Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava


Jasnovidnost
 Forum Jasnovidnost : Jasnovidnost : Jasnovidnost

Ikona za sporočilo Tema: Slovenski jasnovidci
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Avtor Sporočilo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 18/December/2018 ob 17:24
Originalno objavil(-a) iskrena napoved

Originalno objavil(-a) Gostja

Originalno objavil(-a) Gostja

Originalno objavil(-a) Moj Tarot

[QUOTE=Gostja] Hvala, glede otrok ni pravilno, sva oba prestara, ampak mogoče vidite kaj glede skupnega življenja dolgoročno? Veza je sicer lepa, je pa ena ovira kar se skupne selitve tiče.

Hvala za povratno informacijo. Naj samo dodam, da karta, ki se je odprla, lahko med drugim tudi sugerira zanositev, a ta konkretna interpretacija zate torej ni aktualna. Smisel karte vseeno ostane: kaže na utrjevanje vajinega odnosa, to utrjevanje pa se zgodi na podlagi neke nove ideje, odločitve, načrta ali informacije, ki vstopi med vaju oz. jo 'spočneta'. In prav ta ideja, načrt povzroči ali rahel zastoj, zakrčenost, pomisleke, ali pa bo zahtevala, metaforično rečeno, določeno žrtev,
nekaj, čemur se bo treba odpovedati, pustiti za sabo. Dolgoročno pa se obeta, da to idejo, ta načrt usvojita, sprejmeta, delata na njem in se zdi, tudi realizirata.

Lep pozdrav!
MT
***P.S. Odgovarjam le še do konca decembra 2018.***


Najlepša hvala, vem da lahko otrok pomeni tudi novi začetek, mogoče skupno pot, zato sem usmerila, nisem mislila nič slabega. Še 1x hvala!


da ne boš razočaran, ko se ne bo tako zgodilo kakor ti je napovedala tarot. Če ne dojameš sploh,da veze sploh ni in si jo ti namišljuješ. Osebe sploh ne zanimaš VEČ. jA VČASIH SI JO, AMPAK KER TEBI TAKRAT TA OSEBA NI BILA POMEMBNA IN SI JO VEČ LET IGNORIRAL, CELO TIŠČAL DOL IN V PROBLEME, je zdaj ne zanimaš več. Vse ostalo je tvoje sanjanje. Niti v sanjah se ne bi ta oseba z ničemer žrtvovala zate. Preveč je že trpela zaradi tebe. Ti pa še kar žrtvovanje pričakuješ. No way. ne sanjaj. Sprijazni se z resnico. Zasral si. Imel si več priložnosti in možnosti popravkov v preteklosti, pa ti nobena ni bila vredna, da bi jo izkoristil. Zdaj je kar je - toooo late za vse. Nobene več ne dobiš.
Lahko se povežeš z bivšo in z njo iščeš srečo zadovoljstvo in veselje in njo izsiljuješ z željenim žrtvovanjem.
Tako govori moja jasnovidna intuicija.


Teb pa dogaja hahahaha. WiuWiuWiu....
IP IP shranjen Prijavi objavo
iskrena napoved
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom iskrena napoved Odgovorbullet Objavljeno: 18/December/2018 ob 17:37
Originalno objavil(-a) Gostja

Originalno objavil(-a) iskrena napoved

Originalno objavil(-a) Gostja

Originalno objavil(-a) Gostja

Originalno objavil(-a) Moj Tarot

[QUOTE=Gostja] Hvala, glede otrok ni pravilno, sva oba prestara, ampak mogoče vidite kaj glede skupnega življenja dolgoročno? Veza je sicer lepa, je pa ena ovira kar se skupne selitve tiče.

Hvala za povratno informacijo. Naj samo dodam, da karta, ki se je odprla, lahko med drugim tudi sugerira zanositev, a ta konkretna interpretacija zate torej ni aktualna. Smisel karte vseeno ostane: kaže na utrjevanje vajinega odnosa, to utrjevanje pa se zgodi na podlagi neke nove ideje, odločitve, načrta ali informacije, ki vstopi med vaju oz. jo 'spočneta'. In prav ta ideja, načrt povzroči ali rahel zastoj, zakrčenost, pomisleke, ali pa bo zahtevala, metaforično rečeno, določeno žrtev,
nekaj, čemur se bo treba odpovedati, pustiti za sabo. Dolgoročno pa se obeta, da to idejo, ta načrt usvojita, sprejmeta, delata na njem in se zdi, tudi realizirata.

Lep pozdrav!
MT
***P.S. Odgovarjam le še do konca decembra 2018.***


Najlepša hvala, vem da lahko otrok pomeni tudi novi začetek, mogoče skupno pot, zato sem usmerila, nisem mislila nič slabega. Še 1x hvala!


da ne boš razočaran, ko se ne bo tako zgodilo kakor ti je napovedala tarot. Če ne dojameš sploh,da veze sploh ni in si jo ti namišljuješ. Osebe sploh ne zanimaš VEČ. jA VČASIH SI JO, AMPAK KER TEBI TAKRAT TA OSEBA NI BILA POMEMBNA IN SI JO VEČ LET IGNORIRAL, CELO TIŠČAL DOL IN V PROBLEME, je zdaj ne zanimaš več. Vse ostalo je tvoje sanjanje. Niti v sanjah se ne bi ta oseba z ničemer žrtvovala zate. Preveč je že trpela zaradi tebe. Ti pa še kar žrtvovanje pričakuješ. No way. ne sanjaj. Sprijazni se z resnico. Zasral si. Imel si več priložnosti in možnosti popravkov v preteklosti, pa ti nobena ni bila vredna, da bi jo izkoristil. Zdaj je kar je - toooo late za vse. Nobene več ne dobiš.
Lahko se povežeš z bivšo in z njo iščeš srečo zadovoljstvo in veselje in njo izsiljuješ z željenim žrtvovanjem.
Tako govori moja jasnovidna intuicija.


Teb pa dogaja hahahaha. WiuWiuWiu....

Iskreno kar vidim.
Ti pa izvoli se posmehovati, če te je volja.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 18/December/2018 ob 17:43
Potem pa slabo vidiš. Piše bejba, ki je v vezi s tipom in jo zanima skupn lajf. Tko da ne vem kaj ti gledaš..
IP IP shranjen Prijavi objavo
iskrena napoved
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom iskrena napoved Odgovorbullet Objavljeno: 18/December/2018 ob 17:52
Originalno objavil(-a) Gostja

Potem pa slabo vidiš. Piše bejba, ki je v vezi s tipom in jo zanima skupn lajf. Tko da ne vem kaj ti gledaš..

Vidim vidim vse jaz. Samo odgovor je z razlogom takšen.
Saj, tale se samo na tipkovnici pretvarja za žensko, v resnici je za kompom moški.
Tudi v resnici sploh nima 50, tudi to je njegova laž.
Zanimivo kako karte tega iskreno ne pokažejo vedeževalcem. Ljudje marsikaj tapkajo tukaj gor in se pretvarjajo.
Stojim za svojim videnjem in napisanim. Ti pa izvoli se posmehovati kot rečeno.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 18/December/2018 ob 20:57
Pa dobro,a so vam wi-fi odprli v Polju ali kaj.Reci,naj ti menjajo tablete,ti si adijo,zgubljen primer.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Rr
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Rr Odgovorbullet Objavljeno: 18/December/2018 ob 21:17
Kuzle se opet kregajo. Ze 100 ic
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 18/December/2018 ob 21:21
Originalno objavil(-a) Rr

Kuzle se opet kregajo. Ze 100 ic

Ne, kuzla se krega sama s sabo,a ne vidis.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Za moj tarot
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Za moj tarot Odgovorbullet Objavljeno: 18/December/2018 ob 21:21
Pozdravljeni moj tarot. Zanima me kako se bo odvijala avantura z mosko osebo na M. naprej ? Ali bi lahko kdaj bila resna zveza? Hvala
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 18/December/2018 ob 22:15
Originalno objavil(-a) iskrena napoved

Originalno objavil(-a) Gostja

Potem pa slabo vidiš. Piše bejba, ki je v vezi s tipom in jo zanima skupn lajf. Tko da ne vem kaj ti gledaš..

Vidim vidim vse jaz. Samo odgovor je z razlogom takšen.
Saj, tale se samo na tipkovnici pretvarja za žensko, v resnici je za kompom moški.
Tudi v resnici sploh nima 50, tudi to je njegova laž.
Zanimivo kako karte tega iskreno ne pokažejo vedeževalcem. Ljudje marsikaj tapkajo tukaj gor in se pretvarjajo.
Stojim za svojim videnjem in napisanim. Ti pa izvoli se posmehovati kot rečeno.


No, pa sem kar ženska. Prava, pravcata. Imam 47 let, svojo hišo in svoj avto, otroke in vezo v kateri sem zaenkrat srečna, po napovedi Mojega Tarota, bo šlo tako tudi naprej. Torej tvoje videnje je blodnja. Očitno je nekaj zelo narobe s tabo, da si v glavi ustvarjaš take filme in celo prepričana si v to.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 18/December/2018 ob 23:06
Originalno objavil(-a) Gostja

Originalno objavil(-a) iskrena napoved

Originalno objavil(-a) Gostja

Potem pa slabo vidiš. Piše bejba, ki je v vezi s tipom in jo zanima skupn lajf. Tko da ne vem kaj ti gledaš..

Vidim vidim vse jaz. Samo odgovor je z razlogom takšen.
Saj, tale se samo na tipkovnici pretvarja za žensko, v resnici je za kompom moški.
Tudi v resnici sploh nima 50, tudi to je njegova laž.
Zanimivo kako karte tega iskreno ne pokažejo vedeževalcem. Ljudje marsikaj tapkajo tukaj gor in se pretvarjajo.
Stojim za svojim videnjem in napisanim. Ti pa izvoli se posmehovati kot rečeno.


No, pa sem kar ženska. Prava, pravcata. Imam 47 let, svojo hišo in svoj avto, otroke in vezo v kateri sem zaenkrat srečna, po napovedi Mojega Tarota, bo šlo tako tudi naprej. Torej tvoje videnje je blodnja. Očitno je nekaj zelo narobe s tabo, da si v glavi ustvarjaš take filme in celo prepričana si v to.


Gostja,dobronameren nasvet:nima smisla polagat racunov nikomur,je tvoje zivljenje.Sploh pa ne nekomu,ki je neuravnovesen in zivi v svojem svetu.Mislim,da zblojeni posti povedo vse.Normalen clovek ne more pisat takih izprijenih in butastih besed.
Uzivaj svoje zivljenje v ljubezni in sreci,ne ukvarjaj se z nepomembnimi ljudmi.Vse dobro.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gost Odgovorbullet Objavljeno: 19/December/2018 ob 00:45
Originalno objavil(-a) Gostja

Originalno objavil(-a) iskrena napoved

Originalno objavil(-a) Gostja

Potem pa slabo vidiš. Piše bejba, ki je v vezi s tipom in jo zanima skupn lajf. Tko da ne vem kaj ti gledaš..

Vidim vidim vse jaz. Samo odgovor je z razlogom takšen.
Saj, tale se samo na tipkovnici pretvarja za žensko, v resnici je za kompom moški.
Tudi v resnici sploh nima 50, tudi to je njegova laž.
Zanimivo kako karte tega iskreno ne pokažejo vedeževalcem. Ljudje marsikaj tapkajo tukaj gor in se pretvarjajo.
Stojim za svojim videnjem in napisanim. Ti pa izvoli se posmehovati kot rečeno.


No, pa sem kar ženska. Prava, pravcata. Imam 47 let, svojo hišo in svoj avto, otroke in vezo v kateri sem zaenkrat srečna, po napovedi Mojega Tarota, bo šlo tako tudi naprej. Torej tvoje videnje je blodnja. Očitno je nekaj zelo narobe s tabo, da si v glavi ustvarjaš take filme in celo prepričana si v to.

Tako srecna, ampak sprasuje o selitvi. Tudi tarot ti govori, da ocitno ni take srece o kateri se hvalis. Ocitno bo nekaj res na tem, da si sproti izmislujes. Tvoja pisanja to potrjujejo.
Bo zgleda videnje zapisano ocitno slo v smer resnice.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Moj Tarot
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Moj Tarot Odgovorbullet Objavljeno: 19/December/2018 ob 03:47
Originalno objavil(-a) Gostja

Moj Tarot samo še nekaj, če vam ni odveč. Ali bo ta potrebna žrtev iz moje, ali njegove strani?

Težko zanesljivo določim, kdo bo moral kaj 'žrtvovati', dobro pa je, če upoštevaš tudi nekaj humorja, ki ga imajo karte: lahko bo šlo za to, na primer, da se boš morala odpovedati svoji sedežni garnituri ali kaj takega, ni nujno, da gre vedno za težke zadeve. In ni nujno, da gre vse na pleča enega človeka: lahko bosta, na primer, s selitvijo oba kaj 'izgubila' - redne stike z domačimi ali pa krajšo razdaljo do trgovine. Računaj na to, da ko zadeva steče, boš/bosta verjetno kar polna entuziazma!

Lep pozdrav!
MT
***Odgovarjam le še do konca decembra 2018.***
IP IP shranjen Prijavi objavo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.05
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide