Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava


Jasnovidnost
 Forum Jasnovidnost : Jasnovidnost : Jasnovidnost

Ikona za sporočilo Tema: Slovenski jasnovidci
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Avtor Sporočilo
Gostja 1
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja 1 Odgovorbullet Objavljeno: 06/November/2018 ob 18:59
IZOGIBAJTE SE  SARE MEMIĆ V VELIKEM LOKU,

 ženska je brezobrazna , žaljiva pa še bi lahko naštevala  iz mojih grenkih izkušenj z njo ona ni nobena jasnovidka ampak velika nategunka.


IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 06/November/2018 ob 19:25
Se pridruzujem zgornjem postu.Skoda,da ni vec starega foruma,da bi koncno mnogi dobili realno sliko o tej nekulturni,pokvarjeni posasti.Jer se je pojavljala v javnosti,se ne pomeni,da je postena in vredu oseba.Ravno taki so vecinoma pokvarjeni nateguni...Elena Srnicar,Srdjan,Gordana,Branka Simic,Vladimir,Kozmika,itd
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 06/November/2018 ob 19:26
.....Senicar
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja 1
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja 1 Odgovorbullet Objavljeno: 06/November/2018 ob 19:52
Ja bila sem tudi pri Eleni Seničar  je tudi bleferka  da glava boli, Gordane ne poznam ne morem komentirat lahko pa rečem glede Vladimirja mi je veliko stvari prav videl nekaj pomembnih zadev se je točno tako razpletlo kot je napovedal je pa tudi kiksnil samo to so bili nepomembni kiksi...

Samo take brezobraznosti pa nisem bila deležna  res pri nobenenem kot pri Sari Memič  pa sem jih kar nekaj sprobala..
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 06/November/2018 ob 20:30
Je kdo klical Bojana?Kako se vam zdi,izkusnje,...jaz sem ga klicala pred kratkim,videl v nulo,danes se je zgodilo nekaj,kar se potrjuje njegove napovedi.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 07/November/2018 ob 01:28
Punce,eno vprasanje:nisem nikol verjeka v neke energije,rezanje vezi,sem bla bolj da mi vrze karte in pove,kar vidi.Je bil kdo na rezanju vezi in ce dejansko pomaga ak je samo larifari.Mam ze leta mucno situacijo,je cudna.Z bivsim sva se razsla ze pred 5 leti,nimam zekje biti z njim,ne cutim nic do njega,ampak nekaj me veze na njega.Vem,da je na starem forumu bilo govora o tem,oa me zanimajo,ce ma kdo kake izkusnje in kdo to ucinkovito dela.V bistvu bi si rada gkavo spucaka od njega.Hvala
IP IP shranjen Prijavi objavo
Moj Tarot
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Moj Tarot Odgovorbullet Objavljeno: 07/November/2018 ob 01:31
Originalno objavil(-a) little star

Astro ali moj tarot.
Zanima me za ljubezen na splošno, sem samska in me ali/kdaj vidiš, da spoznam koga in grem v resno vezo?
In zanima me, naslednje leto grem na operacijo (estetski poseg) ali bo pozitivno in dober rezultat?
Hvalaa obema.
Lepo nedeljo.

Po kartah bi res lahko rekla, da se ti kaže novo poznanstvo ali pač vstop nekoga v tvoje življenje v ljubezenskem smislu, najbrž mlada, mlajša oseba oz. s tako mladostno energijo, navihanostjo, kar zna biti odločilno, da ti postane všeč, v smislu da v njej zagledaš priložnost za spremembo v svojem življenju. A od tu naprej bi težko rekli, da gredo stvari v resno zvezo. Bolj se zdi, da ta oseba kljub svoji mladostnosti, morda očarljivosti, kljub občutku torej, da je razpoložena za stvar in bi se z njo dalo 'hitro zmeniti', v svojem bistvu ne bo tako zelo prožna in voljna, morda celo nasprotno, zna biti nekako pasivna, potegnjena nazaj ali enostavno trmasta, celo brezbrižna. In to zna povleči za sabo še več tvojih pričakovanj, fantazij, upov itd., da kaj bo iz tega, pri čemer pa ti bo pamagal (oz. bi bilo dobro, če bi ti pomagal) tvoj občutek za pravilno presojo situacije, da te ne potegne pregloboko v pretirano fantaziranje in nerealna pričakovanja. Toliko se zaenkrat 'vidi', da se morda zgodi na tej etapi tvojega življenja.


Kar pa zadeva estetski poseg, pa seveda najprej zdrava pamet: ne karte ne astrologija ne steklene kugle ne kava itd. ne morejo biti nadomestilo za medicinski posvet in razmislek! Od kart itd. enostavno ne moreš resno pričakovati, da ti bodo govorile medicinsko relevantne stvari. Zato je treba vedeževalski uvid razumeti popolnoma ločeno od medicinske stroke. V tem primeru so se odprle prav zanimive karte, ki bi jih najbrž tudi ti prepoznala kot nanašajoče se na tvojo situacijo. Zdi se, da bo poseg izvedel moški, in sicer tak, ki ima precej dobro razvit občutek za telo in mero, torej se kaže, da je izbira kirurga prava. Glede rezultata posega seveda v kartah ni nobenih medicinskih napovedi. Kar pa se kaže, je, da bo končni rezultat zahteval nekaj več sodelovanja med tabo in kirurgom, nekako v smislu, da ne boš samo odkorakala po posegu in boš takoj 'nova ti'. Zna zato tudi nekaj časa trajati, da prideš do realne ocene posega. V tem smislu karte morda opisujejo čisto običajen razvoj stvari, kar pomeni, da bo poseg uspel povsem normalno. (Mimogrede, ni bistveno, a glede na karte ne bi bila presenečena, če si za ta poseg zmenjena v tujini.)


Boš videla, kako bo!
Lep pozdrav!
MT
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 07/November/2018 ob 07:44
Originalno objavil(-a) gostja

Je kdo klical Bojana?Kako se vam zdi,izkusnje,...jaz sem ga klicala pred kratkim,videl v nulo,danes se je zgodilo nekaj,kar se potrjuje njegove napovedi.


Samo njega se poklicem, veliko stvari mi je ze pravilno napovedu. Ga pa je vcasih tezko dobiti.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 07/November/2018 ob 08:35
Astro ali mi kaže, da bom v tem šolskem letu le končala študij na Pedagoški fakulteti ? Hvala za odgovor.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gost Odgovorbullet Objavljeno: 07/November/2018 ob 10:09

Pa dej ženska, čist vsazga tlele oblajaš! Ti nis normalna!Tole že kaže, da maš ti eno shizofreno motnjo. Ker tole ni več normalno, no! Pa kaj ti misliš da je forum samo zate ali kaj? Ma če ti kaj ne paše se pa sama odstrani, kdo ti brani? Na vsaki strani lajaš in pljuvaš! Pa kaj ti je? A si ti lastnica foruma da boš odločala kdo sme bit tlele gor in kdo ne? Mislm, s tabo nekaj ni v redu! Tolk enga gneva maš v seb, kaj če bi šla h kakšnemu psihologu? Če že ti pošiljaš ljudi stran pa jih zmerjaš, lej bomo pa tud tebi kontra rekli, a misliš da si nedotakljiva? Tole tvoje lajanje je že prav dosadno![/QUOTE]
PloskPloskPlosk
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostka
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostka Odgovorbullet Objavljeno: 07/November/2018 ob 11:11
Originalno objavil(-a) Gostja

Originalno objavil(-a) gostja

Je kdo klical Bojana?Kako se vam zdi,izkusnje,...jaz sem ga klicala pred kratkim,videl v nulo,danes se je zgodilo nekaj,kar se potrjuje njegove napovedi.


Samo njega se poklicem, veliko stvari mi je ze pravilno napovedu. Ga pa je vcasih tezko dobiti.
Kdaj se pa Bojana sploh dobi na telefon. Ene pol leta nazaj sem ga klicala prvič in me je opozoril na neko hinavščino, kar se je res zgodilo.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 07/November/2018 ob 13:24
Pac poklices veckrat na dan,da ga dobis.
IP IP shranjen Prijavi objavo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.05
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide