Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava


Jasnovidnost
 Forum Jasnovidnost : Jasnovidnost : Jasnovidnost

Ikona za sporočilo Tema: Slovenski jasnovidci
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Avtor Sporočilo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 05/November/2018 ob 17:55
Omenila bi skupino na FB in sicer vpogledi z Vereno in Julio. Jaz sem zelo zadovoljna. Najprej sem.prejela kr tko odgovor pol sem pa poslala se sms in presenecena ugotovila, da so mi sedanje stanje v nulo vidl. Sem pa z Julio mela kpntakt z vereno se ne. Ceprav je sms 2.49 na eno vprasanjr, sem jaz zvedela enih 5 zadev v 1 smsu... se mi zdi fer
IP IP shranjen Prijavi objavo
Katarina
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Katarina Odgovorbullet Objavljeno: 05/November/2018 ob 18:43
Samo gospa Sara Memic je jasnovidna.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gost Odgovorbullet Objavljeno: 05/November/2018 ob 19:00
Kaksne imate izkusnje z marusko?
IP IP shranjen Prijavi objavo
GOSTJA
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom GOSTJA Odgovorbullet Objavljeno: 05/November/2018 ob 19:04
Gostja,
prosim za številko za sms za Julijo in Vereno.
Hvala
IP IP shranjen Prijavi objavo
little star
Novinec
Novinec
Avatar

Član od: 11/Marec/2017
Država: Slovenia
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 9
Odgovori skupaj z navedkom little star Odgovorbullet Objavljeno: 05/November/2018 ob 20:20
Astro in moj tarot.
Zanima me za ljubezen na splošno, sem samska in me ali/kdaj vidiš, da spoznam koga in grem v resno vezo?
In zanima me, naslednje leto grem na operacijo (estetski poseg) ali bo pozitivno in dober rezultat?
Hvalaa obema.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gost Odgovorbullet Objavljeno: 05/November/2018 ob 20:25
Je kdo klical psychic source kristine in je casovno spremenila napoved?
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 06/November/2018 ob 00:14
Originalno objavil(-a)

Kaksne imate izkusnje z marusko?


Jaz kr dobre.Prvic sem jo klicala lani,videla v nulo,zmotilo me je edino,da ko sem vprasala nekaj za bivsega,najprej ni hotela povedat,jao da se me ne tice in da se vtikujem,ceprav sploh ni bilo tako misljeno,no,potem mi he povedala,je imela prav,zdaj pa sem jo klicala pred par tedni,pa me je malo razocarala,bapoced bolj medla in nejasna,tako da niti ne vem,kaj naj si mislim.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 06/November/2018 ob 00:19
Originalno objavil(-a) Katarina

Samo gospa Sara Memic je jasnovidna.


Daj cefurka ena,nehaj si delat sramoto,druge gnjavis,da pisejo pozitivno o tebi.A mas premal penzijon in rabis kes?Si ena navadna nekulturna zlobna kuzla,ki se norcuje iz ljudi,jim jemlje denar in mece iz stanovanja,ceprav obljublja vpoglede.Balkanska ciganska mentaliteta,fuj.Nisi vredna,da te poscije pes.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 06/November/2018 ob 00:24
Originalno objavil(-a) Gostja

Omenila bi skupino na FB in sicer vpogledi z Vereno in Julio. Jaz sem zelo zadovoljna. Najprej sem.prejela kr tko odgovor pol sem pa poslala se sms in presenecena ugotovila, da so mi sedanje stanje v nulo vidl. Sem pa z Julio mela kpntakt z vereno se ne. Ceprav je sms 2.49 na eno vprasanjr, sem jaz zvedela enih 5 zadev v 1 smsu... se mi zdi fer


Ej,a je mozen kontakt,da poskusimo nekaj novega.To nalaganje in prazno prbijanje astro in tarota gre ze posteno na zivce in to najedanje in prbijanje v prazno.Folk se zdaj ni skontal,da zenska nima pojma.In vsak dan isto sranje.Ce ze,naj si odpre svoj mejl,komu se pa da ubadat s tujimi posti in problemi.Samo smetenje
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 06/November/2018 ob 15:28
Originalno objavil(-a) gostja

Originalno objavil(-a) Katarina

Samo gospa Sara Memic je jasnovidna.


Daj cefurka ena,nehaj si delat sramoto,druge gnjavis,da pisejo pozitivno o tebi.A mas premal penzijon in rabis kes?Si ena navadna nekulturna zlobna kuzla,ki se norcuje iz ljudi,jim jemlje denar in mece iz stanovanja,ceprav obljublja vpoglede.Balkanska ciganska mentaliteta,fuj.Nisi vredna,da te poscije pes.

Pa dej ženska, čist vsazga tlele oblajaš! Ti nis normalna!Tole že kaže, da maš ti eno shizofreno motnjo. Ker tole ni več normalno, no! Pa kaj ti misliš da je forum samo zate ali kaj? Ma če ti kaj ne paše se pa sama odstrani, kdo ti brani? Na vsaki strani lajaš in pljuvaš! Pa kaj ti je? A si ti lastnica foruma da boš odločala kdo sme bit tlele gor in kdo ne? Mislm, s tabo nekaj ni v redu! Tolk enga gneva maš v seb, kaj če bi šla h kakšnemu psihologu? Če že ti pošiljaš ljudi stran pa jih zmerjaš, lej bomo pa tud tebi kontra rekli, a misliš da si nedotakljiva? Tole tvoje lajanje je že prav dosadno!
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 06/November/2018 ob 16:11
Se strinjam z gostjo.Sara Memic ni vredu zenska,je pac napisala na bolj direkten nacin.Se premilo,glede na to,kako se Memiceva obnasa do ljudi.Ta,ki pa na forumu poskusa dajat napovedi,pa se strinjam,naj si odpre svoj mejl.Sprasujejo vedno isti,pa bolj diskretno je,ce ne rabi vsak pisat nekih detajlov iz os.zivljenja.Pa da se razumemo,jaz nimam gneva v sebi,se pa strinjam z napisanim.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 06/November/2018 ob 17:10
Originalno objavil(-a) gostja

Originalno objavil(-a) gostja

Originalno objavil(-a) Katarina

Samo gospa Sara Memic je jasnovidna.


Daj cefurka ena,nehaj si delat sramoto,druge gnjavis,da pisejo pozitivno o tebi.A mas premal penzijon in rabis kes?Si ena navadna nekulturna zlobna kuzla,ki se norcuje iz ljudi,jim jemlje denar in mece iz stanovanja,ceprav obljublja vpoglede.Balkanska ciganska mentaliteta,fuj.Nisi vredna,da te poscije pes.

Pa dej ženska, čist vsazga tlele oblajaš! Ti nis normalna!Tole že kaže, da maš ti eno shizofreno motnjo. Ker tole ni več normalno, no! Pa kaj ti misliš da je forum samo zate ali kaj? Ma če ti kaj ne paše se pa sama odstrani, kdo ti brani? Na vsaki strani lajaš in pljuvaš! Pa kaj ti je? A si ti lastnica foruma da boš odločala kdo sme bit tlele gor in kdo ne? Mislm, s tabo nekaj ni v redu! Tolk enga gneva maš v seb, kaj če bi šla h kakšnemu psihologu? Če že ti pošiljaš ljudi stran pa jih zmerjaš, lej bomo pa tud tebi kontra rekli, a misliš da si nedotakljiva? Tole tvoje lajanje je že prav dosadno!


Ti pa si prava buca,he,he.Ce ti je tko dosadna,kako se ti sploh da se pisat o njej.Ti sebe ne razumes,kako te bo kdo drug.Ce je men neka stvar dolgcajtna,no way,da se ubadam s tem.
IP IP shranjen Prijavi objavo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.05
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide