Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava


Jasnovidnost
 Forum Jasnovidnost : Jasnovidnost : Jasnovidnost

Ikona za sporočilo Tema: Slovenski jasnovidci
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Avtor Sporočilo
Gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gost Odgovorbullet Objavljeno: 23/November/2018 ob 16:49
Same here. Napisala je ali te ne sprejmejo ali ti delo ne bo všeč. Zgleda pa, da ti je všeč, ker si vesela. By the way, čestitam za službo. To je najpomembnejše, n da si jo dobila. :)
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 23/November/2018 ob 17:35
Originalno objavil(-a) Gostja

Originalno objavil(-a) Moj Tarot

Originalno objavil(-a) Myah

Moj Tarot, bom izbrana na razgovoru za službo, ki ga imam naslednji teden? Bi mi ta služba sploh ustrezala

Izgleda, kot da se je odgovor naslojil podobno kot tvoje vprašanje, ki ima dva sloja: ali te izberejo na razgovoru in ali je ta služba sploh zate. To dvoje nekako ne gre najbolje skupaj. Zato je glede na to naslojenost najboljši možni odgovor: iščeš dalje. Težko rečem, v katerem smislu: ali iščeš nov razgovor (ker te ne izberejo) ali novo službo (ker ti ta, za katero te izberejo, ni všeč). Zdi se, da bo razgovor sam po sebi potekal uspešno oz. ti bodo dokaj naklonjeni, toda karte se ne zaključijo s tem, ampak s sporočilom, da 'iščeš dalje'. Ali je možno, da ti niti oni (še) ne bodo mogli dati dokončnega odgovora? Ali da glede zaposlitve že v štartu določijo, da bo trajala omejen čas (in zato ne boš nič bolj na varnem)? Boš morda le nadomeščala nekoga za čas porodniške? Bolj kot odgovor z da ali ne se zdi, da je sporočilo to, da ti bo pravo zadovoljstvo glede te zaposlitve umanjkalo, tako če te izberejo, kot če te ne.


Boš kmalu videla, kako se bo odvilo.
Lep pozdrav!
MT


Evo. No???
Jaz razumem, da je kao negativno. Pol pa ne vem no.
Se obračajo besede, da pol štima al kaj???



Bravo za tvoj post,itak,da je napoved negativna.Ne vem,kdaj bo folk skontal,da je astro in tarot en velik nateg.Take tarot je nek kreten brez sluzbe,daje neke napovedi brez jasnega odgovora,ce pa ze,pa itak zgresi,ker uganjuje in blefira,tko da se enkrat,respect girl!!!!!,z dokazi se vse da,samo mozgane moras imet.Carica si!!!
IP IP shranjen Prijavi objavo
Za moj tarot
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Za moj tarot Odgovorbullet Objavljeno: 23/November/2018 ob 18:00
Pozdrav. Hvala za odgovor za ljubezen(izgubljena vozniska). Posljem seveda njemu tudi kaksen sms. Dobro misel. Bi mi lahko prosim pogledali konkretno ce bo srecanje v decembru 2018? Hvala vam
IP IP shranjen Prijavi objavo
Myah
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Myah Odgovorbullet Objavljeno: 23/November/2018 ob 18:23
Sama poznam ozadje in lastne misli in vse je opisano tako, kot je res bilo. Se pa iz kart ne da razbrati detajlov. Vse je bilo prav.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 23/November/2018 ob 18:52
Originalno objavil(-a) Myah

Sama poznam ozadje in lastne misli in vse je opisano tako, kot je res bilo. Se pa iz kart ne da razbrati detajlov. Vse je bilo prav.


Ja,ja itak....kr tolazi se.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 23/November/2018 ob 18:59
Originalno objavil(-a) gostja

Originalno objavil(-a) Myah

Sama poznam ozadje in lastne misli in vse je opisano tako, kot je res bilo. Se pa iz kart ne da razbrati detajlov. Vse je bilo prav.


Ja,ja itak....kr tolazi se.

Kaj vas moti spet, imate premalo strank za vase nategovanje na linijah, da zato blatite nekoga, ki se trudi in deladobro in iskreno zastonj.
Nehajte.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 23/November/2018 ob 20:27
Originalno objavil(-a) Gostja

Originalno objavil(-a) gostja

Originalno objavil(-a) Myah

Sama poznam ozadje in lastne misli in vse je opisano tako, kot je res bilo. Se pa iz kart ne da razbrati detajlov. Vse je bilo prav.


Ja,ja itak....kr tolazi se.

Kaj vas moti spet, imate premalo strank za vase nategovanje na linijah, da zato blatite nekoga, ki se trudi in deladobro in iskreno zastonj.
Nehajte.


Ne. Mamo sam izkušnje z vedeževalkam in tkole prodajat meglo je delanje norca iz ljudi. Pa tud če je zastonj. Al pa no, ne rabmo met izkušenj, sam mal inteligence.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 23/November/2018 ob 20:42
Originalno objavil(-a) Gostja

Originalno objavil(-a) Gostja

Originalno objavil(-a) gostja

Originalno objavil(-a) Myah

Sama poznam ozadje in lastne misli in vse je opisano tako, kot je res bilo. Se pa iz kart ne da razbrati detajlov. Vse je bilo prav.


Ja,ja itak....kr tolazi se.

Kaj vas moti spet, imate premalo strank za vase nategovanje na linijah, da zato blatite nekoga, ki se trudi in deladobro in iskreno zastonj.
Nehajte.


Ne. Mamo sam izkušnje z vedeževalkam in tkole prodajat meglo je delanje norca iz ljudi. Pa tud če je zastonj. Al pa no, ne rabmo met izkušenj, sam mal inteligence.



Ful poklon za tale post.Me veseli,da se obstajamo ljudje z mozgani....in da jih uporabljamo.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 23/November/2018 ob 20:50
Šlogarca na  liniji za nategovanje in sesanje denarja v krizi Au
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 23/November/2018 ob 20:56
Originalno objavil(-a) Gostja

Originalno objavil(-a) Gostja

Originalno objavil(-a) gostja

Originalno objavil(-a) Myah

Sama poznam ozadje in lastne misli in vse je opisano tako, kot je res bilo. Se pa iz kart ne da razbrati detajlov. Vse je bilo prav.


Ja,ja itak....kr tolazi se.

Kaj vas moti spet, imate premalo strank za vase nategovanje na linijah, da zato blatite nekoga, ki se trudi in deladobro in iskreno zastonj.
Nehajte.


Ne. Mamo sam izkušnje z vedeževalkam in tkole prodajat meglo je delanje norca iz ljudi. Pa tud če je zastonj. Al pa no, ne rabmo met izkušenj, sam mal inteligence.


Kaj sploh delas potem na tem forumu?
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 23/November/2018 ob 21:16
Mislim,ste pa neke butare.Ko vec ne ves,kaj bi,najlazje kar obtoziti nekoga,da je vedezevalka v krizi.Nisem nobena vedezevalka,le povem svoje mnenje...tako kot ti svoje.In...ne bom se spustila na tvoj nivo in ne bom te na slepo obtozila,da si vedezevalka v krizi.Samo povedala si svoje mnenje,a ne?Tako kot jaz.Je pa cist ok,da si prifobite kilometrino tudi s takimi kot je adtro-tarot.Na izkusnjah se ucite.Pa ni pomembno,ce so zastonj in bluzenje napovedi v prazno ter prbijanje in nalaganje nekih dvoumnosti...oziroma brezumja,cist iskreno.Vsak ima svoje veselje.
IP IP shranjen Prijavi objavo
KaLe
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom KaLe Odgovorbullet Objavljeno: 23/November/2018 ob 21:31
Bi lahko meni se povedli kaj se kaze med mano in K in osebo D? Ali se bo partner vrnil in bova spet zazivela skupak? Bova spet srecna skupaj? In ali se bom preselila nazaj k njem in imela skupaj otroka? V koliksnem casu ? Lp
IP IP shranjen Prijavi objavo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.05
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide