Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava


Jasnovidnost
 Forum Jasnovidnost : Jasnovidnost : Jasnovidnost

Ikona za sporočilo Tema: Slovenski jasnovidci
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Avtor Sporočilo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 08/September/2018 ob 14:33
Nimam vec kontakta,ko sem menjala telefone,nisem kopirala podatkov.Sem ravnokar guglala,pa njene stevilke ne najdem.Bi jo sama zopet potrebovala,bi sla zopet k njej.Takrat ni imela fiksne cene,jaz sem ji dala se mi zdi 25€.Videla pa mi je vse prav,vsa cast,meni je bila vrhunska.Vec ne vem,kje naj iscem stevilko.Grrr
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja 1
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja 1 Odgovorbullet Objavljeno: 08/September/2018 ob 14:40
Men je edino Milica in Sara 090 videli razhod s partnerjem dečim Selene in še par drugih opevanih tu gor je  zgrešilo napoved na polno...

Zato res prosim če ima katera njen kontakt naj ga posreduje bi jo spet rabila tudi jaz
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 08/September/2018 ob 15:05
Meni Selena tudi ni bila omembe vredna,skoda voznje po tistih ovinkih in bregovih in 50€ nakladanja.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 08/September/2018 ob 17:26
Zakaj pa Bojan ne dela osebno?
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 08/September/2018 ob 18:22
Klicala Barbaro... Lahko recem kiks. Prvo ze odnos njen, poklicite me jutri, nato se slisimo v cetrtek... Ze to me odvrnilo. Veliko napeljevanja, ne cutim tle jasnovidnosti.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gost Odgovorbullet Objavljeno: 08/September/2018 ob 18:25
Kako ste zadovoljni z Bojanom.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gost Odgovorbullet Objavljeno: 08/September/2018 ob 18:55


jaz imam z Bjanom slabe izkušnje 3 x klicala 3x spremenil napoved...men on žal ne sede
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gost Odgovorbullet Objavljeno: 08/September/2018 ob 19:02
Bom jaz malo pogledal za Miličino številko... Čakam še zadnjo napoved, vse 3 so se uresničile.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gost Odgovorbullet Objavljeno: 08/September/2018 ob 19:17
Dela Milica samo osebno,ali tudi preko maila.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja 1
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja 1 Odgovorbullet Objavljeno: 08/September/2018 ob 19:36
Milica dela samo osebno
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 08/September/2018 ob 19:54
Originalno objavil(-a) Gostja

Zakaj pa Bojan ne dela osebno?


Zakaj bi pa moral??????
Mogoce ravno zaradi takih idiotov,da ga ne bi sprasevali takih bedarij.Si pa res pravo blesavo govedo.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 08/September/2018 ob 20:41
Imam stevilko Milice.Ne me kregat,bi jo takoj tuki napisala,a ne upam,ker ne vem,ce se ona s tem strinja.Poguglajte ime in kraj,jo najdete na netu.Upam,da vam kaj pomaga.
IP IP shranjen Prijavi objavo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.05
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide