Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava


Jasnovidnost
 Forum Jasnovidnost : Jasnovidnost : Jasnovidnost

Ikona za sporočilo Tema: Slovenski jasnovidci
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Avtor Sporočilo
Ana
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Ana Odgovorbullet Objavljeno: 07/September/2018 ob 14:58
Originalno objavil(-a) Gostka

Originalno objavil(-a) Ana

Originalno objavil(-a) Gostja

Kaksne so pa izkusnje z temi vedeževalkami preko fbja? Uroša, Miro Čas, Nado ter Franko neizmerno hvalijo...


Meni je Mira Čas zadela vse... sicer z zamikom ampak je bilo kot je rekla.


Videla ne zadela :) drugace pa ali to je gleda v karte ali kavo? Meni je s kave povedala in bila precej splosna pri tem. Sem sama morala full napeljat na temo. Hm...


Pa je bilo tako kot je kazalo v kavi?
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gost Odgovorbullet Objavljeno: 07/September/2018 ob 15:43
Kako to mislis... napovedi so za.leto ali dve vnaprej. Gledala mi je pa pred kratkim
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 07/September/2018 ob 16:18
Originalno objavil(-a) Gost

Kako to mislis... napovedi so za.leto ali dve vnaprej. Gledala mi je pa pred kratkim


To pa ne bo drzalo,je cas cisto relativen.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Ana
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Ana Odgovorbullet Objavljeno: 07/September/2018 ob 16:26
Originalno objavil(-a) Gost

Kako to mislis... napovedi so za.leto ali dve vnaprej. Gledala mi je pa pred kratkim


Časovno se mi zdi da je res zadeva relativna, se strinjam z zgornjim postom... Pri meni ni bilo toliko dolgo čakati...
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gost Odgovorbullet Objavljeno: 07/September/2018 ob 18:07
Originalno objavil(-a) gostja

Originalno objavil(-a) Gost

Kako to mislis... napovedi so za.leto ali dve vnaprej. Gledala mi je pa pred kratkim


To pa ne bo drzalo,je cas cisto relativen.


Nisi me razumela. Meni je dala napoved za leto ali dve vnaprej.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Ana
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Ana Odgovorbullet Objavljeno: 07/September/2018 ob 18:25
Originalno objavil(-a) Gost

Originalno objavil(-a) gostja

Originalno objavil(-a) Gost

Kako to mislis... napovedi so za.leto ali dve vnaprej. Gledala mi je pa pred kratkim


To pa ne bo drzalo,je cas cisto relativen.


Nisi me razumela. Meni je dala napoved za leto ali dve vnaprej.


Aha pardon... In kaj si mislis? Kaksne so moznosti? Js sm ornk dvomla iskreno... Pol pa.. nevem cudno.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Guest
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Guest Odgovorbullet Objavljeno: 08/September/2018 ob 08:46
Uroš zadel.. Točno kot je napovedal... nažalost...
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 08/September/2018 ob 10:20
A je bil kdo pri Milici v Sežani?
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 08/September/2018 ob 13:24
Originalno objavil(-a) Gostja

A je bil kdo pri Milici v Sežani?


Upam,da misiva isto,gospa ne govori slovensko,zivi v bloku.
Bila sem pri njej pred dvema letoma,gledala v karte,se mi zdi,da je tudi na nek nacin jasnovidna,na zacetku je pokadila par cigaret,potem sem skontala,da me je verjetno brala.Je a videla v nulo,vse,za ljubezen,neke druzinske probleme in vse ostalo.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 08/September/2018 ob 13:30
Originalno objavil(-a) gostja

Originalno objavil(-a) Gostja

A je bil kdo pri Milici v Sežani?


Upam,da misiva isto,gospa ne govori slovensko,zivi v bloku.
Bila sem pri njej pred dvema letoma,gledala v karte,se mi zdi,da je tudi na nek nacin jasnovidna,na zacetku je pokadila par cigaret,potem sem skontala,da me je verjetno brala.Je a videla v nulo,vse,za ljubezen,neke druzinske probleme in vse ostalo.


Isto gospo misliva... Tudi je pokadila par cigaret... In bila kar točna, za to me je zanimalo. Torej tebi se je uresničilo?
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja 1
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja 1 Odgovorbullet Objavljeno: 08/September/2018 ob 13:39
Gostji ...lepo prosim če mi lahko zaupata kontakt od ge. Milice  iz Sežane že dplgo časa ga iščem ker sem telefon zgubila in so šle v se telefonske št...sem bila tudi sama pri njej pred leti in se je vse uresničilo kar mi je za takrat napovedala..

Res bi vama bila hvaležna
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 08/September/2018 ob 14:25
Koliko pa ga.Milica računa? Prosim za kontakt. Kot je napisano je dobra, ker dosti v kartah vidi.
IP IP shranjen Prijavi objavo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.05
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide