Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava


Jasnovidnost
 Forum Jasnovidnost : Jasnovidnost : Jasnovidnost

Ikona za sporočilo Tema: Slovenski jasnovidci
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Avtor Sporočilo
G
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom G Odgovorbullet Objavljeno: 08/September/2018 ob 21:17
Originalno objavil(-a) gost

jaz imam z Bjanom slabe izkušnje 3 x klicala 3x spremenil napoved...men on žal ne sede

Meni napovedal da bova cisto prekinila kontakt s tipom... Pa sem zapsihirala in nehala pisati... In on men zdej konstantno.. Spremenh dva krat napoved, se strinjam, ne hvala.



IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 08/September/2018 ob 21:29
Men je Bojan napovedal prav.Ne se tolazit s tem,da te zdej tip gnjavi in se mece za tabo,zakljucka se ne poznas.Je pa res,da vsak ni za vsakega.Ga sploh ne zagovarjam,mogoce je videl,da ne bosta koncala skupaj,to metanje in pisanje tipa pa nic ne pomeni,je ke vmesna postaja.Bojan ti je verjetno videl sam konc,ne pa tega,kar pocne ta tvoj tip oziroma simpatija.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 08/September/2018 ob 22:14
A ni to zanimivo, kako lahko ene enim napovejo vse prav, enim pa čisto zgrešijo. Recimo meni je Selena v 8ih letih kar jo kontaktiram, popolnoma vse, ma prav v detajle povedala. Niti enkrat samkrat ni bilo kiksa. Enako Miša. Neverjetno v nulo vse. Dočim Nada iz Viča že na prvem obisku čisto mimo. Enako Ziba, Marija, Mira, Viktorija in še polno njih. Zdaj sprobavam še druge, ker je do prvih dveh skoraj nemogoče priti. Poizkusila sem Bojana, nič od nič, ter tega Uroša iz fb. Za njega še ne morem nič reči, čas bo pokazal. Dea iz hrvaške mi je bila tudi zanimiva, mogoče malo preveč skopa z napovedjo, pa vse sem morala opisati. Toliko od mene. Lp
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 08/September/2018 ob 22:34
Men pa ravno Nada,Ziba,Bojan, top,vse ostalo katastrofa.Jih je bilo v zadnjih letih toliko,da se vseh vec niti ne spomnim.Aja,pa Milica,ki je ravno zdaj omenjena,tut top.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Talia
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Talia Odgovorbullet Objavljeno: 08/September/2018 ob 23:31
Ali se ga Milica piše Šutić in ima s.p.?
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 09/September/2018 ob 08:28
Je bil kdo pri Darji v Mariboru in ce mogoce kdo ve,ce Maricka zopet dela.Je vec ne upam klicat,sem jo dvakrat,pa zaradi bolezni v druzini ne dela.Hvala in lp
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 09/September/2018 ob 11:31
Darinka iz Vuzenice se dela,bil kdo zadnje cajte pri njej?Pred cca 3 leti sem bila parkrat pri njej,mi je bila vredu.Ima kdo kontakt?
IP IP shranjen Prijavi objavo
Na 100km se vidi
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Na 100km se vidi Odgovorbullet Objavljeno: 09/September/2018 ob 19:07
Originalno objavil(-a) Gostja 1

Men je edino Milica in Sara 090 videli razhod s partnerjem dečim Selene in še par drugih opevanih tu gor je  zgrešilo napoved na polno...Zato res prosim če ima katera njen kontakt naj ga posreduje bi jo spet rabila tudi jaz

A lahko samo nekaj vprašam? Če živite s partnerjem, seksate z njim, spite z njim, se ukvarjate z njim dan na dan ... kako to, da ne vidite, da se boste razšli? Kam točno pa gledate, ko ste v partnerskem odnosu, da ne vidite stvari pred nosom, neka Srbulja nekje v enem bloku vam pa vse "prav napove"?

A se vam ne zdi, da ko greste k eni Srbulji in pojokcate, vas ona samo pogleda in ji je na 100km jasno, da ste zblojena baba, od katere bo vsak desc zbežal, in vam to očitno resnico pove in zaračuna 50€, če ne še več? Ve pa potem verjamete v vedeževanje?



IP IP shranjen Prijavi objavo
Na 100km se vidi
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Na 100km se vidi Odgovorbullet Objavljeno: 09/September/2018 ob 19:11
Originalno objavil(-a) Gostja 1

Men je edino Milica in Sara 090 videli razhod s partnerjem dečim Selene in še par drugih opevanih tu gor je  zgrešilo napoved na polno...Zato res prosim če ima katera njen kontakt naj ga posreduje bi jo spet rabila tudi jaz


A lahko samo nekaj vprašam? Če živite s partnerjem, seksate z njim, spite z njim, se ukvarjate z njim dan na dan ... kako to, da ne vidite, da se boste razšli? Kam točno pa gledate, ko ste v partnerskem odnosu, da ne vidite stvari pred nosom, neka Srbulja nekje v enem bloku vam pa vse "prav napove"?

A se vam ne zdi, da ko greste k eni Srbulji in pojokcate, vas ona samo pogleda in ji je na 100km jasno, da ste zblojena baba, od katere bo vsak desc zbežal, in vam to očitno resnico pove in zaračuna 50€, če ne še več? Ve pa potem verjamete v vedeževanje?
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 09/September/2018 ob 19:14
Mi res ni jasno,kako si zasla na ta forum.In...bekateri imamo vseeno neko samozavest in lahko imamo poker face,tako da nihce ne joka."Srbulja' pa je carica,vsaj zame.
Kako lahko pises take bedarije o partnerstvu,ce sploh ne ves,za kaj se gre,ne poznas podrobnosti in ozadja.
Torej jaz za tebe recem,da si zbolela za kretenizmom,ampak ne bom,ker ne poznam ozadja.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 09/September/2018 ob 19:19
In ni potrebno pisat posta 2x,se vidi ze po IQ-ju,da ne ves,kdaj imas pripopan spam in ga ne znas deletat.In potem taki opletajo z jezikom,mentalni revcki,ki imajo tako beden lajf,da se izzivljajo na nekih forumih.
Svetujem ti forum,kjer ti bo svetoval kak psihiater,vec kot ocitno je,da si po pomoti zasla sem .
In vsi ne varajo,ocitno sklepas po svojem zivljenju.Boljse,da si sama,ti res ne privoscim moskega.Ga nisi vredna.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Na 100km se vidi
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Na 100km se vidi Odgovorbullet Objavljeno: 09/September/2018 ob 19:20
Originalno objavil(-a) gostja

Mi res ni jasno,kako si zasla na ta forum.In...bekateri imamo vseeno neko samozavest in lahko imamo poker face,tako da nihce ne joka."Srbulja' pa je carica,vsaj zame.
Kako lahko pises take bedarije o partnerstvu,ce sploh ne ves,za kaj se gre,ne poznas podrobnosti in ozadja.
Torej jaz za tebe recem,da si zbolela za kretenizmom,ampak ne bom,ker ne poznam ozadja.

Daj mi, lepo prosim, povej, kakšno točno ozadje je treba poznati, da napoveš eno od dveh možnih stvari: "bosta skupaj" - "ne bosta skupaj". Dve Srbulji sta izbrali eno možnost, ostale drugo. In tiste druge so zdaj "kr neki", "vse mim, ti dve sta pa "u nulo trofli".

Pa forum poznam že ohoho let. Je bilo že 6000 ali 8000 strani. In na vseh teh tisočih in tisočih straneh je bilo vedno, VEDNO eno in isto: "una mi je vse mim", "una mi je točno napovedala", "nujno rabim eno dobro". Pa kam, za božjo voljo, ljudje gledate, da ne vidite življenja pred nosom in rabite "napovedi" nekih babulj (in sem in tja kakega kerlca), ki vam bo ... kaj? Olajšal življenje? S čim točno?
IP IP shranjen Prijavi objavo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.05
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide