrat je bilo tu napisan in odsvetovan obisk Sare Memić.

Rozalija tebi pa svetujem da prenehaš  z reklamo s to pokvarjeno Saro Memič. Ja već nas je že izkusila njeno prostaško  obnašanje.

ZATO VSEM ODSVETUJEM OBISK SARE MEMIĆ ŽENSKA POKVARJENA DO OBISTI...
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 12/Avgust/2019 ob 19:05
Originalno objavil(-a) Rozalija

Bila pri gospe Sari Memič.Bi svetovala vsakomur,da gre k njej,če se odloči za jasnovidko.Dejansko vidi,ve.Veliko drugih je cisti nateg in brezvezno trosenje denarja.



Ta neotesana čefurka naj spizdi,od kje je prišla,pa če že živi v SLO,naj se nauči slovenskega jezika.Mislim,reklama pa taka za to prostitutko.Še totalno zabit neuk bosanc bi jo skapiral.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gost Odgovorbullet Objavljeno: 12/Avgust/2019 ob 23:16
To kar je napisano za ga: Saro Memič je 100% reklama. Bila pri njej, škoda denarja, počutila sem se neumno, ko sem $la od nje. Dala 50 € za nič,resno.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 13/Avgust/2019 ob 07:34
Originalno objavil(-a) Gost

To kar je napisano za ga: Saro Memič je 100% reklama. Bila pri njej, škoda denarja, počutila sem se neumno, ko sem $la od nje. Dala 50 € za nič,resno.


Nič novega,ona je vedno taka.Pogledaš njen ksiht,pa ti je takoj vse jasno.Moraš biti pa res naiven,da gre kdo k njej.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gost Odgovorbullet Objavljeno: 13/Avgust/2019 ob 08:07
Obstajajo zelo dobre slogarce,ki dejansko vidijo,ampak za vedezevanje. Sama sem jih veliko prevec prekontaktirala in zapravila na gore denarja,da sem ugotovila katere oz.kateri so tisti dobri. Je kilomentrina. Pa se to so dolocene dobre mi povedale prelomnice prav in tisto glavnomivea cas enako napovedujejo,me pa zmoti ko mi vcas kera napove nekaj in mi v 14dneh cisto zamenja napoved. To ni ok.ker sem ne more tak spreminjat. Glavnina ostaja enaka ce se mene vprasa. Tako da tu in tam naredim kak vpogled in to je to. So dolocene dobre ki ti tudi casovnov nulo vidijo. Ravnk zadnjic ena stevilko povedala in se je res zgodilo ravno takrat. Isto z nihalo
Se da vcasih zelo dobro napovedati. Meni drugace dobra je bila vcas tista Suzi ki je imela tudi numerologijo pa se par dobrih je.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Alenka
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Alenka Odgovorbullet Objavljeno: 13/Avgust/2019 ob 09:09
Spoštujem zgoraj napisano lahko bi napisala besedilo brez napak, a Včasih dobra Suzi pomeni dobra v preteklosti če sploh, ki se promovira v sedanjosti to se 090-44-33 Suzana Maribor gotovo.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 13/Avgust/2019 ob 11:28
Originalno objavil(-a) Alenka

Spoštujem zgoraj napisano lahko bi napisala besedilo brez napak, a Včasih dobra Suzi pomeni dobra v preteklosti če sploh, ki se promovira v sedanjosti to se 090-44-33 Suzana Maribor gotovo.


Miška,ne bit tolk pametna,drugič napiši pravo številko.Edino če sta dve različni Suzani.Ena dela na sms,neko kao numerologijo,ta druga MB pa sam prek telefona.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Alenka
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Alenka Odgovorbullet Objavljeno: 13/Avgust/2019 ob 11:38
Podpisana z imenom če nisi razbrala kot tudi to ne da sta v MB dve Suzani in le ena dela na liniji in obe popolna polomija. Suzana na liniji največja prevarantka med prevarantkami in samo za v koš za smeti, punce če ste pametne NE nasedajte. Zmanjkalo ji je denarja in strank na liniji in to forum je zastonj reklama. Poskusiti ni greh si misli.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gost Odgovorbullet Objavljeno: 13/Avgust/2019 ob 14:23
Alenka se popolnoma strinjam s tvojim pisanjem, tudi sama sem  Suzanoiz MB klicala na 090 pred 2- leti napoved zgrešila klicala sem jo samo 2x pa je bila napoved totalen brc v temo. So mi pa kolegice povedale da je res dobra in to samo kadar je trezna in pa ko se je dalo še osebno pridet k njej...Menda je pa dnevno zadetatako pravijo viru blizu Suzane
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 13/Avgust/2019 ob 14:53
Originalno objavil(-a) Alenka

Podpisana z imenom če nisi razbrala kot tudi to ne da sta v MB dve Suzani in le ena dela na liniji in obe popolna polomija. Suzana na liniji največja prevarantka med prevarantkami in samo za v koš za smeti, punce če ste pametne NE nasedajte. Zmanjkalo ji je denarja in strank na liniji in to forum je zastonj reklama. Poskusiti ni greh si misli.



Pa tut če je reklama,kaj zdaj??????
Ko zijas po tv reklamo za Hofer,Spar,itd,tut bruhaš ogenj?Vsak gre in kliče koga hoče,saj človek sam vidi,kaj mu sede.Ding dong,kje pa ti najdeš vedeževalke?A ni ta forum za to in izmenjavo mnenj?Če komu sede Štefka ali Francka,jim pa naj,a ne????Pismo,a si klon od hodt.je,ona blodi isto kokr ti.Džizs,ženske,Polje čaka.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gost Odgovorbullet Objavljeno: 13/Avgust/2019 ob 15:44
Tudi jaz mislim, da je reklama v redu, saj lahko tako spoznamo in preizkusimo nove vedeževalke kako vidijo. Taka pač je realnost da se vsaka dejavnost danes mora reklamirati če želi da dobi stranke. Na forumu bi si želeli da dajo kontakt čim več novih vedeževalk, če imajo to sposobnost da dajo napoved.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 13/Avgust/2019 ob 16:36
Originalno objavil(-a)

Alenka se popolnoma strinjam s tvojim pisanjem, tudi sama sem  Suzanoiz MB klicala na 090 pred 2- leti napoved zgrešila klicala sem jo samo 2x pa je bila napoved totalen brc v temo. So mi pa kolegice povedale da je res dobra in to samo kadar je trezna in pa ko se je dalo še osebno pridet k njej...Menda je pa dnevno zadetatako pravijo viru blizu Suzane


No,no.To pa je že pod nivojem.Glede na tvoje čenče in "vire"......ne piši bedarij in laži.Bom povedala čisto tako,kot je.Ne zagovarjam nikogar,ampak to pa je preseglo mejo dobrega okusa.Jaz Suzano poznam cca 23 let.K njej smo hodile frendice,ko smo bile še v srednji šoli.Povem iz mojih izkušenj in izkušenj takratnih sošolk:nekaj je imela prav,nekaj ne.Bom rekla tako:80%+,20% je kiksnila.Kasneje sva k njej osebno hodile moji dve dodelavki in tudi jaz.Ena od sodelavk je bila dobesedno obsedena s svojim tipom,ampak sta imela težave,v detajle ne bom šla.Je imela S. v nulo prav glede tega tipa.
Sama jo poklicem,ce jo kaj rabim.Do zdaj ok,zgrešila je neke malenkosti.Enkrat sem jo vprašala za eno stvar,ker je šlo za eno prodajo,meni življenjsko pomembna zadeva.V glavnem,mislila sem,da mi ne bo uspelo,da gospa ne bo poklicala in da ne bomo sklenili pogodbe.Sem jo klicala,mi je rekla,ne skrbi,ženska te bo poklicala popoldan.Res je bilo tako.
Pred leti pa mi je zgrešila glede selitve.Za bivšega partnerja je tudi imela prav.
Se mi zdi ok,da napiše vsak,kako se mu kdo zdi,ampak nekoga tako grdo imet,in še to kar tako,kao viri blizu nje,mislim,ni fer in se mi zdi pokvarjeno.
No,potem pa vprašaj tvoj "vir",kako lahko Suzana z možem živi,kjer živi in ķje in kako živi njena hči.No,da vidimo,kaj pravijo viri.Če bi človek res imel tak način zivljenja,kot pišeš,bi Suzana in njena familija živeli drugače.Vprašaj jo,kje živi,mariborčani poznamo MB in predele mesta,tako da ne bi smelo biti težko.Zadeta si ni ustvarila,kar ima.Mater ste babe žleht,resno.

Tega nisem pisala,da bi branila S.,ampak laži pa ne prenesem.In hudobije tudi ne.
Sama sem tudi šla k drugim vedeževalkam,pa jih ne bom žalila in imela tako,kot da do res neke ničvredne ženske.
Torej....hmmmm...če bi ti Suzana videla v nulo oziroma dala pravilno napoved,a bi tudi napisala,da je zadeta?????
IP IP shranjen Prijavi objavo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.05
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide