Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava


Jasnovidnost
 Forum Jasnovidnost : Jasnovidnost : Jasnovidnost

Ikona za sporočilo Tema: Slovenski jasnovidci
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Avtor Sporočilo
Moj Tarot
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Moj Tarot Odgovorbullet Objavljeno: 28/Februar/2019 ob 04:38
Originalno objavil(-a) Gostja

Originalno objavil(-a) Gostja

Moj Astro ali mi lahko prosim pogledate za mojo vezo, kako bo šlo naprej? Malo sva odtujena. Jaz letnik 74, on 73. Hvala!

Se opravičujem, narobe napisala. Moj Tarot.

Vprašanje na str. 320 (14.2.2019, 9:08)
Skoraj na vseh kartah, ki so se odprle, so se pokazale osebe, ki so same, zadovoljne na svojih sedežih ali zatopljene v svoje početje. Na nobeni ni srečanj, trenj, komunikacije, aktivnosti. Le ena, ki kaže poanto prihodnjega dogajanja, je karta, ki ponazarja razburjenje, povzdigovanje glasu, zaletavost, pogon. In ta karta je pravzaprav še najbolj dobrodošla v vsej postavitvi. Zdi se, da te/vaju bo nekaj zbodlo, spodbodlo, predramilo, vrglo iz stola. Sploh ni rečeno, da prepir ali kaj slabega. Gre za nekakšno vzpodbudo, ki mora biti dovolj močna, da jo bosta sploh opazila. Kot rečeno, zdi se, da vaju nekaj prebudi, morda kakšna odbita ideja, načrt za kaj (potovanje kam? izlet? ali za kakšno aktivnost?), kajti resnično, skoraj na vseh kartah osebe samo sedijo ali pa so zatopljene same vase. Tako da največ, kar se v njih vidi, je ravno ta vzpodbuda, mogoče nekaj norega, kar vstopi v tvoje/vajino življenje, ob tem pa je ena karta vendarle zelo pozitivna in ponazarja poživljenje, 'odžejanje', upanje, pravo usmeritev. Kot rečeno, ta vzpodbuda zna biti nekoliko močneje izražena ali pa pride kot presenečenje, nenadoma, nekako vdre v vajin 'mir'.

Upam, da se obrne v pravo smer.
Lep pozdav!
MT
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 28/Februar/2019 ob 12:32
Originalno objavil(-a) Moj Tarot

Originalno objavil(-a) Gostja

Originalno objavil(-a) Gostja

Moj Astro ali mi lahko prosim pogledate za mojo vezo, kako bo šlo naprej? Malo sva odtujena. Jaz letnik 74, on 73. Hvala!

Se opravičujem, narobe napisala. Moj Tarot.

Vprašanje na str. 320 (14.2.2019, 9:08)
Skoraj na vseh kartah, ki so se odprle, so se pokazale osebe, ki so same, zadovoljne na svojih sedežih ali zatopljene v svoje početje. Na nobeni ni srečanj, trenj, komunikacije, aktivnosti. Le ena, ki kaže poanto prihodnjega dogajanja, je karta, ki ponazarja razburjenje, povzdigovanje glasu, zaletavost, pogon. In ta karta je pravzaprav še najbolj dobrodošla v vsej postavitvi. Zdi se, da te/vaju bo nekaj zbodlo, spodbodlo, predramilo, vrglo iz stola. Sploh ni rečeno, da prepir ali kaj slabega. Gre za nekakšno vzpodbudo, ki mora biti dovolj močna, da jo bosta sploh opazila. Kot rečeno, zdi se, da vaju nekaj prebudi, morda kakšna odbita ideja, načrt za kaj (potovanje kam? izlet? ali za kakšno aktivnost?), kajti resnično, skoraj na vseh kartah osebe samo sedijo ali pa so zatopljene same vase. Tako da največ, kar se v njih vidi, je ravno ta vzpodbuda, mogoče nekaj norega, kar vstopi v tvoje/vajino življenje, ob tem pa je ena karta vendarle zelo pozitivna in ponazarja poživljenje, 'odžejanje', upanje, pravo usmeritev. Kot rečeno, ta vzpodbuda zna biti nekoliko močneje izražena ali pa pride kot presenečenje, nenadoma, nekako vdre v vajin 'mir'.

Upam, da se obrne v pravo smer.
Lep pozdav!
MT


Hvala, tudi jaz upam da nama uspe.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Moj Tarot
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Moj Tarot Odgovorbullet Objavljeno: 01/Marec/2019 ob 03:39
Originalno objavil(-a) Gostja

Moj tarot,
lepo prosim,če še meni pogledate,če se selimo iz bloka v hišo,in če kdaj naj bi se to zgodilo.
Lep pozdrav

Vprašanje na str. 323 (18.2.2019, 9:22)
Tendenca kart, se zdi, ni toliko v odgovoru samo z da ali ne kot v občutju počasnosti. Ni nobene hitre karte niti take, ki bi nedvoumno kazala na premikanje oz. selitev. Tendenca je v počasnosti - ali zato, ker je veliko ljudi vpletenih oz. se je treba z veliko ljudmi pogovoriti, dogovoriti, ali zato, ker nekaj v ideji selitve ni premočrtno: torej, selitev je v osnovi premik od A do B, pri vas pa se zdi, kot da bi bil ta premik krožen, povraten, se pravi, kot da so okoliščine, ki ne omogočajo preproste zamenjave A z B. Če se bo kaj dogajalo (ne nujno, da sama selitev), zna biti v igri čas zdaj, februar-marec, pa tudi april in november. Več kart je pokrilo isto časovno obdobje, kar morda kaže ravno na to, da se zadeva odvija počasi. Zaradi te počasnosti ta trenutek ne morem reči nedvoumno ne da ne ne.

Upam, da gre po željah.
Lep pozdrav!
MT
IP IP shranjen Prijavi objavo
gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gost Odgovorbullet Objavljeno: 01/Marec/2019 ob 10:07
[/QUOTE]
Na vprašanje o razgovoru odgovarjam samo po tendencah kart, saj je vprašanje tipa da-ne. V kartah se je pokazalo 'tehtanje', najbrž glede končnega razpleta, in to tehtanje se zdi nekam negotovo - kakor da ne bi vedeli, kako se odločiti, ali pa četudi se odločijo, tega ne bi znali najbolje utemeljiti. Karte potem nakazujejo, da kljub temu, da naj bi bilo vse v redu, stvari ne padejo na svoje mesto, kar zna privesti do določenega nezadovoljstva, nekoliko bolj s poudarkom na jezi, razburjenju (ne pa nemoči, obupu, razočaranju). Taka je tendenca kart, ni nedvoumno negativna, a vključuje preveč nekega dogajanja, nestabilnosti, netransparentnosti, da bi bila zanesljivo pozitivna.
Ob drugem vprašanju sem odprla vse karte, ki povedo zgodbo, in morda so se na nek način pokrile s tem, kar sama pripoveduješ: tu je karta človeka, ki lahko manipulira s svojimi ljudmi (ali podrejenimi) oz. kateremu drugi sledijo kakor da brez lastne pameti - morda je to karta tega, ki ga imaš v mislih. Druge karte okoli njega sicer niso problematične same po sebi, zdi pa se, kot da je ta človek, ki ti tako greni življenje, le nekakšen nedorasel otrok. Ti v njem mogoče vidiš zlobo in možno je, da ti je škodoval ali vohunil za tabo (pošiljal druge, kot je razvidno tudi iz kart), vendar je možno tudi, da vendarle ni tako grozovito močen ali sposoben človek, mogoče je to, kar počenja, le nekakšno pobalinstvo, otročje nagajanje. Kajti odprla se je tudi karta z žensko osebo, najbrž kaže nate, in okoli nje karte, ki sicer kažejo na skrbi, bremena, osamljenost oz. potegnjenost vase, tudi obžalovanje, a iz te situacije potem sledijo karte, ki pa napovedujejo dober izid. Težko rečem, v zvezi s čim (razgovorom? službo? tem človekom?), ker je v tvojem vprašanju veliko vsega, a obet je, da bo vsak dobil pravično po svojih zaslugah, prisotne so tudi močne karte, ki govorijo o 'ponudbi', 'priložnosti', 'spodbudi', in da se zadeve premaknejo v pozitivno, umirjeno smer. Zdi se, da se boš tudi konkretno nekam premaknila (lahko pomeni, da ali iz svojega vrtička ali sploh v kak drug kraj), kar nakazuje, da najbrž ne ostaneš praznih rok, le da za sabo pustiš otročarije tega človeka, ki se te, kot kaže, več ne dotaknejo.

Upam, da se razvije v dobro smer.
Lep pozdrav!
MT[/QUOTE]

najlepša hvala za odgovor, dobro si ga opisala. -res kot nezrel otrok, počne stvari brez vsakega pomisleka, čeprav so lahko tudi zelo škodljive in celo nevarne,tudi življenjsko (v mislih imam tudi njegova druga ravnanja) ampak on ne pomisli, naredi, ker vidi samo sebe in svoj cilj in drugi, taki , ki bi morali biti strokovni in odgovorni, in ga ognorirati in celo ustaviti v njegovih bolnih domislicah, ga ne, ampak mu slepo sledijo. kot si napisala.
In to je grozljivo.
Zame so posledice prav enake - neglede ali jih dela zaradi zlobe, ali zaradi svoje norosti, nezrelosti - brez službe, brez denarja za preživetje, brez pokojninskega in zdravstvenega zavarovanja, zraven pa prav zaradi tega še dodaten enormni stres in prav zaradi tega stresa in teh skrbi vseh določena zdravstvena stanja, ki se mi pojavljajo prav ob takih stresih, se prav opazujem. On pa se reži v obraz in govor, saj si močna, boš že še prenesla, saj še živiš, jaz pa čutim,da ne zmorem več, že dolgo ne, ker mi je že ta stres že pred leti, ko je vse to začel, začel puščati fizične zdravstvene posledice in samo slabše je, četudi se trudim kolikor toliko pozdraviti ne morem, ker me udari z novimi skrbmi stresom.
Predno je on začel s tem, vseh teh mojih zdravstvenih težav ni bilo. On jih je povzročil - zaradi njega so in on jih s temi dejanji nadaljuje in še poslabšuje.
In to ve - ampak ga ne briga, ker si najde nek bolni in neresnični izgovor, da nadaljuje v svoje nedoraslem in bolnem slogu.

In ja kakor si opisala odločitve za službo - se bo zdelo kar razumljivo - na eni strani so za druga stran pa štopira - in ta druga stran je njegovo naročevanje naj me ustavijo in ne zaposlijo.
danes smo prvega in bi morala že začeti z delom. Tako pa sem v zahvalo temu bolniku še vedno brezposelna, in vsak dan izgubljenega pokojninskega zavarovanja zaradi njega me boli sedaj, ker životarim in me bo bolel tudi na starost, ekr bom imela manjšo pokojnino. Torej ja lahko nekoč bom imela službo - samo posledice tega igračkanja njegovega sedaj, se ne bodo izbrisale, ampak so trajne, vsak izgubljeni dan se pozna in me bo vedno bolel.
In zame je to hudič od človeka - ker odrasla oseba bi morala biti toliko zavedna, da ne škoduje sočloveku tako.
saj to njegovo ravnanje niso nedolžne igrice, ampak povzroča trajno škodo na vseh področjih.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 01/Marec/2019 ob 11:32
Se nanasa na zgornji post.Najprej:kriva si sama,ne on,da sploh imas opravka s takim clovekom.Ciyiram tebe:normalen,odrasel clovek se ne bo zapletal s takimi ljudmi.Nikoli mi ne bo jasno,kako lahko ima nek tak nepomembnez in nicé tako "moc"in "vplov",da ti uboga revica ne dobis nikakor nikjer nobene sluzbe.To se v filmu clovek ne vidi.Kot je ze nekdo napisal,razgovore imas verjetno v nekih cudnih firmah,v seriozni firmi se tako kadrovanje ne pocne.In...na koncu koncev....ce se ti zdi,da je vse tako krivicno in si zaradi njega ob vse mozne sluzbe in ne dvomis v svoje delovne sposobnosti,zakaj nekaj ne ukrenes,zakaj si tako pasivna?Namesto,da jokcas in se smilis sama sebi in se ukvarjas z njim,zacni delati na sebi in v tej smeri,da resis problem z njim.Prijavi ga na policijo,napisi dopis na socialne sluzbe,saj pa nekdo ga menda obravnava.In,na koncu koncev tudi v doticnih firmah,kjer bi te naj zaposlili.
Pa se nekaj:a ti studiras o pokojnini na stara leta?Miska,kje zivis,a ne vidis,kaj se dogaja?Kak penzijon,lepo te prosim no.Politika in drzava v totalnem dreku,ti pa fantaziras o penzijonu.Raje se spravi v roke,ker si ocitno cista psihicna razvalina in nic ne naredis za to,da bi kaj spremenila,ampak samo jokcas.Pa ce ti to konstantno dela,bi lahko vedela,kako se bo koncalo.Na nek nacin nisi nic boljsa kot on,sta oba psihicno motena.Se bolj pa ti,da se sploh zapletas s takim clovekom.Tako jaz vidim.Res je,me nihce ni vprasal za mnenje,ampak v tvoji okolici se verjetno vsi jokcajo s tabo,nihce pa ti ne rece,naredi nekaj v tej smeri,da se to konca.Sorry,si vse sama kriva.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gost Odgovorbullet Objavljeno: 01/Marec/2019 ob 15:05
Če pa pravi Erjavec, da bomo imeli tisoč evrčkov penzije. Te pa si bomo tudi upokojenci lahko privoščili tu pa tam kakšno šloganje od šlogarce.Velik%20nasmeh
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 01/Marec/2019 ob 15:34
Dream on.Zato pa smo tam,kjer smo.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gost Odgovorbullet Objavljeno: 01/Marec/2019 ob 19:25
Originalno objavil(-a) Moj Tarot

Originalno objavil(-a) gost

Originalno objavil(-a) Moj Tarot

Originalno objavil(-a) gost

Moj tarot,
če najdeš čas je kar nujno: jutri me čaka en razgovor, kako opravim in ali se lahko nadejam pozitivnemu končnemu razpletu.
Hvala

Ali je to vprašanje še aktualno?
Lep pozdrav!
MT

je šeja, kakšen bo razplet? in prosim, če mi lahko odgovorite skupaj s tem dodatkom (tudi že zapisanim med kasnejšimi vprašanji)

Moj tarot bi še dodala k vprašanju - ali mi bo določena moška oseba v ozadju po vezah spet preprečila službo.
Včeraj na poti na razgovor sem namreč zasledila,da je poslal znance za mano, da je preveril kam grem in tudi nazaj grede. To je že večkrat ponovil to njegovo nadzorstvo, ga ne izvaja osebno, ampak pošlje znance, samo,da jaz vem kdo so točno in kateri.
Že v več primerih me je spravil ob službo, ali bo tudi tokrat to ponovil po vezah. Prav dogovori se naj mi ne dajo službe. Enkrat je to celo priznal, da to počne.
Tip je prava zloba, hidič, rak rana v podobi človeka, ker sočloveku uniči vse v življenju in potem se na tem naslaja in ti nateguje bolečino in čas trpljenja namenoma. Bolj kot se jaz trudim, bolj on nagaja.
No pa kako kaže končni razplet, kakšen bo odgovor. Hvala.

Na vprašanje o razgovoru odgovarjam samo po tendencah kart, saj je vprašanje tipa da-ne. V kartah se je pokazalo 'tehtanje', najbrž glede končnega razpleta, in to tehtanje se zdi nekam negotovo - kakor da ne bi vedeli, kako se odločiti, ali pa četudi se odločijo, tega ne bi znali najbolje utemeljiti. Karte potem nakazujejo, da kljub temu, da naj bi bilo vse v redu, stvari ne padejo na svoje mesto, kar zna privesti do določenega nezadovoljstva, nekoliko bolj s poudarkom na jezi, razburjenju (ne pa nemoči, obupu, razočaranju). Taka je tendenca kart, ni nedvoumno negativna, a vključuje preveč nekega dogajanja, nestabilnosti, netransparentnosti, da bi bila zanesljivo pozitivna.
Ob drugem vprašanju sem odprla vse karte, ki povedo zgodbo, in morda so se na nek način pokrile s tem, kar sama pripoveduješ: tu je karta človeka, ki lahko manipulira s svojimi ljudmi (ali podrejenimi) oz. kateremu drugi sledijo kakor da brez lastne pameti - morda je to karta tega, ki ga imaš v mislih. Druge karte okoli njega sicer niso problematične same po sebi, zdi pa se, kot da je ta človek, ki ti tako greni življenje, le nekakšen nedorasel otrok. Ti v njem mogoče vidiš zlobo in možno je, da ti je škodoval ali vohunil za tabo (pošiljal druge, kot je razvidno tudi iz kart), vendar je možno tudi, da vendarle ni tako grozovito močen ali sposoben človek, mogoče je to, kar počenja, le nekakšno pobalinstvo, otročje nagajanje. Kajti odprla se je tudi karta z žensko osebo, najbrž kaže nate, in okoli nje karte, ki sicer kažejo na skrbi, bremena, osamljenost oz. potegnjenost vase, tudi obžalovanje, a iz te situacije potem sledijo karte, ki pa napovedujejo dober izid. Težko rečem, v zvezi s čim (razgovorom? službo? tem človekom?), ker je v tvojem vprašanju veliko vsega, a obet je, da bo vsak dobil pravično po svojih zaslugah, prisotne so tudi močne karte, ki govorijo o 'ponudbi', 'priložnosti', 'spodbudi', in da se zadeve premaknejo v pozitivno, umirjeno smer. Zdi se, da se boš tudi konkretno nekam premaknila (lahko pomeni, da ali iz svojega vrtička ali sploh v kak drug kraj), kar nakazuje, da najbrž ne ostaneš praznih rok, le da za sabo pustiš otročarije tega človeka, ki se te, kot kaže, več ne dotaknejo.

Upam, da se razvije v dobro smer.
Lep pozdrav!
MT

samo eno prošnjo, bi še imela lepo prosim, če lahko. pišeš o pozitivnih kartah, ki nakazujejo premik v umirjeno smer,da ne ostanem praznih rok. Zanima me če se lahko pove, kdaj se to zgodi, saj me čas najbolj baše in skrbi zaradi vsega stresa, tudi posledično zdravstvenih skrbi in finančne hude stiske. Hvala najlepša za pomoč.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gost Odgovorbullet Objavljeno: 01/Marec/2019 ob 19:28
Originalno objavil(-a) gostja

Se nanasa na zgornji post.Najprej:kriva si sama,ne on,da sploh imas opravka s takim clovekom.Ciyiram tebe:normalen,odrasel clovek se ne bo zapletal s takimi ljudmi.Nikoli mi ne bo jasno,kako lahko ima nek tak nepomembnez in nicé tako "moc"in "vplov",da ti uboga revica ne dobis nikakor nikjer nobene sluzbe.To se v filmu clovek ne vidi.Kot je ze nekdo napisal,razgovore imas verjetno v nekih cudnih firmah,v seriozni firmi se tako kadrovanje ne pocne.In...na koncu koncev....ce se ti zdi,da je vse tako krivicno in si zaradi njega ob vse mozne sluzbe in ne dvomis v svoje delovne sposobnosti,zakaj nekaj ne ukrenes,zakaj si tako pasivna?Namesto,da jokcas in se smilis sama sebi in se ukvarjas z njim,zacni delati na sebi in v tej smeri,da resis problem z njim.Prijavi ga na policijo,napisi dopis na socialne sluzbe,saj pa nekdo ga menda obravnava.In,na koncu koncev tudi v doticnih firmah,kjer bi te naj zaposlili.
Pa se nekaj:a ti studiras o pokojnini na stara leta?Miska,kje zivis,a ne vidis,kaj se dogaja?Kak penzijon,lepo te prosim no.Politika in drzava v totalnem dreku,ti pa fantaziras o penzijonu.Raje se spravi v roke,ker si ocitno cista psihicna razvalina in nic ne naredis za to,da bi kaj spremenila,ampak samo jokcas.Pa ce ti to konstantno dela,bi lahko vedela,kako se bo koncalo.Na nek nacin nisi nic boljsa kot on,sta oba psihicno motena.Se bolj pa ti,da se sploh zapletas s takim clovekom.Tako jaz vidim.Res je,me nihce ni vprasal za mnenje,ampak v tvoji okolici se verjetno vsi jokcajo s tabo,nihce pa ti ne rece,naredi nekaj v tej smeri,da se to konca.Sorry,si vse sama kriva.

samo nekaj ti napišem - nihče te ni nič vpraša, zgornji post ni namenjen tebi, pa si se vtaknil vanj. Sem tudi za to kriva, ker tako kot se ti zdaj vtikaš, brez da te sploh kdo kaj prosi, brez da kdo sploh kdo govori s teboj, na enak način se vtika tudi oni drugi. Brez da mu kdo sploh kaj reče in kontaktira.
na enak način kot ti se vtika - sta kar glih osebi.
zatorej zaključek - nisem nič tebi pisala, post ni namenjen tebi in to je jasno razvidno, nihče te ni tudi prosil za nič, nobeno mnenje, ne ničesar. zatorej ne vtikuj se tam, kjer nisi zaželjen in te nihče tudi ni nič vprašal.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 01/Marec/2019 ob 22:01
Imaa kdo izkusnje z Vedezevalcem Rokom? 090/30-13?
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 02/Marec/2019 ob 09:17
Jaz, pošljem mu raje smem vizija z vprašanjem in imenom in mi vedno vidi dokaj točno pa se ugodno ima komaj 1,49€ na sms je pa kratek in jedrnat.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Puoa
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Puoa Odgovorbullet Objavljeno: 02/Marec/2019 ob 11:11
Je kdo tukaj, ki mu je vedezevalec Rok zgresil?
IP IP shranjen Prijavi objavo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.05
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide