Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava

Jasnovidnost
 Forum Jasnovidnost : Jasnovidnost : Jasnovidnost

Ikona za sporočilo Tema: Slovenski jasnovidci
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
<< Predhodna stran  od 1573 Naslednja >>
Avtor Sporočilo
thaicoon
Zvest član
Zvest član

Član od: 10/December/2009
Država: Bahamas
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 223
Odgovori skupaj z navedkom thaicoon Odgovorbullet Objavljeno: 11/December/2009 ob 18:58
Originalno objavil(-a) Nata

Še nekaj sem pozabila napisat Thaicoon. Preizkusila eno gospo v Račah pri Mariboru, ki naj bi bila jasnovidna. Ne oglaša se nikjer, ampak gre dober glas posameznikov naprej o njej.
No, za to gospo pa lahko rečem, da ima nekaj v sebi. Piješ kavo, ona pa ti prosto omenja pomembne dogodke, ki so se zgodili v tvojem življenju. Zanikala sem določeno stvar,  vendar mi je gospa rekla,  da se motim. In imela je prav. Bila je zanimiva izkušnja. Gospa te postreže, računa pa kolikor ji daš. In predvsem to se mi zdi pošteno.

Si velik skeptik glede vsega "nadnaravnega". Zato nekaj vprašanj tebi.
Verjameš v usodo ob rojstvu?
Si mnenja, da si usodo krojimo sami?
Na določene dogodke nimaš vpliva, s tem pa se tvoja usoda lahko bistveno spremeni.
Verjameš v posmrtno življenje in obstoj duš.

Čakam na tvoj odgovor.
Pozdrav Nati

To se tudi meni zdi pošteno, da plačaš kolikor pač meniš, da je fer in v okviru tvojih zmožnosti.

Glede tvojih vprašanj in pojasnil kako delujejo jasnovidci, ki goljufajo in ali goljufajo vsi (če vas to sploh zanima), čim utegnem.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Jasnovidka
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Jasnovidka Odgovorbullet Objavljeno: 11/December/2009 ob 19:04

Pozdravljeni

Za svoje delo imam prijavljeno dejavnost. Izpostavljam racune po opravljeni storitvi. Cena moje storitve je za 30 minut 54EUR. Sem jasnovidka in medij in ne vedezevalka. Vedezevalci na razlicnih  tel. linijah imajo za 30 minut visjo tarifo.

Jasnovidci in mediji, ki mi v kvaliteti in po rangu sposobnosti parirajo imajo veliko drazje usluge kot jaz. To je tudi prav za delo, ki se ga krvavo opravlja. KAJTI JASNOVIDNOST VAM PODA KLJUCNE PODATKE POMEBNEGA RAZMERJA IN KLJUCNE PODATKE VASEGA ZIVLJENJA: ZAKON, NARASCAJ, IZOBRAZBA, ZDRAVSTVENI PODATKI, NEPREMICNINE, IN OSTALI POMENI  ZIVLJENSKI DOGOTKI. ZATO SO TUDI CENE  TEMU PRIMERNE!!!! NE PODCENJUJETE PODATKE, KI JIH DOBITE OD JASNOVIDCA IN JASNOVIDCU SE NE HODI VSAKE TRI MESECE.   

Pricevanja svoj strank, ki sem jih na tem forumu objavila so resnicana. Vsaka je svoja rocno napisala in mi ali poslala po posti ali osebno prinesla. Imam dokazila za svoje delo. Veliko jih je se, ki so bili pri meni in so zadovoljni ter lahko pricajo svoje izkusnje.  Vendar kakor se  pri drugih dejavnostih - poklicih  lahko zgodijo napake, se  dogajajo tudi v delu jasnovidca.

TO MORATE SPREJETI, KER SAMO BOG NE DELA NAPAK!

Tudi takrat sem napisla, da meni ni v interesu nezadovoljna  stranka in prosim, ce sem komu resnicno vse narobe videla  in se napovedi niso uresnicile, ve kje sem doma in lahko reklamira. Jaz nima kaj sakrivati, zelim posten odnos z ljudmi.

Jasnovidka Zorica 

Jasnovidka
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Jasnovidka Odgovorbullet Objavljeno: 11/December/2009 ob 19:06

Nata, vam sem ze bila javno na tem forumu napisala, da pridete po svoj denar, ce ze niste bila zadovoljna z menoj. Vas pa ni!  Pri meni niste izrekla, da ste nezadovoljna,  tu se  pa anonimo spravljate name.  

NA FORUMU SO VAM TAKRAT UPRAVICENO DRUGI NAZAJ POVEDALI SVOJE!

ALI HOCETE RECI, DA SO VSI TISTI ZADOVLJNI, KI SO  IZRAZILI SVOJA MNENJA LAZNJIVCI IN GOLJUFI, KI MENE PODPIRAJO?

Zanimivo, da enako kot takrat se za vasimi posti blatenja mene cudezno pojavlja veliko novih postov pod GOST, ki vas podpirajo.

Nata, v poslovanju obstaja reklamacija in povrnitev denarja, ce ste nezadovoljna. Imate pravico javno povedati svoje mnenje. Za trditve, da sem goljuf in ostalo kar ste pisala boste pa morala imeti dokazila!

Nisem goljuf in nisem sama pisala pricanja, kot ste navedla. IMAM PISNIH DOKAZIL ZA VERODOSTOJNOST SVOJIH SPOSOBNOSTI IN  TUDI VELIKO PRIC!

Ocitno bo najboljse, da vas tozim za klevetanje in blatenje mojega imena

Jasnovidka Zorica

sammyika
Reden član
Reden član

Član od: 02/December/2009
Država: Slovenia
Objave: 61
Odgovori skupaj z navedkom sammyika Odgovorbullet Objavljeno: 11/December/2009 ob 21:12
Draga Zorica, jaz se v vaš spor ne bom spuščala glede vas in Nate, tudi še nisem uspela prebrati, da vas je zmerjala z goljufom in ne vem kaj še, ali pa sem do sedaj spregledala....ampak morate vedeti da je to javni forum in da lahko kdorkoli in kadarkoli piše o vas. In mislim da je malo smešno, da se odzovete na vsak kritični post, ki ga o vas piše nekdanja stranka, posebej če imate tako dobre reference in pohvale, kot sama trdite da jih imate. Če bi sama delala to in če bi bila prepričana v svoje delo, me nobena slaba kritika ne spravi do te meje, da sploh komu odgovarjam v nedogled.
Tudi pri vas me moti to, da niste registrirana

Če ste res vedeževalka Zorica, mi je všeč da podaste svoje mnenje, in da ste pripravljena vrniti denar.
Jaz bi bila neskončno vesela, če bi mi neka "jasnovidka" vrnila denar, (časa mi itak ne more), plus tega bi bila zelo vesela, če bi nehala v javnosti nakladati in tržiti svoje izdelke, ker način, kako jih prodaja, kakšna arogantna oseba je, mi je znan, plus tega za vprašanja, kot npr: zakaj mi niste 1% zadela, ne misli odgovarjati.

Se pa ne strinjam z enim vašim napisanim in sicer: da je to krvavo delo, ki ga nekater opravljajo...Mogoče ga vi-vas ne poznam osebno, ampak nekateri ne opravljajo krvavo delo, ampak samo mastno služijo, zato tukaj prosim ne mečite v koš vse svoje pripadnike vašega dela, ki ga opravljate.
sammyika
Reden član
Reden član

Odgovori skupaj z navedkom sammyika Odgovorbullet Objavljeno: 11/December/2009 ob 21:13
THAICOON, komej čakam...se mi zdi da po knjižnici iščeš logično razlago, da bi zadovolila nas nevedne tomažke.
thaicoon
Zvest član
Zvest član

Odgovori skupaj z navedkom thaicoon Odgovorbullet Objavljeno: 11/December/2009 ob 22:40
Sammyika, fraza je nejeverni Tomaž, ne nevedni Tomaž. In nevednim ne pomaga, tudi če pojasnim, da je žaganje ljudi na pol trik in kako se naredi, vi boste še vedno verjeli, da je vse res.

loredana19
Reden član
Reden član

Član od: 01/Februar/2009
Objave: 55
Odgovori skupaj z navedkom loredana19 Odgovorbullet Objavljeno: 11/December/2009 ob 23:03
Pozdravljena gospa Zorica!

Prosim vas, da ne napadate Nate in se raje posvetite svojemu delu.
Ta forum je namenjen izmenjavanjem mnenj o vas jasnovidkah, ki na zelo lahek način služite svoje denarce.

Me pa zanima, kako bi bila zadovoljna z zajamčeno plačo in bi vsak dan res garala po 10 ur pri privatniku?

Tudi jaz sem 2 x kontaktirala z vami in ste mi dvakrat povedala različno zgodbo. Zato sem vas prištela k tistim jasnovidkam med katerimi ni prišlo do prelivanje energije.

Tukaj se ne oglašamo samo "tepke" ampak tudi izobražene ženske.
Naša stvar pa je, če vas kličemo in verjamemo v jasnovidnost.

Thaicoon-u pa bi priporočala, da začne pisati na druge teme v forumu in nas pusti, da verjamemo v kar hočemo.                   Loredana
**srcica**
Novinec
Novinec

Objave: 19
Odgovori skupaj z navedkom **srcica** Odgovorbullet Objavljeno: 11/December/2009 ob 23:06
bravo loredana 19:)
thaicoon
Zvest član
Zvest član

Odgovori skupaj z navedkom thaicoon Odgovorbullet Objavljeno: 11/December/2009 ob 23:11
Originalno objavil(-a) Jasnovidka

Nata, vam sem ze bila javno na tem forumu napisala, da pridete po svoj denar, ce ze niste bila zadovoljna z menoj. Vas pa ni!  Pri meni niste izrekla, da ste nezadovoljna,  tu se  pa anonimo spravljate name.  

NA FORUMU SO VAM TAKRAT UPRAVICENO DRUGI NAZAJ POVEDALI SVOJE!

ALI HOCETE RECI, DA SO VSI TISTI ZADOVLJNI, KI SO  IZRAZILI SVOJA MNENJA LAZNJIVCI IN GOLJUFI, KI MENE PODPIRAJO?

Zanimivo, da enako kot takrat se za vasimi posti blatenja mene cudezno pojavlja veliko novih postov pod GOST, ki vas podpirajo.

Nata, v poslovanju obstaja reklamacija in povrnitev denarja, ce ste nezadovoljna. Imate pravico javno povedati svoje mnenje. Za trditve, da sem goljuf in ostalo kar ste pisala boste pa morala imeti dokazila!

Nisem goljuf in nisem sama pisala pricanja, kot ste navedla. IMAM PISNIH DOKAZIL ZA VERODOSTOJNOST SVOJIH SPOSOBNOSTI IN  TUDI VELIKO PRIC!

Ocitno bo najboljse, da vas tozim za klevetanje in blatenje mojega imena

Jasnovidka Zorica

To bi bilo zelo pametno, če boste seveda res lahko dpkazali svojo sposobnost jasnovidnosti. Izjave prič in "pisna dokazila" žal ne bodo dovolj.

Tudi sam trdim, da ste goljuf, lepo prosim, da me tožite za kleveto. Če imate res nadnaravne sposobnosti se nimate česa bati, vendar močno dvomim, da dejansko želite svoj dar dokazovati neodvisnim strokovnjakom in ne verjamem, da boste vložili tožbo.
jasnovidka
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom jasnovidka Odgovorbullet Objavljeno: 11/December/2009 ob 23:42

Pozdravljena Sammyka,

ceim vase besede, vendar prosim preberite se enkrat ta del mojega posta.

" Nata, v poslovanju obstaja reklamacija in povrnitev denarja, ce ste nezadovoljna. Imate pravico javno povedati svoje mnenje. Za trditve, da sem goljuf in ostalo kar ste pisala boste pa morala imeti dokazila! "

V nekih postih dosti nazaj sem od strani Nate bila delezne zelo grdih njenih trditev: goljuf, njavecja prevarantka, sarlatanka, pobiralec denarja in .... podobno. Cez nekaj casa ponovno in tokrat pa tudi, da sem sarlatanka, da sama pisem pricanja in.... 

Veste draga Sammyka, to ni kritika  to je blatenje imena z lazmi in hudimi obtozbami. Zdaj pa naj ve gospa, da mi je prekipelo.

Niam nic proti javnem podajanju izkusenj, kritik dobrih in slabih. Se raje vidim, da mi stranka takoj pove, ce kaj ne stima, pa bomo zadevo uredili n a cloveski  nacin.

Prosim se enkrat preberite tudi ta del mojega posta, vem, da boste tokrat razumela kaj sem povedala.

"Jasnovidci in mediji, ki mi v kvaliteti in po rangu sposobnosti parirajo imajo veliko drazje usluge kot jaz. To je tudi prav za delo, ki se ga krvavo opravlja."

Razumela sem vase besede.

In ja res imam veliko zadovoljnih strank.

Lep pozdrav, jasnovidka Zorica
sammyika
Reden član
Reden član

Odgovori skupaj z navedkom sammyika Odgovorbullet Objavljeno: 11/December/2009 ob 23:42
Originalno objavil(-a) thaicoon

Sammyika, fraza je nejeverni Tomaž, ne nevedni Tomaž. In nevednim ne pomaga, tudi če pojasnim, da je žaganje ljudi na pol trik in kako se naredi, vi boste še vedno verjeli, da je vse res.

Frazo nevedni Tomaž tudi pri nas uporabljamo, če jo ti ne, tvoj problem...

glede rezanja ljudi na pol sama trik poznam, se pa izmikaš odgovoru, zato že nehaj 1x flancat po forumu, al pa se oglasi, ko boš imel jasen odgovor....
zhabica
Zvest član
Zvest član

Član od: 07/April/2009
Objave: 286
Odgovori skupaj z navedkom zhabica Odgovorbullet Objavljeno: 11/December/2009 ob 23:47
Res da Thaicoon neizmerno izdr*ava tukajle svoj organ, ampak eno stvar pa le ima prav. Reče se "nejeverni Tomaž", sam izraz pa izvira iz Svetega pisma. 
<< Predhodna stran  od 1573 Naslednja >>
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Imate dovoljenje za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.05
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide