Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava


Jasnovidnost
 Forum Jasnovidnost : Jasnovidnost : Jasnovidnost

Ikona za sporočilo Tema: Slovenski jasnovidci
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Avtor Sporočilo
S
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom S Odgovorbullet Objavljeno: 27/Februar/2019 ob 18:20
Kdaj se da bojana dobit? Sedaj v prazno zvoni
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gost Odgovorbullet Objavljeno: 27/Februar/2019 ob 18:31
Meni na zalost bojan ni imel prav :/ tak sem si zelela da bi imel ampak ni blo res
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 27/Februar/2019 ob 18:35
Originalno objavil(-a) Gostja

Ne Mira, Miša je prijateljica od Bojana ona ga je baje učila.


To ni res,to je napisal nekdo kr tko,fake news kao.In ja,kdo bi se s tem hvalil,da ga je ucila Misa,ce je enim cist mimo.
To ne drzi.In tega se ne da kr tako naucit,je treba imet tut nek prirojen dar.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 27/Februar/2019 ob 18:37
Originalno objavil(-a) S

Kdaj se da bojana dobit? Sedaj v prazno zvoni


Jaz sem ga dobila danes brez problema,pred deseto.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 27/Februar/2019 ob 19:26
Originalno objavil(-a) S

Kdaj se da bojana dobit? Sedaj v prazno zvoni


Bojana vedno dobim v jutranjih urah. Večkrat ga pokličem, dosti stvari je dobro videl. Nekaj časovnega zamika, vendar bistvo v nulo.

Kakšne so pa vaše izkušnje z Miro T.?
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 27/Februar/2019 ob 19:56
Je kdo Bojana glede selitve ali pa nosečnosti spraševal? Pravijo da je to zelo težko napovedat
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gost Odgovorbullet Objavljeno: 27/Februar/2019 ob 19:57
Mira T. Meni včasih bila zelo dobra zadnje čase pa spreminja napovedi ni mi ok to enkrat tako drugič povsem v kontra obrne
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gost Odgovorbullet Objavljeno: 27/Februar/2019 ob 20:20
Meni sta Bojan in Selena oba zgrešila za selitev in partnerja...
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gost Odgovorbullet Objavljeno: 27/Februar/2019 ob 21:37
Meni sta bojan in selena tud narobe napovedla..


Zadnjic je ena sprasevala o petri. Kr dosti x sem jo klicala in zal skoraj nic ni bilo res
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 27/Februar/2019 ob 22:37
sej se mi je zdel da bi blo prelepo da bi blo res ..kr neki je bluzla same lepe stvari..eh sej ne vem vec koga poklicat pustit casu cas pa bo...
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 27/Februar/2019 ob 23:09
Meni za nosecnost prav napovedla Niky.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Moj Tarot
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Moj Tarot Odgovorbullet Objavljeno: 28/Februar/2019 ob 04:37
Originalno objavil(-a) gost

Originalno objavil(-a) Moj Tarot

Originalno objavil(-a) gost

Moj tarot,
če najdeš čas je kar nujno: jutri me čaka en razgovor, kako opravim in ali se lahko nadejam pozitivnemu končnemu razpletu.
Hvala

Ali je to vprašanje še aktualno?
Lep pozdrav!
MT

je šeja, kakšen bo razplet? in prosim, če mi lahko odgovorite skupaj s tem dodatkom (tudi že zapisanim med kasnejšimi vprašanji)

Moj tarot bi še dodala k vprašanju - ali mi bo določena moška oseba v ozadju po vezah spet preprečila službo.
Včeraj na poti na razgovor sem namreč zasledila,da je poslal znance za mano, da je preveril kam grem in tudi nazaj grede. To je že večkrat ponovil to njegovo nadzorstvo, ga ne izvaja osebno, ampak pošlje znance, samo,da jaz vem kdo so točno in kateri.
Že v več primerih me je spravil ob službo, ali bo tudi tokrat to ponovil po vezah. Prav dogovori se naj mi ne dajo službe. Enkrat je to celo priznal, da to počne.
Tip je prava zloba, hidič, rak rana v podobi človeka, ker sočloveku uniči vse v življenju in potem se na tem naslaja in ti nateguje bolečino in čas trpljenja namenoma. Bolj kot se jaz trudim, bolj on nagaja.
No pa kako kaže končni razplet, kakšen bo odgovor. Hvala.

Na vprašanje o razgovoru odgovarjam samo po tendencah kart, saj je vprašanje tipa da-ne. V kartah se je pokazalo 'tehtanje', najbrž glede končnega razpleta, in to tehtanje se zdi nekam negotovo - kakor da ne bi vedeli, kako se odločiti, ali pa četudi se odločijo, tega ne bi znali najbolje utemeljiti. Karte potem nakazujejo, da kljub temu, da naj bi bilo vse v redu, stvari ne padejo na svoje mesto, kar zna privesti do določenega nezadovoljstva, nekoliko bolj s poudarkom na jezi, razburjenju (ne pa nemoči, obupu, razočaranju). Taka je tendenca kart, ni nedvoumno negativna, a vključuje preveč nekega dogajanja, nestabilnosti, netransparentnosti, da bi bila zanesljivo pozitivna.
Ob drugem vprašanju sem odprla vse karte, ki povedo zgodbo, in morda so se na nek način pokrile s tem, kar sama pripoveduješ: tu je karta človeka, ki lahko manipulira s svojimi ljudmi (ali podrejenimi) oz. kateremu drugi sledijo kakor da brez lastne pameti - morda je to karta tega, ki ga imaš v mislih. Druge karte okoli njega sicer niso problematične same po sebi, zdi pa se, kot da je ta človek, ki ti tako greni življenje, le nekakšen nedorasel otrok. Ti v njem mogoče vidiš zlobo in možno je, da ti je škodoval ali vohunil za tabo (pošiljal druge, kot je razvidno tudi iz kart), vendar je možno tudi, da vendarle ni tako grozovito močen ali sposoben človek, mogoče je to, kar počenja, le nekakšno pobalinstvo, otročje nagajanje. Kajti odprla se je tudi karta z žensko osebo, najbrž kaže nate, in okoli nje karte, ki sicer kažejo na skrbi, bremena, osamljenost oz. potegnjenost vase, tudi obžalovanje, a iz te situacije potem sledijo karte, ki pa napovedujejo dober izid. Težko rečem, v zvezi s čim (razgovorom? službo? tem človekom?), ker je v tvojem vprašanju veliko vsega, a obet je, da bo vsak dobil pravično po svojih zaslugah, prisotne so tudi močne karte, ki govorijo o 'ponudbi', 'priložnosti', 'spodbudi', in da se zadeve premaknejo v pozitivno, umirjeno smer. Zdi se, da se boš tudi konkretno nekam premaknila (lahko pomeni, da ali iz svojega vrtička ali sploh v kak drug kraj), kar nakazuje, da najbrž ne ostaneš praznih rok, le da za sabo pustiš otročarije tega človeka, ki se te, kot kaže, več ne dotaknejo.

Upam, da se razvije v dobro smer.
Lep pozdrav!
MT
IP IP shranjen Prijavi objavo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.05
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide