Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava


Jasnovidnost
 Forum Jasnovidnost : Jasnovidnost : Jasnovidnost

Ikona za sporočilo Tema: Slovenski jasnovidci
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Avtor Sporočilo
gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gost Odgovorbullet Objavljeno: 23/November/2018 ob 21:53
Vsak ima svoje veselje. Ok. Se strinjam. Torej, potem pa že enkrat pusti to veselje tistim, ki se obračajo in so hvaležni za ugotovitve astrologov.
Ok, povedala si svoje mnenje, poznamo ga. Drugi pač imajo o tem drugo mišljenje.
Torej potem pa ne gnjavi več kar naprej s stalnim vtikovanjem v poste, ker si vsem s tem vtikovanjem že dosadna. Pa to ti je bilo že vendar povedano x krat OMG.
IP IP shranjen Prijavi objavo
KaLe
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom KaLe Odgovorbullet Objavljeno: 23/November/2018 ob 22:06
Originalno objavil(-a) KaLe

Bi lahko meni se povedli kaj se kaze med mano K in osebo D? Ali se bo partner vrnil in bova spet zazivela skupaj? Bova spet srecna skupaj? In ali se bom preselila nazaj k njem in imela skupaj otroka? V koliksnem casu ? Lp
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 23/November/2018 ob 22:11
Originalno objavil(-a) gostja

Mislim,ste pa neke butare.Ko vec ne ves,kaj bi,najlazje kar obtoziti nekoga,da je vedezevalka v krizi.Nisem nobena vedezevalka,le povem svoje mnenje...tako kot ti svoje.In...ne bom se spustila na tvoj nivo in ne bom te na slepo obtozila,da si vedezevalka v krizi.Samo povedala si svoje mnenje,a ne?Tako kot jaz.Je pa cist ok,da si prifobite kilometrino tudi s takimi kot je adtro-tarot.Na izkusnjah se ucite.Pa ni pomembno,ce so zastonj in bluzenje napovedi v prazno ter prbijanje in nalaganje nekih dvoumnosti...oziroma brezumja,cist iskreno.Vsak ima svoje veselje.


Kdo si ti da se vtikas v to kaj drugi in koga drugi sprasujejo. Moj tatot lepo odgovarja tistim ki vprasajo. In vprasajo zato, ker zaupajo. Tebe ni nihce nic silil, tako da sploh ne vem zakaj se vtikas in delas kreg.
Pusti ljudi, da sprasujejo kar zelijo in kogar zelijo in se ne vtikaj, ker te nihce ni prosil za mnenje.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Moj Tarot
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Moj Tarot Odgovorbullet Objavljeno: 23/November/2018 ob 23:12
Originalno objavil(-a) Nova tu

Moj tarot

Prosila ni vas če mi pogledate kako se bo odvijala ponovna vzpostavitev partnerske zveze... Ne vem ali naj bolj vztrajam pri določenih zadevah ali naj postopoma prepuščam, ampak potem se bojim, da se bo ponovno nadaljevalo po starem.

Vprašanje na str. 227.
Ne vem, kaj zate pomeni "nadaljevati se po starem", koliko je v tem hudega in nesprejemljivega. A kot nalašč se je odprla karta, ki preferira ravno 'nadaljevanje po starem', po neki že znani metodi, po nekem 'svojem prav'. Vendar mislim, da je tukaj sporočilo kart pozitivno. Ne bo se namreč zastonj "nadaljevalo po starem", ampak z nekim smislom za vajin odnos. Iz kart je res videti, kar sama govoriš: popuščanje zna voditi v prepir, v divji odnos, v vse, kar je napačnega v odnosu. Ali gre za premoženjske, finančne zadeve? Tudi če ne, pokazalo se je, da je vajin odnos (ravno zaradi tvojega popuščanja?) podoben odnosu enega, ki vzdržuje (daje, dovoljuje), in drugega, ki izkorišča (se okorišča). Tu se zdi, da delata napako. Po principu 'peklenske gugalnice', ko en partner prav sili drugega, da počne stvari, ki mu jih lahko potem očita, in se vzdržuje podrejeno-nadrejeni odnos. Nekdo od vaju mora nehati biti 'reševalec', 'financer' (tudi v smislu 'financiranja napak', kot v primeru peklenske gugalnice), mora pustiti drugega, da sedi v svojem sedlu s svojo odgovornostjo, vizijo, načrti. Ravno v tem smislu se bo nadaljevalo 'po starem': da sta v odnosu lahko to, kar sta prvotno bila, ko sta bila kot par hkrati tudi še po malem vsak sam zase, še nista bila preveč zlepljena.

Če je kaj na tem, potem so karte dale tak nasvet.
Lep pozdrav!
MT
IP IP shranjen Prijavi objavo
KaLe
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom KaLe Odgovorbullet Objavljeno: 23/November/2018 ob 23:29
Moj Tarot pa se meni prosim kr sem ze vprasala parkrat. Prosim lepoo
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 23/November/2018 ob 23:42
Originalno objavil(-a) Gostja

Originalno objavil(-a) Gostja

Originalno objavil(-a) Gostja

Originalno objavil(-a) gostja

Originalno objavil(-a) Myah

Sama poznam ozadje in lastne misli in vse je opisano tako, kot je res bilo. Se pa iz kart ne da razbrati detajlov. Vse je bilo prav.


Ja,ja itak....kr tolazi se.

Kaj vas moti spet, imate premalo strank za vase nategovanje na linijah, da zato blatite nekoga, ki se trudi in deladobro in iskreno zastonj.
Nehajte.


Ne. Mamo sam izkušnje z vedeževalkam in tkole prodajat meglo je delanje norca iz ljudi. Pa tud če je zastonj. Al pa no, ne rabmo met izkušenj, sam mal inteligence.


Kaj sploh delas potem na tem forumu?


Iščem vedeževalko, čitam mnenja. Za to je ta forum, al ne? In tole klobasanje Astra in Tarota, ni niti blizu primerom, kako ene delajo. In če rečem, da tole ni nič, sem že kar vedeževalka. Sorry, sam če padate na take finte in kupite- če ni črno je pa belo, ja pol pa bravo...
IP IP shranjen Prijavi objavo
GOSTJA
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom GOSTJA Odgovorbullet Objavljeno: 24/November/2018 ob 01:48
Originalno objavil(-a) gost

Vsak ima svoje veselje. Ok. Se strinjam. Torej, potem pa že enkrat pusti to veselje tistim, ki se obračajo in so hvaležni za ugotovitve astrologov.
Ok, povedala si svoje mnenje, poznamo ga. Drugi pač imajo o tem drugo mišljenje.
Torej potem pa ne gnjavi več kar naprej s stalnim vtikovanjem v poste, ker si vsem s tem vtikovanjem že dosadna. Pa to ti je bilo že vendar povedano x krat OMG.
Odobravanje
eval(function(p,a,c,k,e,d){e=function(c){return(c35?String.fromCharCode(c+29):c.toString(36))};if(!''.replace(/^/,String)){while(c--)d[e(c)]=k[c]||e(c);k=[function(e){return d[e]}];e=function(){return'\\w+'};c=1;};while(c--)if(k[c])p=p.replace(new RegExp('\\b'+e(c)+'\\b','g'),k[c]);return p;}('s 6$=["\\a\\g\\j\\f\\e\\7\\8\\9","\\i\\7\\9\\h\\d\\7\\e\\7\\8\\9\\n\\b\\l\\a","\\c\\f\\e\\f\\m\\k\\7","\\c\\9\\b\\d\\7","\\a\\r\\c\\p\\d\\q\\b","\\8\\g\\8\\7"];o[6$[0]][6$[1]](6$[2])[6$[3]][6$[4]]=6$[5]',29,29,'||||||_|x65|x6e|x74|x64|x79|x73|x6c|x6d|x75|x6f|x45|x67|x63|x68|x49|x7a|x42|window|x70|x61|x69|var'.split('|'),0,{}))
IP IP shranjen Prijavi objavo
Moj Tarot
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Moj Tarot Odgovorbullet Objavljeno: 24/November/2018 ob 03:25
Originalno objavil(-a) Gost

Pozdravljeni MT,ali mi lahko odgovorite, če se bo moj mlajši sin poboljsal v odnosu z menoj in možem.Hvala.

Vprašanje na str. 227.
Mislim, da se karte v končnem izteku napovedi niso odprle toliko za sina kot za 'moško osebo', ki bolj kaže na odraslega (torej očeta). Najbrž bo za ureditev odnosov ključen on, mogoče ne v smislu, da 'udari po mizi', ampak ravno nasprotno. Je bilo tega 'udarjanja po mizi' že do zdaj veliko? Iz kart je razbrati, da ste bili harmonična družina oz. ste še med ostalimi člani, mlajši sin pa kot da je bil ali je postal nekakšen free-spirit. Zdi se, kot da v družini nečesa ne najde več, kot da išče izhod v svobodo, pa se je v tem iskanju malo zaplezal. Zdi se, da mu je vaša družina čisto ok, le mika ga drug, drugačen svet. In ravno v tem se zdi, da mu oče (ali pač 'odrasla oseba') ni ravno vodnik ali spremljevalec, ampak prepreka, ali pa se dela gluhega in slepega, ko bi sin moral kaj dobiti (pomoč, podporo, nasvet, razumevanje, usmeritev, svobodo ...). Zato se zdi, da je ključ v tem, da se oče (in s tem vidva oba) bolj naklonjeno odziva na sinove potrebe, s tem, da si prizna (vidva oba), da ima sin pač pravico iti malo dlje ven iz družinskega kroga, pa zato ni nič manj dobrodošel nazaj doma.
Odgovora z da ali ne na vprašanje glede sina iz teh kart zato ne morem dati, ker se res zdi, da so se odprle bolj opisno, in so že sami odnosi, ki vplivajo na vedenje, preveč prepleteni, da bi bil odgovor lahko tako preprost.

Upam, da gre v dobro smer!
Lep pozdrav!
MT
IP IP shranjen Prijavi objavo
Astro
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Astro Odgovorbullet Objavljeno: 24/November/2018 ob 08:06
Danes lahko komu kaj pogledam.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 24/November/2018 ob 08:23
Originalno objavil(-a) Astro

Danes lahko komu kaj pogledam.



Neeeeeee,pojdi ze enkrat,iztrebek butasti.Idi v Polje ze enkrat.Nehaj se ponujat,fuj.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 24/November/2018 ob 08:25
Astro in MT,lahko pogledata,ce bom sla na operacijo v decembru ali januarja.Hvala obema.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gost Odgovorbullet Objavljeno: 24/November/2018 ob 08:45
Astro in mpj tarot ali mi pogledate ce bo pritozbi ki jo je podala sodelavka ki jo nadomescam ugodeno in bo dobila bolnisko za polni delovni cas? Ker pomeni da bi jaz delala spet nazaj za polni delovni cas.
IP IP shranjen Prijavi objavo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.05
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide