Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava


Jasnovidnost
 Forum Jasnovidnost : Jasnovidnost : Jasnovidnost

Ikona za sporočilo Tema: Slovenski jasnovidci
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Avtor Sporočilo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 09/November/2018 ob 10:04
Originalno objavil(-a) Astro

Bom še gledala, a nimam časa nonstop.


Ne,ni potrebe.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 09/November/2018 ob 10:30
Originalno objavil(-a) Astro

Bom še gledala, a nimam časa nonstop.


Ah kje,ne se matrat in vn metat,ni sile,niti zelje po neki sfejkani napovedi.Tko da raje isci skuzbo dalje,ne se vn metat,dvomim,da te kdo pogresa,razen betke,pa se ona je primer zase.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Astro
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Astro Odgovorbullet Objavljeno: 09/November/2018 ob 10:43
Službo imam. Spet hvala za vašo skrb.
Če me ne pogrešate, pa lahko tudi mirno ignorirate moje poste in ne odgovarjate.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gost Odgovorbullet Objavljeno: 09/November/2018 ob 10:46
Originalno objavil(-a) gostja

Originalno objavil(-a) Astro

Bom še gledala, a nimam časa nonstop.


Ah kje,ne se matrat in vn metat,ni sile,niti zelje po neki sfejkani napovedi.Tko da raje isci skuzbo dalje,ne se vn metat,dvomim,da te kdo pogresa,razen betke,pa se ona je primer zase.


He, he šlogarca v kriziPomežik

Astro in Moj Tarot, super sta, samo razturajta!
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 09/November/2018 ob 12:02
Ja,raztura v zgreseni napovedi.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 09/November/2018 ob 13:58
Moj Tarot, s fantom sma sprta že dva meseca. Meni je hudo, vendar on je trmast in užaljen, če ni po njegovem. Ali karte kažejo, da sem jaz trmoglava kot pravi on ali pa ima on preveliki ego. Prosim za odgovor.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Myah
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Myah Odgovorbullet Objavljeno: 09/November/2018 ob 14:23
Moj Tarot, bom izbrana na razgovoru za službo, ki ga imam naslednji teden? Bi mi ta služba sploh ustrezala
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 09/November/2018 ob 19:09
Originalno objavil(-a) gostja

Moj Tarot, s fantom sma sprta že dva meseca. Meni je hudo, vendar on je trmast in užaljen, če ni po njegovem. Ali karte kažejo, da sem jaz trmoglava kot pravi on ali pa ima on preveliki ego. Prosim za odgovor.


Lubica draga,ce te po dveh mesecih ne smirgla,ga pozabi.Poanta odnosa je ravno v tem,da sprejmeta drug drugega z vsemi napakami,se prilagodita in imata kompromis.Ljubezen je jemanje in dajanje.
Jaz ti zelim vse dobro,upam,da ti bo tarot dala pravi in predvsem nezgresen odgovor.Ampak vcasih moras enostavno uporabiti kmecko pamet.Moras vedeti,da so moski drugacni in ne razmisljajo kot me.Sem tudi sama trmasta,ampak v vsakem odnosu so konflikti in kaprice obeh.Ce sem sama vedela,da sem kriva jaz,sem v prihodnosti delala na tem,da ne trmarim ko nek otrok,treba je odrasti.Ampak,ti sama najboljse ves.
Samo za tolazbo:z bivsim partnerjem sa imela dolgoletno razmerje.Ves,kaj govorijo:ko gres z nekom narazen,spoznas njegv pravi jaz.No,jaz sem ga.Trmast,ne sprejme kritike,on ima vedno prav,misli,da je nezmotljiv in the best,ego pa do neba.V odnosu pa tega sploh ni kazal,bil cist kontra.Ampak(nocem ga uzalit)dejansko je navaden revcek in komaj cez cas clovek to ugotovi in srecna sem,da vec nisem z njim,ker vem,da si zasluzim vec in boljsega cloveka.Dva meseca cakati,sorry,ni sans.Imej malo ponosa.Zguba tvojega casa in zivcev.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Katarina
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Katarina Odgovorbullet Objavljeno: 09/November/2018 ob 19:28
Sovrazni govor je kazniv,ip shranjen,sem te ze prijavila.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Katarina
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Katarina Odgovorbullet Objavljeno: 09/November/2018 ob 19:29
Govorim za tisto,ki je tako grdo pisala o Sari Memic.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 09/November/2018 ob 19:44
Originalno objavil(-a) Katarina

Govorim za tisto,ki je tako grdo pisala o Sari Memic.


No,potem pa se pridruzujem tudi jaz,postu o realni sliki o tej pokvarjeni cefurki.Kul.Prijavi se sebe,da promoviras to pokvarjeno babnico.Bi bilo kul naredit en test,da jo nekdo posname tako avdio kot video,da ljudje(oziroma institucijam,kamor si prijavila "sovrazni govor")koncno vidijo njeno obnasanje.Mogoce pa posnetek obstaja,hmmmm...kdo bi vedel
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 09/November/2018 ob 20:06
Originalno objavil(-a) Katarina

Sovrazni govor je kazniv,ip shranjen,sem te ze prijavila.


Ne me smejat no.A ti to resno?Potem bo treba to pozrtno jugovicko prijavit se na davcno,poleg tega naj bo srecna,da dobiva SLOVENSKI penzijon,kljub temu,da ne zna besede slovensko.Se ni dovolj?Prislo je do kaznivega dejanja iz njene strani,goljufije,dobivala denar,nekatere stranke je poskodovala,ko jih je metala iz stanovanja.Se cesnja na tortico,upam,da bos tudi ti kaj odnesla od prijave,glede na to,da si jo oglasevala.Pamet ravno ni tvoja mocna stran,a ne?In ja,vsak IP je shranjen,tudi tvoj.Tipicna balkanska mentaliteta,ko se folk ne zaveda,da so pravice,ampak tudi dolznosti.Bo slo?
IP IP shranjen Prijavi objavo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.05
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide