Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava


Jasnovidnost
 Forum Jasnovidnost : Jasnovidnost : Jasnovidnost

Ikona za sporočilo Tema: Slovenski jasnovidci
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Avtor Sporočilo
Moj Tarot
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Moj Tarot Odgovorbullet Objavljeno: 19/December/2018 ob 03:48
Originalno objavil(-a)

Moj Tarot, tudi sama bi vas prosla za odgovor, ker vidim da odgovarjate samo še do konca leta. Moje vprašanje bi se nanašalo na ljubezen in sicer ker v ljubezni nimam sreče me zanima kako mi kaže v ljubezni,kdaj spoznam partnerja za skupno življene in kje...ali me sploh čaka kaj sreče v ljubezni.
Hvala MT in vse dobro še naprej.       

Vprašanje na str. 280.
Mislim, da bi po kartah prepoznala svojo izkušnjo, da "nimaš sreče" v ljubezni; jaz iz njih razberem sicer lahko povsem simpatične ljudi, ki pa jih 'odlikuje' tudi nestrpnost, samovoljnost, egoizem, neuravnovešenost, frivolnost, nezanesljivost itd. Morda je kaj na tem glede odnosov v tvoji preteklosti. Ker za naprej se je odprla karta, ki govori nekaj v smislu 'dovolj imam jaz tega', kot da se ne upa več odločiti, da bi se podajala v kakšna razmerja, se zaljubljala itd. Ta karta zato kaže tudi, da se nekaj časa še ne bo sprejemalo odločitev, da ima raje status quo. Glede na tvojo situacijo se zdi, kot da ne boš prav dobro videla ali želela videti, kaj se dogaja okoli tebe, najbrž si v takem razpoloženju prav zdaj, ko se sprašuješ, ali bo sploh še kaj sreče. In prav zdaj se, po kartah sodeč, tudi že nekaj kuha. Slej ko prej se ti obeta nekaj razveseljivega, tudi močno vznemirjenje in privlačnost, možno, da v okoliščinah druženja, zabave, chatanja, veselice ipd., in morda v povezavi z osebo, ki ti je že znana, ali vsaj osebo, ki ima dober značaj, je stanovitna, srčna. Obet je dober!

Upam, da se obrne v dobro!
Lep pozdrav!
MT
***P.S. Odgovarjam le še do konca decembra 2018.***
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 19/December/2018 ob 08:31
Originalno objavil(-a) gostja

Originalno objavil(-a) Gostja

Originalno objavil(-a) iskrena napoved

Originalno objavil(-a) Gostja

Potem pa slabo vidiš. Piše bejba, ki je v vezi s tipom in jo zanima skupn lajf. Tko da ne vem kaj ti gledaš..

Vidim vidim vse jaz. Samo odgovor je z razlogom takšen.
Saj, tale se samo na tipkovnici pretvarja za žensko, v resnici je za kompom moški.
Tudi v resnici sploh nima 50, tudi to je njegova laž.
Zanimivo kako karte tega iskreno ne pokažejo vedeževalcem. Ljudje marsikaj tapkajo tukaj gor in se pretvarjajo.
Stojim za svojim videnjem in napisanim. Ti pa izvoli se posmehovati kot rečeno.


No, pa sem kar ženska. Prava, pravcata. Imam 47 let, svojo hišo in svoj avto, otroke in vezo v kateri sem zaenkrat srečna, po napovedi Mojega Tarota, bo šlo tako tudi naprej. Torej tvoje videnje je blodnja. Očitno je nekaj zelo narobe s tabo, da si v glavi ustvarjaš take filme in celo prepričana si v to.


Gostja,dobronameren nasvet:nima smisla polagat racunov nikomur,je tvoje zivljenje.Sploh pa ne nekomu,ki je neuravnovesen in zivi v svojem svetu.Mislim,da zblojeni posti povedo vse.Normalen clovek ne more pisat takih izprijenih in butastih besed.
Uzivaj svoje zivljenje v ljubezni in sreci,ne ukvarjaj se z nepomembnimi ljudmi.Vse dobro.


Hvala za lepe želje ❤
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 19/December/2018 ob 08:32
Originalno objavil(-a) Gost

Originalno objavil(-a) Gostja

Originalno objavil(-a) iskrena napoved

Originalno objavil(-a) Gostja

Potem pa slabo vidiš. Piše bejba, ki je v vezi s tipom in jo zanima skupn lajf. Tko da ne vem kaj ti gledaš..

Vidim vidim vse jaz. Samo odgovor je z razlogom takšen.
Saj, tale se samo na tipkovnici pretvarja za žensko, v resnici je za kompom moški.
Tudi v resnici sploh nima 50, tudi to je njegova laž.
Zanimivo kako karte tega iskreno ne pokažejo vedeževalcem. Ljudje marsikaj tapkajo tukaj gor in se pretvarjajo.
Stojim za svojim videnjem in napisanim. Ti pa izvoli se posmehovati kot rečeno.


No, pa sem kar ženska. Prava, pravcata. Imam 47 let, svojo hišo in svoj avto, otroke in vezo v kateri sem zaenkrat srečna, po napovedi Mojega Tarota, bo šlo tako tudi naprej. Torej tvoje videnje je blodnja. Očitno je nekaj zelo narobe s tabo, da si v glavi ustvarjaš take filme in celo prepričana si v to.

Tako srecna, ampak sprasuje o selitvi. Tudi tarot ti govori, da ocitno ni take srece o kateri se hvalis. Ocitno bo nekaj res na tem, da si sproti izmislujes. Tvoja pisanja to potrjujejo.
Bo zgleda videnje zapisano ocitno slo v smer resnice.


Tvoja jasnovidnost se imenuje HELEX 😂
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 19/December/2018 ob 08:33
Originalno objavil(-a) Gost

Originalno objavil(-a) Gostja

Originalno objavil(-a) iskrena napoved

Originalno objavil(-a) Gostja

Potem pa slabo vidiš. Piše bejba, ki je v vezi s tipom in jo zanima skupn lajf. Tko da ne vem kaj ti gledaš..

Vidim vidim vse jaz. Samo odgovor je z razlogom takšen.
Saj, tale se samo na tipkovnici pretvarja za žensko, v resnici je za kompom moški.
Tudi v resnici sploh nima 50, tudi to je njegova laž.
Zanimivo kako karte tega iskreno ne pokažejo vedeževalcem. Ljudje marsikaj tapkajo tukaj gor in se pretvarjajo.
Stojim za svojim videnjem in napisanim. Ti pa izvoli se posmehovati kot rečeno.


No, pa sem kar ženska. Prava, pravcata. Imam 47 let, svojo hišo in svoj avto, otroke in vezo v kateri sem zaenkrat srečna, po napovedi Mojega Tarota, bo šlo tako tudi naprej. Torej tvoje videnje je blodnja. Očitno je nekaj zelo narobe s tabo, da si v glavi ustvarjaš take filme in celo prepričana si v to.

Tako srecna, ampak sprasuje o selitvi. Tudi tarot ti govori, da ocitno ni take srece o kateri se hvalis. Ocitno bo nekaj res na tem, da si sproti izmislujes. Tvoja pisanja to potrjujejo.
Bo zgleda videnje zapisano ocitno slo v smer resnice.


Ti pa fantaziras in nabijas.A poxnas podrobnosti veze,a ni logicno,da ce se z nekom spoznas in zacnes vezo,zelis vedeti,ce bosta zivela skupaj.Midlim,kere butare ste,resno.Mi pa sploh ni jasno,da se vmesavate v tako osebne in intimne zadeve nekoga.Brigajte se zase,bodte imele dovolj svinjarije za pospravit.In zlehtnobe tudi.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 19/December/2018 ob 08:47
Originalno objavil(-a) Moj Tarot

Originalno objavil(-a) Gostja

Moj Tarot samo še nekaj, če vam ni odveč. Ali bo ta potrebna žrtev iz moje, ali njegove strani?

Težko zanesljivo določim, kdo bo moral kaj 'žrtvovati', dobro pa je, če upoštevaš tudi nekaj humorja, ki ga imajo karte: lahko bo šlo za to, na primer, da se boš morala odpovedati svoji sedežni garnituri ali kaj takega, ni nujno, da gre vedno za težke zadeve. In ni nujno, da gre vse na pleča enega človeka: lahko bosta, na primer, s selitvijo oba kaj 'izgubila' - redne stike z domačimi ali pa krajšo razdaljo do trgovine. Računaj na to, da ko zadeva steče, boš/bosta verjetno kar polna entuziazma!

Lep pozdrav!
MT
***Odgovarjam le še do konca decembra 2018.***


Hvala za odgovor, želim vam srečno v novem letu 2019. ❤
IP IP shranjen Prijavi objavo
gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gost Odgovorbullet Objavljeno: 19/December/2018 ob 08:48
Pojavlja se na forumu nova šlogarca oz .pardon jasnovidka, ki kot inšepktor želi popravljati napovedi . Dobrodošla. Čim več kreganj babnc katera ima prav, bolj zanimiv in zabaven bo ta forum, he,heVelik%20nasmeh
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 19/December/2018 ob 10:09
Originalno objavil(-a) Gostja

Originalno objavil(-a) Gost

Originalno objavil(-a) Gostja

Originalno objavil(-a) iskrena napoved

Originalno objavil(-a) Gostja

Potem pa slabo vidiš. Piše bejba, ki je v vezi s tipom in jo zanima skupn lajf. Tko da ne vem kaj ti gledaš..

Vidim vidim vse jaz. Samo odgovor je z razlogom takšen.
Saj, tale se samo na tipkovnici pretvarja za žensko, v resnici je za kompom moški.
Tudi v resnici sploh nima 50, tudi to je njegova laž.
Zanimivo kako karte tega iskreno ne pokažejo vedeževalcem. Ljudje marsikaj tapkajo tukaj gor in se pretvarjajo.
Stojim za svojim videnjem in napisanim. Ti pa izvoli se posmehovati kot rečeno.


No, pa sem kar ženska. Prava, pravcata. Imam 47 let, svojo hišo in svoj avto, otroke in vezo v kateri sem zaenkrat srečna, po napovedi Mojega Tarota, bo šlo tako tudi naprej. Torej tvoje videnje je blodnja. Očitno je nekaj zelo narobe s tabo, da si v glavi ustvarjaš take filme in celo prepričana si v to.

Tako srecna, ampak sprasuje o selitvi. Tudi tarot ti govori, da ocitno ni take srece o kateri se hvalis. Ocitno bo nekaj res na tem, da si sproti izmislujes. Tvoja pisanja to potrjujejo.
Bo zgleda videnje zapisano ocitno slo v smer resnice.


Tvoja jasnovidnost se imenuje HELEX 😂

Glede na to, da ti vse po vrsti tukaj napadas z zalitvami in tabletami, ne bi bilo slabo, ce bi pometla pred svojim pragom. Glede na to, da ves celo imena tablet, ocitno ze imaš izkusnje.   
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 19/December/2018 ob 15:18
Torej ce smo bolj razgledani in imamo bolj razsirjena obzorja,smo na tabletah,ker jih pac poznamo???Neverjetni ste.Mislim,da spada k splosni razgledanosti,da clovek pozna stvari izven okvirjev.Znam montirat pipe.A sem potem vodovodarka????Pa malto naredit,itd...a sem potem zidar,...al karkoli
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 19/December/2018 ob 15:36
Razširjena obzorja so  lahko potem tudi če napr.obvladaš manipuliranje in natege pri vedeževanju, pa si potem že lahko šlogarca ali celo jasnovidka? 

Odgovor je seveda: lahko, saj jih večina to dela,he hePomežik

IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 19/December/2018 ob 16:57
Ve kdo mogoče koliko Bojan računa za osebni obisk? Ali pa če je možen zakup minut, saj ne morem klicati na 090. Hvala
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja33
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja33 Odgovorbullet Objavljeno: 19/December/2018 ob 17:42
Mene zanima Moj tarot ali mi pogledate ce zanosim prihodnje leto. Imela sem en poseg na maternici in me zanima. Hvala Vam. <3
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 19/December/2018 ob 17:48
Originalno objavil(-a) Gostja

Ve kdo mogoče koliko Bojan računa za osebni obisk? Ali pa če je možen zakup minut, saj ne morem klicati na 090. Hvala


On nima osebnega obiska ali zakupa minut.Kupi si neko predplacnisko kartico,pa lahk klices na 090
IP IP shranjen Prijavi objavo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.05
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide