Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava


Jasnovidnost
 Forum Jasnovidnost : Jasnovidnost : Jasnovidnost

Ikona za sporočilo Tema: Slovenski jasnovidci
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Avtor Sporočilo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 07/November/2018 ob 18:08
Bojan mi je še edini, ki dobro vidi, sicer neke malenkosti včasih zmeša, kot je na primer čas. Ostali me ne prepričajo.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 08/November/2018 ob 16:56
Kaksne nove izkusnje z Jelko,hvala
IP IP shranjen Prijavi objavo
Majda
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Majda Odgovorbullet Objavljeno: 08/November/2018 ob 17:21
Kaj pa kaksne izkusnje z karin,karma,selena in nessa..hvala
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 08/November/2018 ob 17:33
Originalno objavil(-a) Majda

Kaj pa kaksne izkusnje z karin,karma,selena in nessa..hvala


Jaz s Karin ,ce mislis 090 katastrofa,ni znala dat napovedi,cel cas je samo govorila,naj razmisljam pozitivno in potem se bo zgodilo.Ni znala sploh dat napovedi na eno vprasanje. Karme ne poznam,Selena mi he bila ok,tako osebno kot tudi po telefonu,videla res ful detajle in veliko je imela prav.Nesso sem klicala pred par leti,se mi zdi,da ravno nima nekih vedezevalskih sposobnosti,meni je bla cist mimo.
IP IP shranjen Prijavi objavo
betkaa
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom betkaa Odgovorbullet Objavljeno: 08/November/2018 ob 21:35
kje je astro

a jo je una klevetalka pregnala


IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 08/November/2018 ob 21:41
Po moje je blo ze vse skupaj dosadno,vedno iste osebe,ista vprasanja,napovedi pa tut cista groza.Neke kvalitete ravno n bilo za pricakovat,tako da dvomim,da jo kdo pogresa.Razen tisti,ki do tako naivni,da je ze napoved lahko razbrala iz samega vprasanja.Znanja pa ziher ni imela.
Upam,da te nebodijetreba koncno odide,si bajde siht in neha nategovat ljudi.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 08/November/2018 ob 21:45
Originalno objavil(-a) betkaa

kje je astro
a jo je una klevetalka pregnala



Verjetno si jo pregnala ravno ti,ko si se metala ven,da imas neko specificno zadevo in si kot mali otrok gnjavila za zasebni mejl.Koga pa brigajo tvoje tezave.Sej to je...komu se da ubadat z drugimi tezavami,brat to in se blesave in zgresene napovedi
IP IP shranjen Prijavi objavo
betkaa
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom betkaa Odgovorbullet Objavljeno: 08/November/2018 ob 22:42
kak zoprn folk tle gor.. ni čudno da nekateri bežijo
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 08/November/2018 ob 23:27
Ja,verjetno prav zarad tebe,driska.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 09/November/2018 ob 00:00
Ojla,ravnokar gledam tv3,tole bjondo.A je to tale Mira Tahirovic?Gospa ima bolj raskav glas.Ima kdo njeno 090 stevilko in kdaj jo je mozno dobit,verjetno ni vedno na razpolago,ce jih je vec,pa tut ne vem,ce ta stevilka velja tudi izven oddaje.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Moj Tarot
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Moj Tarot Odgovorbullet Objavljeno: 09/November/2018 ob 00:37
Originalno objavil(-a) Gostja

Moj tarot vas lahko prosim, da pogledate v karte se meni.

Zanima me ali bova z osebo, ki živi ob meji ostala skupaj?
Za odgovor hvala.

Zdi se, da je vajina zveza za vaju precej privlačna, ampak glede na to, kako so se pokazale še druge karte, se zdi tudi, kot da je nekoliko ... rekreativna. Tako rečem zato, ker se zdi, da bodo nad vajino zvezo ravno zaradi njenega manj resnega značaja prevagali drugi oziri, zlasti delo, morda terensko te tvoje osebe, ki bo dala delu prednost, kar zna povzročiti, da ostaneš sama, tudi v smislu, da boš to osebo večinoma bolj ali manj čakala, temu pa bi težko rekli, da ostaneta skupaj na neki trdni oz. gotovi podlagi. (Podobno velja, če se tebi 'zgodi' delo, zaradi katerega ne boš utegnila biti toliko v zvezi, da bi lahko rekla, da "ostaneta skupaj").

Upam, da se obrne v dobro!
Lep pozdrav!
MT
IP IP shranjen Prijavi objavo
Astro
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Astro Odgovorbullet Objavljeno: 09/November/2018 ob 08:29
Bom še gledala, a nimam časa nonstop.
IP IP shranjen Prijavi objavo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.05
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide